Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

ponoć jest kilka zakończeń, jak zdobyć pozostałe ?

mam ost. wielki skok i zapisany stan gry na kilku save'ach, dobrze ?

 

Jak skończysz jedno zakończenie to w zakładce Gra - >Misje główne: powtórz będziesz miał pozostałe do wyboru i przejścia.

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

ponoć jest kilka zakończeń, jak zdobyć pozostałe ?

mam ost. wielki skok i zapisany stan gry na kilku save'ach, dobrze ?

 

Jak skończysz jedno zakończenie to w zakładce Gra - >Misje główne: powtórz będziesz miał pozostałe do wyboru i przejścia.

 

 

 

 

Dopiero włączę gierkę pewnie dzisiaj wieczorem, ale czy jest możliwość zmiany biegu wydarzeń? Chodzi mi o ostatnią misję... :confused:

 

Edytowane przez MrNorbi
Odnośnik do komentarza

Uwaga spoilery odnośnie fabuły:

 

Mnie ciekawi czy...

 

ktoś z was nie pomógł w pewnych momentach Jimowi jak porywa go koleś którego trolował albo Tracy jak ktoś ją śledzi. Bo przed rozpoczęciem tych misji mamy w telefonie czy chcesz pomóc tak i nie do wyboru. Czy jak się nie pomoże to oni giną i nie ma ich później w grze?

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kółkiem też można, bo jakbyście nie zauważyli R2 zarówno jak i kółko odpowiada za cios pięścią. ;)

Aczkolwiek można, lecz nie trzeba lockować na celu. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Panowie, mam problem z misjami u Maude. Po wykonaniu pierwszej misji (kiedyś tam w trakcie fabuły) mam ją w kontaktach ale nie mogę się do niej dodzwonić, a żadnych sms-ów/wiadomości od niej nie posiadam z kolejnymi celami. Jak podjeżdżam pod jej chacjente samochodem nikogo tam niema poza przypadkowymi ludźmi. Ktoś się spotkał z takim problemem? 

Odnośnik do komentarza

Uwaga spoilery odnośnie fabuły:

 

Mnie ciekawi czy...

 

ktoś z was nie pomógł w pewnych momentach Jimowi jak porywa go koleś którego trolował albo Tracy jak ktoś ją śledzi. Bo przed rozpoczęciem tych misji mamy w telefonie czy chcesz pomóc tak i nie do wyboru. Czy jak się nie pomoże to oni giną i nie ma ich później w grze?

 

 

Ja nie pomoglem tylko Jimowi bo mi sie nie chcialo. Mowil ze porwal go jakis koles czy cos. Po pewnym czasie napisal smsa ze boli go dupa i z konta Michaela zniknelo jakies 6k dolkow :D

 

 

A ja mam pytanie co do garazy. Da sie gdzies jeszcze parkowac fury poza garazem u bohatera i tym garazu na Grove Street?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Panowie, mam problem z misjami u Maude. Po wykonaniu pierwszej misji (kiedyś tam w trakcie fabuły) mam ją w kontaktach ale nie mogę się do niej dodzwonić, a żadnych sms-ów/wiadomości od niej nie posiadam z kolejnymi celami. Jak podjeżdżam pod jej chacjente samochodem nikogo tam niema poza przypadkowymi ludźmi. Ktoś się spotkał z takim problemem? 

Być może dostałeś od niej email, ale od natłoku innych po prostu jej nie widać w telefonie, bo się skasowała. Po prostu jak wykonałeś pierwszą misję dla niej pojedź w drugie miejsce ze zbiegiem i zobacz czy jest. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Są. Jeden jest przy plaży. Jak szukałem listów to natrafiłem chyba na 3 skateparki. Ten przy plaży jest taki wypasiony, drugi to takie "u" co było w San Andreas przy wyzwaniu z BMX, trzeci chyba jest na pustyni o ile coś mi świta. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.