Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

DXUniverse_logo.png

Premiera: - - -

Platformy: PC/PS4/Xone

Developer: Eidos Montreal

Strona www: - - -

 

Eidos potwierdziło na swoim blogu, że pracuje nad nową część Deus Ex, która zostanie wydana na PC i nadchodzące konsole.

W spoilerze treść posta szefa studia,Davida Anfossi dotycząca nowej odsłony DE:

 

Latest Blogs  
02
OCT
  The Future Vision for Deus Ex
Posted by David Anfossi

As promised, I'm back to share more news about our Eidos-Montreal studio and what the teams are working on here. We currently have several games in development including the upcoming Thief, but today I will focus on two particular announcements both relating to the future of Deus Ex.

Deus Ex: Human Revolution was a critical and commercial success, and from this game an amazing franchise has been revived. We are fully committed to Deus Ex here at Eidos-Montreal, we’ve already learnt so much and we have many new ideas for the future that we are actively working to develop.

So first up, I am delighted to announce that we have confirmed a ship date for Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut. We will be releasing the game on October 22 (25 in PAL regions) on the Wii U, PS3, Xbox 360 and PC. Over the last 18 months, the team has been working very hard on the development of the Director’s Cut. With this edition, we gave the team the envious task of pushing the boundaries of innovation and creativity to explore something we believe will become a big part of the future of the franchise, the second screen experience. When the game launches, players will have the opportunity to experience Human Revolution in a new and unique way through SmartGlass, the PSVita and the Wii U GamePad. I look forward to hearing your feedback on the Deus Ex forums.

And we are taking things further.

I’m really excited to let you know that we are working on an ambitious idea which we’re calling

DXUniverse_logo.png

The concept behind Deus Ex: Universe is to create an ongoing, expanding and connected game world built across a generation of core games. It’s a commitment on our part to deliver meaningful content that expands the franchise on a regular basis and to deliver a deep conspiracy that will span several connected Deus Ex games, creating a more immersive and richer experience than ever before. Deus Ex: Universe will include PC and console games, but also additional Deus Ex games and experiences available in other media such as tablets, smartphones, books, graphic novels, etc... You might have seen the name pop up recently in the press – well this is what it’s all about.

I’m pleased to confirm that we are already into production of the starting point for Deus Ex: Universe with a new game for PC and next-generation consoles. We’re very excited about it at the studio and I wanted to let you know that most of the team behind Deus Ex: Human Revolution is already working hard on this new game. It took us four years to learn how to create a unique Deus Ex experience with Human Revolution and it was important for me to keep this knowledge within the franchise.

blog_golemsmall.jpg

I want to leave you with a piece of concept art from our next-gen Deus Ex game that shows trans-humanism segregation, which is a backdrop to our vision for the next Deus Ex. It represents a "ghetto-city' voluntarily built in order to separate the classes. The people in this segregated class have reshaped their environment, nostalgic for their ideal of Cyber Renaissance. This dark and dystopian vision sets the tone for things to come in Deus Ex.

For now, I hope you are excited about the future of this game that we love so much. Deus Ex is coming to next-gen, it’s early so don’t expect to hear much more from us just yet, but I wanted you to know.

I'm very excited as a developer and gamer!

@DavidAnfossi @eidosmontreal

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 881
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Human Revolution był super, ale jednak troszkę schematyczny. Liczę na więcej misji pobocznych i zróżnicowanie w gameplay'u. Mam nadzieję, że zostawią złoty odcień w grafice. No i oczywiście fabuła musi trzymać poziom, bo HR zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Niestety wygląda to słabo i jak narazie jestem pełen obaw. Deus Ex: HR gwałciłem ponad 40h, czytałem wszystkie skrawki papieru i maili, chłonąłem cały ten klimat. Grałem na easy, a walki z bossami przechodziłem im szybciej tym lepiej. Potem znów gubiłem się w ulicach dolnej Hengshy i podsłuchiwałem rozmowy przechodniów. Lubiłem w nocy wejść w ten świat i z chęcią grałem "powoli". 

 

I teraz oto, mając takie właśnie podejście do tematu czytam co następuje (cytaty z pierwszego posta tego tematu):

 

"game world built across a generation of core games"

 

"deliver a deep conspiracy that will span several connected Deus Ex games, creating a more immersive and richer experience than ever before. Deus Ex: Universe will include PC and console games, but also additional Deus Ex games and experiences available in other media such as tablets, smartphones, books, graphic novels, etc... "

 

I teraz moje pytanie brzmi: na ile to będzie to Deus Ex a na ile Universe? Przygotowanie gry ze szczegółami, dbając o cały ten feeling (a więc zaspokojenie takich graczy jak ja) wymaga czasu i skupienia, konsekwencji. Dla mnie właśnie ta konsekwencja i niejednoznaczność Human Revolution była magnesem silniejszym niz gameplay, walki z bossami itp. Ja nie chcę serii gierek na konsole, na PC, tablety i smartfony, ja chcę potężnego, trzepiącego mózgiem szpila na PS4. Chcę zniknąć z życia na te 40h niezależnie od innych.

