Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu bede marudzil o fryzury - zrobilem juz ok 2/3 glownych misji i jak ostatnio patrzylem to nie bylo nic nowego. Podobnie w sklepach z ubraniami.. czy to może dopiero na koncu sie pojawi?

 

 

Btw dla fanow nurkowania - wygooglujcie "where to find scuba" to znajdziecie na jutubie filmik z lokacja pontonu którego użycie daje nam butle do nurkowania. Ponton jest na skraju portu wysunietym w strone lotniska. Nie moge dac linka do filmiku bo pisze z komorki

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z misjami Epsilon ?
Wypelnilem ankiete na ich stronie i nic sie nie pojawilo (znak zapytania) na mapie a czytalem, ze powinno.

 

Poza tym zrobilem juz kilka misji ze znakami zapytania i teraz nie ma zadnych wiecej, zrobilem dwie fabularne i nadal nie ma zadnych nowych "?" na mapie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z wpisaniem kodu na pogodę. Jeśli go wpiszę i zasejwuję grę to co? trofiki zablokuje? ja rozumiem inne kody - ale pogoda nie powinna mieć na to wpływu, tak bawiłem się w IV i było ok. A tutaj na 30% fabuły z gry i wielu godzinach jeżdżenia we free, miałem tylko raz świetną burzę w misji Trevora. A tak to deszcz a i to sporadycznie. Może z 5 razy popadało max.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z misjami Epsilon ?

Wypelnilem ankiete na ich stronie i nic sie nie pojawilo (znak zapytania) na mapie a czytalem, ze powinno.

 

Poza tym zrobilem juz kilka misji ze znakami zapytania i teraz nie ma zadnych wiecej, zrobilem dwie fabularne i nadal nie ma zadnych nowych "?" na mapie.

 

Mi po wypełnieniu ankiety Michaelem od razu wyskoczył znak zapytania gdzieś na północnym-zachodzie mapy, a skoro na razie go nie masz to pewnie musisz chwilę poczekać.

 

 

A jeśli chodzi o pozostałe misje dla nieznajomych to pojawiają się one sukcesywnie wraz z postępem fabularnym, choć np. aby rozpocząć czwartą misję dla Tonyi Franklinem musiałem najpierw do niej zadzwonić. Niektóre też odblokowują się po zrobieniu jakiejś czynności - np. ostatnia misja dla Doma dostępna jest po zaliczeniu wszystkich skoków spadochronowych, a misję z szukaniem części łodzi podwodnej można rozpocząc po zakupieniu doku niedaleko Paleto. ;)

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

Jeżeli kupię czołg za 3 banki to :

a) jeśli zostanie zniszczony, albo mnie zabiją to on gdzieś się materializuje np na policyjnym parkingu tudzież jakimś garażu/ hangarze który muszę kupić?

b) policja w tej części jest dość agresywna i skuteczna ( headshoty podczas ucieczki np). czy podczas zadymy bohater w czołgu obrywa ze zwykłych pistoletów? czołg łatwo ulega zniszczeniu?

Odnośnik do komentarza

@up

U mnie skończyło się tak samo. Z tym, że ja dobiłem później też laskę - kieruję się zasadą "żadnych świadków" ;)

 

Najgorsze, że przez zje.bane serwery Social Clubu nie mogłem zapisać zdjęcia z randomowego eventu, w którym

 

dwóch wsiurów, w tym jeden całkiem nagi, z pisiorem na wierzchu, chcą porwać/zgwałcić dziewczynę

a można było uchwycić naprawdę ciekawe ujęcia ;)

Edytowane przez Mathiu
Odnośnik do komentarza

 

Pytanie związane z epsilonem.

 

Czy jak znalazłem wszystkie 10 znajdziek i dostałem dostęp do treści traktu na stronie internetowej, to to już jest wszystko związane z tym kultem?

 

 

A jaką misje przed nią miałeś?

 

 

 

Chyba 5 mil na pustyni. Po prostu wydawało mi się, że będzie możliwość rozprawienia się z chrisem, a wszystko wskazuje na to, że to właśnie brak czegokolwiek w zamian (oprócz traktu) jest żartem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...