Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku nowego dodatku gram Spiteful Priestem. Do 5 rangi było izi, do 3 już nie bardzo, a potem się ustabilizowało i gdyby nie to, że nie można spadać z 5 to chyba bym był pod koniec dziesiątki. Grywam z:

- paladyn. Odd słabo. Musi mi podejść w miarę ok, jemu średnio. Even spoko do ogrania

- hunter. tu jest po równo. z odd albo zdążę albo nie. Z secretem jest lepiej pod względem win rate, ale gry są trudne. 

- szaman. Tu jest izi. Nie wiem co ludzie widzą w tym szamanie, chyba raz przegrałem. A comba nie widziałem nigdy. 

- priest. Więcej kontrolnych jest niż spitefuli. Z kontrolnymi w miarę, mirror zależy co komu wypluje

- warlock. Jezu. Mi musi podejść bosko. RNG, karty, no wszystko. I wszystko nie ma znaczenia jak jemu podejdzie średnio. A jak dobrze to nie ma co zbierać. 

W teorii te matchupy wyglądają ok. W praktyce 90% gier to Warlock i odd paladyn. Czyli w(pipi) ciągły

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

fajny, ale wkurzające sytuacje, że cokolwiek byś nie zrobił to tak nie masz szans, bo np. przyzwie Ci jakies 30/30 i bez removala nie ma szans.

w drugą stronę to samo np. przeciwko temu co daje czarom echo grając tess win w pierwszej turze, bo jej umiejętność daje czar 1dmg za zero:D 

 

meta czeka na nerfy choć na niższych rangach grać można prawie wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

miałem tak gnomką xd magiczne pociski + minus jeden do kosztu zaklęć xd. Trudność polega na tym, że te heropower nie są jakoś przegięte, dopiero jak się je podbuffuje to można robić chore guwno. Najgorsza zdecydowanie gnomka, te cofanie tury totalnie bez sensu, mamy nieograniczony czas na ruchy, nie wpływa to na draw, jedyne do czego się nadaje to do resetowania bombiarza i sprawdzania sekretów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wg mnie meta się wyrówna, a może nawet decki, które teraz były słabe na locka i summonerke będą topowymi.

1 pkt many to jednak sporo. potrafiły takie nerfy już karty tak osłabiać, że przestawały być grywalne. w tym przypadku siła nadal jest ogromna bo dostajemy za 7 4/4 + średnio 10/10.

karta będzie grywalna, ale już nie tak silna. dobrze, że próbują dawać mniejsze nerfy.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

XD shudderwock szaman wrócił i jest w(pipi)iony, tym razem na hemecie który odstrzeliwuje sobie pół decku i na kalimosie który bije 4x po 6 w ryj. juz nawet chaingangu nie potrzebuje do klonowania.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Orzeszek

Ogłosili nowy dodatek!

https://www.hearthpwn.com/news/5637-the-boomsday-project-is-hearthstones-next

  • The expansion launches on August 7!
  • New Keyword: Magnetic - Played by themselves or can attach to a Mech minion to add on their health, attack, and ability.
  • Projects are new spell cards with extremely powerful effects, but they help both players.
  • Omega Project - These cards are normal, but have a Battlecry that works when you have 10 Mana Crystals.
  • There will be legendary spells, such as one that draws your entire deck!
  • We're getting a new Warlock Hero - MECHA JARAXXUS!
  • Warriors are getting a new Dr. Boom as a Legendary playable hero (at least that's what it appears to be in the video).
  • Logging in after the expansion launches gives you 3 card packs and a random legendary minion from the set.

 

ahahahha nowy portret w preorderze typu "mega" XD

 

mecha jaraxxus

ki495pe32sxi1530038875642.gif

 

 

 

AHAHAHHAHAHAHAHHA

Preorder 49euro

MEGA preorder 80EURO 350 ZŁOTY PIĘKNY KAWALERZE

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.