Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś w połowie głównego wątku znalazlem nieznajomego ktory:

 

 

zlecil mi zniszczenie banerow "For sale" na posiadlosciach. Te banery sa jakiegos konkurenta naszego pracodawcy. By dowiedziec sie gdzie sa te bannery trza bylo wejsc na internet i na stronie zobaczyc ich lokacje. Rozwalilem z 2 bannery i odlozylem na bok ta misje. Skonczylem glowny watek i teraz na stronie z namiarami wyskakuje mi komunikat o jakiejs naprawie i mapy ni ma. Nie dziala od 5 h grania. Bede mogl dokonczyc ta misje w ogole czy juz po ptakach?

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Wleciał ktoś z Was samolotem w jakiegoś ptaka? Chodzi mi o taki ze śmigłem, czy ptaszynę zmiksowało albo wirnikiem od helikoptera :D

 

Ja wleciałem ale nie helikopterem a samolotem tym którym wykonujemy przemyt narkotyków :), Panowie nie wiecie czy jakieś zagubione owieczki będę jeszcze chodzić po wiosce Trevora ? pierwszą parę niestety odwiozłem do hotelu :(, a wczoraj całą bożą noc jeździłem po wiosce i nikt się nie na potoczył 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

@ragus - spokojnie, najpierw skończ historię, zaskoczy Cię jeszcze nie raz ;)

 

@heavy_deszcz - jeśli to był random to spróbuj go odnaleźć jeszcze raz, może misja się zdezaktualizowała.

 

@marekjw2523 - jeśli chodzi ci o tych, których można zawieźć do altruistów, to w wiosce Trevora już ich nie ma, ale inni pijani są w Los Santos, a konkretnie tam, gdzie zaznaczyłem czerwony punkt. Oczywiście podjedź tam w nocy.

 

QG1xw60.jpg

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie chcę zabrać się za zbieranie części do statku kosmicznego ma ktoś skan z poradnika gdzie znajdują się te części 

 

Marek, wejdź sobie na Social Club, oczywiście się zaloguj, z zakładki "games" wybierz wiadomo jaką grę, a następnie zakładka Checklist. Na samym dole masz mapkę, na której wraz z Twoimi postępami w grze aktualizuje się mapa zawierająca właśnie części statku - możesz sobie wybrać, aby pokazało Ci te nieznalezione ;)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, żeby zbierać części musisz uruchomić Franklinem misję poboczną od strangera. Znak zapytania zielony niedaleko Sandy Shores. A na mapę znajdziek sam czekam bo do tej pory znalazłem 1 fragment listu a mapa jest tak ogromna, żedo końca roku bym sam nie wynalazł :P

 

Zrobił ktoś już misję parodiującą scjentologów? Podobno bekowa z dobrą nagrodą.

Odnośnik do komentarza

 

Mogę ogolić Trevora na łyso?

 

Tak. Idź do fryzjera w bogatej dzielni LS.

 

A Majkela też da się oje-bać na łyso? Trafiłem raz do jakiegoś eleganckiego salonu fryzjerskiego gdzie fryzjerem był jakiś elegancki pedałek, ale były tylko 2 albo 3 marne fryzury dla niego i u innych fryzjerów też tylko tyle mam dla Majkela ;/

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Kupiłem Trevorem bar na pustyni z cotygodniowym przychodem $900, dostałem raz maila żeby dowieść alk do baru olałem to i miałem zamiar zrobić poźniej, ikonka misji zniknęłą i dostałem maila w że będą rozwadniac drinki czy coś takiego. Za jakiś czas pojawiła się podobna misja z tej knajpy, niestety wywaliłem ciężarówkę z dostawą, mission failed, powtórzyć tych misji już nie mogę. Więcej posiadłości nie mam, stąd moje pytanie czy misje z posiadłości tylko raz się pojawiają? Robisz teraz (gdy się pojawią) albo nigdy?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Trevorem bar na pustyni z cotygodniowym przychodem $900, dostałem raz maila żeby dowieść alk do baru olałem to i miałem zamiar zrobić poźniej, ikonka misji zniknęłą i dostałem maila w że będą rozwadniac drinki czy coś takiego. Za jakiś czas pojawiła się podobna misja z tej knajpy, niestety wywaliłem ciężarówkę z dostawą, mission failed, powtórzyć tych misji już nie mogę. Więcej posiadłości nie mam, stąd moje pytanie czy misje z posiadłości tylko raz się pojawiają? Robisz teraz (gdy się pojawią) albo nigdy?

 

Tak, te misje są generowane losowo i dostępne tylko jakiś czas. Jak się raz nie udało to będzie kolejna, nie przejmuj się za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Miałem zdarzenie losowe, podjechałem Trevorem do jakiegoś czarnego vana na pustyni w nocy, wysiadam... i postać pada jakby zabita, ekran czarnieje i nagle ten budzi się za dnia w samych slipach na torach a tuż przed nosem jedzie mi pociąg.

 

Co to kurde było, miał ktoś coś takiego?

 

też to miałem. zayebisty motyw, ale akurat pojechałem na koniec mapy po sancheza i jechałem nim do miasta zapisać go w garażu. jak mi go podpierdzielili to się odrobinę w(pipi)iłem :D

 

 

te akcje bawsaq są chyba powiązane z social clubem i całkiem możliwe, że przez to nikomu nie działa :/ dwa razy udało mi się wejść na to, ale ogólnie jest kupa

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

W necie czytalem, ze przed jedna z misji Lestera wypada zarobic na Betty Pharma, ale to ponoc jest dostepne tylko w bawsaq:/

 

Hmm to dziwne, gram na ps3 i miałem już 3 misje Lestera gdzie można zarobić na giełdzie, za każdym razem bez problemu kupowałem akcji za maks kasy Franklinka i zarabiałem 25-35%. Ogólnie giełde miałem dostępna od samego początku gry, może rzeczywiście ma to jakiś związek z posiadaniem golda ? W sumie można kursy itd przeglądać na social clubie, może to jest jakoś połączone.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

25-30%? Tylko? Ja zarabiałem dodatkowe 80% z sumy włożonej, tylko musiałem ofc poczekać. ;)

 

Mam pytanko co do tych zbiegów. Otóż jakiś czas temu dostałem info o pierwszym, ale robiłem coś innego. Wczoraj postanowiłem się wybrać na łowy z paralizatorem. I teraz tak, pojechałem w nocy i nic nie znalazłem, nic się nie pojawiło. Czy muszę pojechać w dzień czy to jakiś błąd? 

Odnośnik do komentarza

Miałem zdarzenie losowe, podjechałem Trevorem do jakiegoś czarnego vana na pustyni w nocy, wysiadam... i postać pada jakby zabita, ekran czarnieje i nagle ten budzi się za dnia w samych slipach na torach a tuż przed nosem jedzie mi pociąg.

 

Co to kurde było, miał ktoś coś takiego?

 

 

No jak to co? Ten koleś z vana postrzelił Trevora paralizatorem :). Nie wyłapałem dokładnie tylko kto to był.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.