Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

motyw przewodni mi sie podoba, co do ilości mechów to teraz patrze w karty, to jest sporo kart za 2-5 many, jest golem zbożowy, koszmarny amalgamat, parabot, nakręcany automatron, myśle że na bank będą robić nieparzyste/parzyste decki na mechach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.07.2018 o 17:16, Velius napisał:

Na EU naturalnie. Wchodzisz na strone blizzard us, logujesz sie, kupujesz paczki w dolarach lub pre-ordery, zaznaczasz na jaki region przypisac do HS, dajesz Europe i tyle. Zawsze tak kupowalem bo jest z 20% taniej. Te ostatnie "10 paczek get in here" wychodzily po 29zł.

Jestem chyba ulungiem, bo nie potrafię tego zrobić ;/

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gattz napisał:

taka ciekawostka: trwa teraz european speedrunner assembly i jedna z gier ktora bedzie tam runnowana to hearthstone. dokladniej league of explorers heroic.

niby ma byc w nocy o trzeciej wiec pozostaje zobaczyc vod

 

speedrun w grze w której czas przejścia zależy głównie od RNG? chyba głównie żeby ludzi ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.07.2018 o 17:21, Starh napisał:

Jestem chyba ulungiem, bo nie potrafię tego zrobić ;/

Wchodzisz na strone blizzarda, klikasz sklep. Potem edytujesz link w przegladarce i zmieniasz eu zaraz przed "store" na us i enter. Pyk ceny w dolarach. Wybierasz co Cie interesuje, dajesz kup. Nastepnie wyskakuje wybierz region w ktorym grasz, dajesz Europa, placisz revolutem w dolcach i wtedy wychodzi mniej.

 

Ja czekam az dolar bedzie korzystny i biore boomsday  po kursie mam nadzieje 3.6

Odnośnik do komentarza

mag? jedyne co mu dali póki co to festiwal top deckowego rng. te miniony za (1) będzie ciężko w constructed wykorzystać raczej.

druid przegięty. rogal dostał kolejne otk. jedyna nadzieja w wzmocnieniu aggro tak jak tą legendarką do zoolocka co ciągnie 3 karty.

 

niby blizz się zarzekał, że nie będzie otk (tak było argumentowany nerf na warsong commanderke), a cały czas mamy bullshity w postaci np. shudderwocka czy exodia/quest maga .

co za przyjemność z grania w taki sposób? zbierzesz combo -> wygrałeś, nie zbierzesz -> przegrałeś...

jeszcze żeby dali więcej takich kart jak dirty rat czy gnomka i ta nowa karta u locka... 

 

może reszta kart coś zmieni, ale póki co to wygląda to słabo.

 

Odnośnik do komentarza

Dr Boom od blizza a za pre ordery zlota Electra i zlota Moriggan (to pewnie dustne)

 

I jeszcze paczki czekaja do otwierania

 

Znowu mi polecialo wszystko do Paladyna, którym w ogole nie gram, po 2x epici i xxx Rare. No i slabo ze szczesciem, puste paczki, 2 legendary jakies wpadly, stargazer luna i zerek clone factory. Oprocz tego jakis rare robot dla warriora 6 razy z rzedu mi wypadl, co za syf :dafuq:

 

Potem otworze reszte paczek, poczekam na szczesliwszy dzien.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...