Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Zwariuję, niby tak oczywista opcja a za cholerę nie wiem jak i gdzie to zrobić ;/ Gdzie i jak się zdejmuje ubrania żeby biegać bez koszulki i bez spodni? o.O

 

Czy ta opcja wchodzi tylko w grę jak

zostaniemy napadnięci?

Bo tylko w taki sposób mogłem biegać Trevorem w samych gaciach. Aż nie zginąłem i automatycznie dali mi ciuchy.

 

I druga pytanie, znacie jakąś 100% miejscówkę, gdzie jest wózek widłowy?

Odnośnik do komentarza

Ale kichaaa ;/ chciałem pobiegać wydziaranym na maksa Trevorem... Serio, aż dziwne, że nie można zdjąć koszulki - niby taka oczywista opcja (w SA była).

 

ja przez pół gry nim byłem bez koszuli :D po prostu raz się na niego przełączyłem, wydziarałem go całego i nie chciało mi się kupić ubrania xD

Odnośnik do komentarza

można, chyba w urbanos (czy jak to sie tam nazwya), jest kilka do wyboru z różnymi paskami i elementami ozdobnymi, nie znalazłem całej czarnej , bardziej takie kótki jak noszą motocykliści na ścigaczach niż ci na chpperach, ale można wybrać coś dla siebie

 

tu masz fotke (ta wersja akurat ma najwiecej białego, pozostale są bardziej czarne)

0_0.jpg

 

btw kiedy sie pojawiają nowe ubrania w sklepach? czy jest tego dużo czy raptem kilka rzeczy?

 

troche mi brakuje bardziej kozackich ubrań, wiekszość jest ograniczona do stylu danej postaci, z czego styl murzyński i styl tatuśka średnio mi podchodzą, więc tylko dla treva znalazlem coś ciekawego

Yano pozwoliłem ci używać mojego zdjęcia ? XD
Odnośnik do komentarza

Studia tatuażu dzielę się tak samo jak salony fryzjerskie na ekskluzywne i zwykłe? Chodzi mi o to czy w każdym studiu tatuażu zrobię te same dziary, czy są takie w których zrobię inne (jak inne fryzury w ekskluzywnych salonach)?

 

Swoją drogą prze-prze-prze zajebistym smaczkiem jest to, że można robić dziary na dziarach w tych samych miejscach. Przeważnie w grach jest tak, że można robić tylko "jeden tatuaż" na jedną część ciała. Prawdę mówiąc to jeszcze nie spotkałem się z grą w której można robić tak jak w V, mega mi się to podoba.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

O fuck xD - dosłownie niedawno zrobiłem właśnie Michaelowi tatuaż na szyi. Ale chciałem przy okazji usunąć bo faktycznie jemu akurat średnio pasuje. Rockstar chyba zapomniał dodać opcji "usuń" przy tatuażach jak i przy ciuchach heh. Szkoda.

Serio nie da się usuwać? Haha, ja zrobiłem mojej trójcy tatuaże wszędzie gdzie się da. :D No ale gra jest cudowna. Na liczniku mam już ponad 40h i bodajże 44 misje zrobione. Ciężko robić misje w tej grze, ten piękny, żyjący własnym życiem świat strasznie od nich odciąga. Ale podczas dzisiejszego posiedzenia skupiłem się troszkę bardziej na misjach i po tym co się aktualnie dzieje w fabule, mam tylko nadzieje że (SPOILER NAWIĄZUJE DO RED DEAD REDEMPTION) 

Nie skończy się podobnie do Red Dead Redemption. Przywiązałem się do tych gości. :P

Edytowane przez Oski918
Odnośnik do komentarza

 

O fuck xD - dosłownie niedawno zrobiłem właśnie Michaelowi tatuaż na szyi. Ale chciałem przy okazji usunąć bo faktycznie jemu akurat średnio pasuje. Rockstar chyba zapomniał dodać opcji "usuń" przy tatuażach jak i przy ciuchach heh. Szkoda.

Serio nie da się usuwać? Haha, ja zrobiłem mojej trójcy tatuaże wszędzie gdzie się da. :D No ale gra jest cudowna. Na liczniku mam już ponad 40h i bodajże 44 misje zrobione. Ciężko robić misje w tej grze, ten piękny, żyjący własnym życiem świat strasznie od nich odciąga. Ale podczas dzisiejszego posiedzenia skupiłem się troszkę bardziej na misjach i po tym co się aktualnie dzieje w fabule, mam tylko nadzieje że 

(tutaj był spoiler z RDR)

 

 

 

Ej, kurde, to jest spoiler z RDR!! Nosz do cholery, dzięki wielkie :confused:.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

 

O fuck xD - dosłownie niedawno zrobiłem właśnie Michaelowi tatuaż na szyi. Ale chciałem przy okazji usunąć bo faktycznie jemu akurat średnio pasuje. Rockstar chyba zapomniał dodać opcji "usuń" przy tatuażach jak i przy ciuchach heh. Szkoda.

Serio nie da się usuwać? Haha, ja zrobiłem mojej trójcy tatuaże wszędzie gdzie się da. :D No ale gra jest cudowna. Na liczniku mam już ponad 40h i bodajże 44 misje zrobione. Ciężko robić misje w tej grze, ten piękny, żyjący własnym życiem świat strasznie od nich odciąga. Ale podczas dzisiejszego posiedzenia skupiłem się troszkę bardziej na misjach i po tym co się aktualnie dzieje w fabule, mam tylko nadzieje że 

Nie skończy się podobnie do Red Dead Redemption. Przywiązałem się do tych gości. :P

 

 

 

Ej, kurde, to jest spoiler z RDR!! Nosz do cholery, dzięki wielkie :confused:.

 

Kurcze, sorry, nie pomyślałem jakoś. :/ Już edytowałem i dałem ostrzeżenie. No ale nie sprecyzowałem co się tam na tym końcu wydarzyło, więc nie jest tak źle. Jeszcze raz przepraszam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.