Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś dobry człowiek może podać mi listę gdzie szukać tych wszystkich zbirów co ich gonimy Trevorem. Te zdjęcia co dostaję wcale mi nie pomagają w zlokalizowaniu typa. Jestem przy 4 zbiegu.

 

Na północy mapy masz koczowisko meneli, tam jest 4 i ostatni. Spójrz na mapę na północy na samej górze masz taką małą pentelkę przy drodze to postój ciężarówek. Po 2 stronie drogi na południu masz mały tunel do tego koczowiska.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ukonczylem jeszcze gry, za soba mam moze z 7 misji glownych, kilka pobocznych i generalnie mi sie nie spieszy z fabula. Dzieki glupocie niektorych osob juz wiem, ze na koncu gry

 

Trevor kopie z jakiegos powodu w kalendarz

 

 

Prosze nie podawac szczegolow, chcialbym tylko wiedziec czy:

 

przed koncem fabuly musze zrobic jakies misje poboczne Trevorem zanim zginie, ktore sa dostepne tylko dla niego

zeby nie zablokowac mozliwosci zrobienia 100% w grze.

 

Ludzie uwazajcie co piszecie - prosze bo jak ktos pisze, ze gra konczy sie podobnie do

 

Red Dead Redemption - ktos napisal ze na koncu to takie podwojne RDR

 

wiec jak ktos gral to bardzo latwo skumac o co biega.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Nikt nie kopie, po skończeniu gry grasz 3 postaciami. Przecież to by było bez sensu, żeby w gta nie dało się grać po skończeniu fabuły postaciami, którymi grałeś całą grę. I nie wiem, gdzie takie głupoty wyczytałeś, ale zakończenie nie ma nic wspólnego z RDR

 

 

Pytanie: Firma holownicza, taxi i hangar - czy są jeszcze inne nieruchomości, po zakupie których odblokowujemy misje?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

sporo misji sie dostaje po zakupie nineruchomości, w mniej więcej co drugiej(np. Smoke in the water).

ponawiam kwestie która nie pozwala mi normalnie grać: wiecie jak zapisać na lądowisku dla helikopterów wiecej niż jeden z nich?? Lotnisko Michaela, jeden stwiam zapisuje się, ale już następne znikają... ocb?? podobna sprawa jest z lotniskiem dla samolotów trevora. az tak to z(pipi)ali?

Odnośnik do komentarza

Po jakim czasie pojawią się helikopter na lotnisku trevora ? Kupiłem bojowe heli w poniedziałek i nadal nie mam :/

Dla tych co bawili się w offroadowe wyścigi - jakim cudem na maksa stuningowanych sanchezem, jadąc praktycznie idealnie non stop pochylony do przodu, żeby jechać szybciej tracę do rekordu świata 15 sekund, jak wyścig trwa minutę i 20 sekund ? Glitche jakieś, jazda na skróty ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...