Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, właśnie o tą mi chodzi. Czy muszę udać się ku niebiosom o tej godzinie w nocy? :P

 

Sprawdzał ktoś czy da się polecieć do miejscówki z prologu tak jak to było z LC w San Andreas? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

-W jaki sposob mozna rozpoczac  misje "niewliczone ryzyko"?

-Czy sprawa z pewna  postacia dla ktorej trzeba zdobyc samochod z lekami ma jakis ciag dalszy,bo po zdobyciu lekow nic od dawna nie ruszylo sie w tym temacie?

 

Czy misja dla josha(typa od chyba nieruchomsci )ma jakis dalszy ciag po tym jak podpalamy mu kwadrat na jego wlasne zyczenie,a on sprzedaje nas policji,w sensie czy jest opcja go od(pipi)ac?

 

Odnośnik do komentarza

 

-Czy sprawa z pewna  postacia dla ktorej trzeba zdobyc samochod z lekami ma jakis ciag dalszy,bo po zdobyciu lekow nic od dawna nie ruszylo sie w tym temacie?

 

 

 

Nie ruszyło i nie ruszy. Postać Trevora jest dość, powiedzmy, głęboka i wspomniana postać jest jak przypuszczam wynikiem halucynacji.

 

Odnośnik do komentarza

Przy podejściu do lądowiska możesz wcisnąć prawo na krzyżaku i wybrać co ma stać na lotnisku, przynajmniej u mnie to tak działa.

no dobra, ale jak przyprowadzam nowy samolot/helikopter na lotnisko(kradziony nie kupiony) i chce go zapisać to jak? dodam tylko, że zazwyczaj już coś tam stoi i zajmuje miejsce, jak stawiam obok lub głębiej to nie zapisuuje w ogóle...

Odnośnik do komentarza

 

Przy podejściu do lądowiska możesz wcisnąć prawo na krzyżaku i wybrać co ma stać na lotnisku, przynajmniej u mnie to tak działa.

no dobra, ale jak przyprowadzam nowy samolot/helikopter na lotnisko(kradziony nie kupiony) i chce go zapisać to jak? dodam tylko, że zazwyczaj już coś tam stoi i zajmuje miejsce, jak stawiam obok lub głębiej to nie zapisuuje w ogóle...

 

MOJA IRYTACJA SIĘGA ZENITU!! O (pipi) CHODZI SIE PYTAM?? 

Kupiłem hangar na wielkim lotnisku dla samolotów michaelem. Wstwiłem tam skradziony myśliwiec wojskowy - zapisał się. Skradłem drugi samolot i postawiłem obok aby również się zapisał - skasował myśliwiec i stał na jego miejscu!! AHHHHHH!!! O CO CHODZI DO CHOLERY!!!???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...