Skocz do zawartości

Indyki na vite


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

nawet fajne te pixeljunk shooter - nie wiem jak przy dluzszym ograniu,boje sie o monotomnosc ale na prawde przy pierwszym kontakcie fajna gierka - i super wyglada na malym oledzie

 

surge deluxe - przy pierwszym odpaleniu jakos mnie nie urzekl, laczenie paluchami klockow  w tym samym kolorze nie wydaje sie zle ale raczej do krola lumines to nie stalo

 

lone survivor - wczoraj prowadzilismy na imprezie burzliwa dyskuje czy warto ja w ogole odpalac - zdania podzielone - od szmiry po silent hill2 w 2d w pixel art

Odnośnik do komentarza

Pixel jest bardzo fajny, od siebie mogę dodać że z czasem etapy robią się coraz trudniejsze i frustrujące a bossowie to jacyś niezniszczalni tytani. Multi całkiem grywalne, niestety trudno znaleźć ludzi którzy chcą pograć(większość boostuje). 

Lone Survivor, miałem kupionego już jakiś czas temu, nie polecam straszny CRAP, kuleje każdy element tej gry, paskuda robiona przez raczkujące studio co widać na każdym kroku.

Durge Deluxe, faktycznie średnio wkręca. Polecam tylko na krótkie przerwy. 

Odnośnik do komentarza

PixelJunk Shooter jest mega. Sam kiedyś kupiłem pierwszą część na PS3 i się wkręciłem, że raz, dwa zdobyłem 100% trofeów. W wersji Ultimate jest jeszcze lepiej, bo to połączenie obu części i do tego dodali platynę. Super.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Lone Survivor, miałem kupionego już jakiś czas temu, nie polecam straszny CRAP, kuleje każdy element tej gry, paskuda robiona przez raczkujące studio co widać na każdym kroku.

Dzięki za kubek i w ogóle, ale w zacytowanym fragmencie są brednie.

Odnośnik do komentarza

ooo nawet o tym nie wiedzialem, zapowiada sie fajnie

 

w czerwcu z ciekawszych indykow vita dostanie the swapper i duke nuken megaton edition, zaraz na poczatku lipca child of light - wszystko to dla mnie day one zakup, no moze poza ksieciem - poczekam na recki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Child of light obowiazkowy zakup. Ogralem na ps4 i na remote na vicie i jest wysmienita ta pozycja. W sumie ciezko to indykiem nazwac nawet bo gra jest zrobiona wedlug mnie na miare raymana.

teraz sie na transistor skusze chyba j na fez na vicie.

 

Nie wiem jak dla was ale rownie genialnie gra mi sie w pixel junk shooter.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra produkcja jak na polskie studio ;) Sam kiedyś kupiłem za 3 zł na Androida. Grało się fajnie. Ładnie to wyglądało. Ale jak pojawiła się promocja na Vitę dawno temu, to również kupiłem. Gra się wygodniej bo są analogi. Szkoda tylko, że co i raz wychodzą apdejty na androida a na Vicie olali temat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

chcesz vitowego reza bierz TxK - arcygenialny, glosnosc ustaw w grze na 200%, ubierz sluchawki i odplyniesz, Minter zrobil kolejne arcydzielo jak kiedys  jego Tempest2000

 

poza tym masz fez, limbo, sound shapes, olliolli, we wrzesniu murasaki baby itp

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

chcesz vitowego reza bierz TxK - arcygenialny, glosnosc ustaw w grze na 200%, ubierz sluchawki i odplyniesz, Minter zrobil kolejne arcydzielo jak kiedys  jego Tempest2000

 

poza tym masz fez, limbo, sound shapes, olliolli, we wrzesniu murasaki baby itp

Limbo nie skończyłem na 360 bo sprzedałem go, więc jak trafi się promo to wezmę i ukończę w końcu :P Sound Shapes się przyglądam cały czas, niby drogie, ale to crossbuy i cross save z PS4 co mi pasuje. Na Murasaki też czekam. Escape Plan wygląda fajnie, ale strasznie drogie :/ TxK - nad tym na bank się zastanowię, jak tylko skończę PixelJunk i zrobi się miejsce na taki tytuł. Dzięki za propozycje :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.