Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Przy podejściu do lądowiska możesz wcisnąć prawo na krzyżaku i wybrać co ma stać na lotnisku, przynajmniej u mnie to tak działa.

no dobra, ale jak przyprowadzam nowy samolot/helikopter na lotnisko(kradziony nie kupiony) i chce go zapisać to jak? dodam tylko, że zazwyczaj już coś tam stoi i zajmuje miejsce, jak stawiam obok lub głębiej to nie zapisuuje w ogóle...

 

MOJA IRYTACJA SIĘGA ZENITU!! O (pipi) CHODZI SIE PYTAM?? 

Kupiłem hangar na wielkim lotnisku dla samolotów michaelem. Wstwiłem tam skradziony myśliwiec wojskowy - zapisał się. Skradłem drugi samolot i postawiłem obok aby również się zapisał - skasował myśliwiec i stał na jego miejscu!! AHHHHHH!!! O CO CHODZI DO CHOLERY!!!???

 

 

Samoloty które kupisz będziesz miał zawsze. Samolot, który ukradniesz będzie tam do czasu kiedy go stamtąd weźmiesz, albo zastąpisz jednym z tych, które kupiłeś. Może być  tylko jeden pojazd w hangarze jednocześnie. Czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Przy podejściu do lądowiska możesz wcisnąć prawo na krzyżaku i wybrać co ma stać na lotnisku, przynajmniej u mnie to tak działa.

no dobra, ale jak przyprowadzam nowy samolot/helikopter na lotnisko(kradziony nie kupiony) i chce go zapisać to jak? dodam tylko, że zazwyczaj już coś tam stoi i zajmuje miejsce, jak stawiam obok lub głębiej to nie zapisuuje w ogóle...

 

MOJA IRYTACJA SIĘGA ZENITU!! O (pipi) CHODZI SIE PYTAM?? 

Kupiłem hangar na wielkim lotnisku dla samolotów michaelem. Wstwiłem tam skradziony myśliwiec wojskowy - zapisał się. Skradłem drugi samolot i postawiłem obok aby również się zapisał - skasował myśliwiec i stał na jego miejscu!! AHHHHHH!!! O CO CHODZI DO CHOLERY!!!???

 

 

Samoloty które kupisz będziesz miał zawsze. Samolot, który ukradniesz będzie tam do czasu kiedy go stamtąd weźmiesz, albo zastąpisz jednym z tych, które kupiłeś. Może być  tylko jeden pojazd w hangarze jednocześnie. Czego nie rozumiesz?

 

niekoniecznie, bo w momencie kiedy ukradłem myśliwiec, poleciałem nim na końcu rozbijając i wróciłem znowu do hangaru to tam stał. Jednym słowem nie mogę storować i zapisywać ukradzionych aircraftów? ABSURD!

Odnośnik do komentarza

kilka pytan moze sie powtarzaja wiec z gory sorrki:

1. mozna zdjac maske w czasie gry czy tylko przebierajac sie (chodzi mi o np napad i pozniej zdjecie jej tak jak bylo z chusta w RDR)

2. czy mozna i jak dokonuje sie napadow poza misjami (np stacja paliw, fryzjer, sklep etc?)

3. czy wydarzenia losowe ktore juz zrobilem powtarzaja sie (np podwozenie randomow gdzies)

4. czy jesli nie udalo mi sie zrobic random wydarzenia to bede mogl je powtorzyc pozniej czy przepada?

Odnośnik do komentarza

kilka pytan moze sie powtarzaja wiec z gory sorrki:

1. mozna zdjac maske w czasie gry czy tylko przebierajac sie (chodzi mi o np napad i pozniej zdjecie jej tak jak bylo z chusta w RDR)

2. czy mozna i jak dokonuje sie napadow poza misjami (np stacja paliw, fryzjer, sklep etc?)

3. czy wydarzenia losowe ktore juz zrobilem powtarzaja sie (np podwozenie randomow gdzies)

4. czy jesli nie udalo mi sie zrobic random wydarzenia to bede mogl je powtorzyc pozniej czy przepada?

2. Wchodzisz, celujesz bronią w kasjera i czekasz na kasę.

3. Te, które zrobiłeś już się nie pojawią, są inne.

4. Tak, musisz odczekać trochę i znowu się pojawią.

Jeżeli jest to sklep samoobsługowy to:

2. Wchodzisz, zabijasz kasjera, wyciągasz kasę z... kasy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja teraz zapisuje grę po 3h dziennie żeby zarobić kase na klub golfowy I kina :confused:

Nie wiem czy wiesz, ale wystarczy, że się położysz do łóżka i potem anulujesz kółkiem/B. Czas i tak idzie do przodu i mniej czasu to zajmuje.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

3 mln xD

 

Z(pipi)alem bo gralem jeszcze przed premiera I nawet kupowałem I sprzedawalem akcje przed misjami Lestera ale wiadomo że nie operowalem 30 mln

 

Zarobiłeś czy taki miałeś przychód? Pewnie tyle wydałeś na posiadłości, że jeszcze trochę minie zanim to się zwróci :P

Odnośnik do komentarza

3 mln xD

 

Z(pipi)alem bo gralem jeszcze przed premiera I nawet kupowałem I sprzedawalem akcje przed misjami Lestera ale wiadomo że nie operowalem 30 mln

Kup na bawsaq akcje hawk & little. Akcje od tamtego czwartku poszły z 1 $ na 12 $ ( stan z dzisiaj z rana) i cały czas idą w góre. Oczywiście czasu rzeczywistego.

Odnośnik do komentarza

Ukyo - ja dwa dni temu skończyłem grę i zainwestowałem w Pißwasser (PIS), Michaelem zarobiłem już na ten moment +$8,550,261.50 a F i T po 7mln. Niestety zrobiłem już wszystkie misje Lestera prócz jednej.. Więc zostawiam ją na koniec a teraz probuję dorobić na gieldzie - idzie całkiem nieźle.

Problem tylko jest taki że wczoraj nie mogłem wypłacić tej kasy bo Online nie działa i jest błąd giełdy :confused:

Odnośnik do komentarza

Dobra, a teraz powiedzcie co dostajemy w zamian za te 150 baniek kupując klub golfowy? Jakie są tygodniowe przychody? Dostaje się pozłacany kij golfowy? Sekretny samochód prezesa? Czy może poprostu dostajemy dożywotni karnet na grę w golfa?;)

 

I jeszcze pytanie z innej beczki: od początku gry, kiedy spotykałem jakichś randomowych ludzików, którzy chcieli zeby ich gdzies podwieźć, dostawałem komunikat, że mogę ich zawieźć do kultu altruistów gdzieś na wzgórzach, ja jednak odwoziłem ich tam gdzie sami sobie życzyli, z myślą że innym razem podrzuce kogoś altruistom. Teraz kiedy mam skończony wątek fabularny, nawet jak zabiorę do samochodu jakiegoś autostopowicza, nie pojawia mi się na mapie ikonka z siedzibą kultu, a zależy mi na tym zeby jednak kogoś tam podrzucić:) co teraz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...