Skocz do zawartości

Indyki na vite


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

jakies opinie o vitowej wersji broken sword? troche boli cena...71zł za oba epizody...jeszcze wczoraj przez pierwsze 2h kosztowaly 60zł ale nagle ktos uznal ze zamiast 20% znizki vitowcom nalezy sie 10%...tym bardziej zatem zastanawiam sie nad tym lone survivor

Odnośnik do komentarza

balbym sie wyladowania w plusie :P

 

ja ją mam i jest GENIALNA ale cholernie krotka(2-3h) i calkowicie nie warta swojej pelnej ceny(ja ją kupilem jakies pol roku temu w znizce za 20zl i tyle jest mniej wiecej warto). Po tych 2-3h odblokowuje sie tryb wyzwan i to juz calkiem hardcore co ciut przedluza rozgrywke, mimo wszystko na sluchawkach to mega tytul

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

lekceważyłem olli olli tym czasem:

 

Talking Ship - 10/10   
Shogun Gamer - 10/10
Backwards Compatible - 4.75/5
Gamers Xtreme - 9.5/10
New Gamer Nation - 9/10
iGame Responsibly - 4.5/5
Geeked Out Nation - 90%:
Bitparade - 9/10:
Punk and Lizard - 9/10
The Vita Lounge - 4.3/5:
EGM - 8.5/10
Going Sony - 8.5/10
The PlayStation Show UK - 8/10:
Eat Pray Game - 8/10
Softpedia - 8/10
The Escapist - 3/5

Odnośnik do komentarza

na kickstarterze pojawil sie nowy projekt od samego Yasumi Matsuno czyli twórcy vagrant story, final fantasy tactics czy ff12. Jesli uzbieraja milion baksow projekt ukaze sie tez na vite. Calosc to oczywiscie turowy taktyczny rpg

 

http://www.kickstarter.com/projects/482445197/unsung-story-tale-of-the-guardians

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem póki co Broken Sword, tylko jeszcze grać nie miałem kiedy.

 

Spelunky warto bo gra jest dość wymagająca i daje masę zabawy, LS jeszcze nie skończyłem ale klimat pierwsza klasa

 

Zastanawiam sie w sumie jeszcze nad thomas was alone, stick it to the man, the walking dead lub monster hunter freedom unite

 

Dojdą jeszcze jakieś inne gry podczas tej wyprzedaży czy to juz wszystko?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

też kupiłem broken sword - mam ochote na jakies point&click - wkoncu to jeden z gatunków na jakich się wychowałem gdy za młodu pykałem na amidze

 

thomas was alone bardzo fajna gra logiczna - byla w plusie jakis czas temu. Kubson ograles konkretniej olliollii?

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie w sumie jeszcze nad thomas was alone, stick it to the man, the walking dead lub monster hunter freedom unite

 

O Thomasie się nie wypowiem bo nie znam. Stick It jest bardzo fajny, tyle że to taka gra na raz - przejdź i zapomnij. Walking Dead chyba nie trzeba nikomu polecać więc jeżeli jakimś cudem nie grałeś - bierz w ciemno. MHFU to gra na setki godzin więc jeżeli nie przerobiłeś tego na PSP i nie straszna Ci grafika (na Vicie gry z PSP na prawdę nie wyglądają dobrze)...

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem póki co Broken Sword, tylko jeszcze grać nie miałem kiedy.

 

Spelunky warto bo gra jest dość wymagająca i daje masę zabawy, LS jeszcze nie skończyłem ale klimat pierwsza klasa

 

Zastanawiam sie w sumie jeszcze nad thomas was alone, stick it to the man, the walking dead lub monster hunter freedom unite

 

Dojdą jeszcze jakieś inne gry podczas tej wyprzedaży czy to juz wszystko?

Kupiłem Stick it i polecam. 

Humor rodem z DeathSpank'a. Sama mechanika dosyć uproszczona(próżno tu szukać łączenia ite'mów), ale gra jako przerywnik między FPS-sami sprawdza się wspaniale.

Monster Hunter może cie zawieść ze względu na grafikę i brak obsługi gałki, wszak to wersja PSP.

 

Ja osobiście polecam Hotline Miami, za 10zł kupa zabawy!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.