Od życia w społeczeństwie będę mieć MMO Destiny, Desu EX ma dla mnie być jak dobra książka, a z książką spotykam się sam na sam.

 

Nie mm nic przeciwko aby to było Universe, chętnie sam się wkręcę w wiele różnych aplikacji na wielu platformach łączących się w jeden Desu Ex Universe, jednak boję się aby z tej chęci stworzenia równoległego dla nas świata nie towarzyszył spadek jakości głównego tytułu, którym ma być osią całej naszej cyfrowej egzystencji. 

 

Obym się mylił i po udanych dziesiątkach godzin przy PS4 z radością przedłużał swój żywot na innych platformach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Square Enix rejestruje znak towarowy Deus Ex: Mankind Divided

 

W październiku zeszłego roku pisaliśmy o Deus Ex: Universe, nowej odsłonie serii, która wydana zostanie na PC oraz konsolach nowej generacji. Teraz Square Enix zarejestrowało nowy znak towarowy - Deus Ex: Mankind Divided. Czy to nowa nazwa wspomnianej gry, czy coś zupełnie nowego - sami chcielibyśmy wiedzieć.

 

http://www.cdaction.pl/news-37545/jeszcze-nie-wiemy-czym-jest-deus-ex-mankind-divided-moze-deus-ex-universe.html

 

Do trzech razy sztuka, był "żart" w postaci Human Defiance, później The Fall na tablety, teraz chyba już rzucą prawdziwym mięskiem (co nie zmienia faktu, że wyjdzie pewnie w 2016, ewentualnie końcówka 2015 przy dobrych wiatach).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Square Enix prowadzi „interaktywną prezentację” nowej gry od zachodniego studia i wygląda na to, że mamy do czynienia z kolejną odsłoną Deus Ex. Użytkownik „CantKillProgress” gra w „Project CKP” w serwisie Twitch. W celi leży i spaceruje mężczyzna, przesłuchiwany przez tajemniczych złoczyńców. Wszyscy mówią ze wschodnim akcentem, a oglądający mogą podobno podejmować wybory, wpisując komendy na czacie. Prezentacja ma zakończyć się jutro. Można spodziewać się, że dowiemy się wtedy, z jaką grą mamy do czynienia.

 

„Cant Kill Progress” brzmi jak nawiązanie do serii Deus Ex. Jednym z kluczowych elementów tego cyklu są cybernetyczne modyfikacje ciała i związane z tym rozterki moralne i filozoficzne. Czym jest jednak Project CKP? W marcu 2014 roku Square Enix zarejestrowało nazwę Deus Ex: Mankind Divided. Możliwe, że oglądamy właśnie zapowiedź tego tytułu. W październiku 2013 roku David Anfossi - szef studia odpowiedzialnego Deus Ex: Human Revolution i Thief - ujawnił plany na Deus Ex: Universe.

 

„Koncept stojący za Deus Ex: Universe to budowa rozwijającego się, połączonego świata” - komentował wtedy menedżer z Eidos Montreal. „To obietnica dostarczania wartościowej zawartości i regularnego rozwijania serii, a także budowa głębokiego spisku, obejmującego kilka połączonych odsłon Deus Ex, tworząc bogatsze wrażenia.” Anfossi wyjaśniał, że mowa o grach na PC i konsole, a także dodatkowych „doświadczeniach”, takich jak produkcje na smartfony i tablety, książki czy komiksy. Możliwe, że Mankind Divided jest częścią tego uniwersum.

Cokolwiek by się nie działo, menedżer sam potwierdził w październiku 2013 roku, że zespół Human Revolution pracuje nad nową odsłoną Deus Ex na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-04-07-wyglada-na-to-ze-square-enix-zapowiada-nowa-odslone-deus-ex

 

Nie zdziwię się jak na okładkę nadchodzącego GameInformera trafi następna odsłona Deus Ex ;)

Ja się tam nie mogę doczekać - Human Revolution to jak dla mnie jeden z najlepszych rpg zeszłej generacji.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

Spoilers from Russian article.

- Adam Jensen is the main protagonist.

- Events unfold in different parts of the World. Prague confirmed.

- Two ways of playing - silent and open fight.

- AI is better than in HR.

- The enemies can attack you together, with groups/

- Crossbow confirmed.

- Anti-bullet nano-shield confirmed.

- The plot is a secret.

- Farida Malick is dead. New pilot Elayas Chekan (something like that, not a common name)

- No transferring saves from the past game.

- No consequences of player decisions, not a single ending will be a canon.

- Consequances of side-missions affect main story line.

- Developer: Eidos Montreal

Jaranko. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.