Skocz do zawartości

Indyki na vite


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja gram, kruk miał racje GOTY 2013, strasznie wciąga, wyglada super na oledzie nic nie zwalnia chodzi jak marzenie

Potwierdzam, gra się rewelacyjnie, żadnych problemów technicznych. Ginę na potęgę, ale gra ma syndrom jeszcze jednej rundki, więć ciśnę znów. 43 PLNów za grę na trzy platformy, to całkiem znośna cena, choć pewnie i tak będę ją ogrywał tylko na Vicie ;]
Odnośnik do komentarza

Tak jak piszą wyżej. Rogue Legacy to rewelacja. Mając nawet nieźle rozwinięte zdolności w zamku, można tu zginąć na wczesnym etapie. Poziomy generowane losowo, robią tutaj robotę. Satysfakcja z pokonania bossów ogromna. Syndrom jeszcze jednej tury( złe słowo ale tak to wyglada w praktyce) cały czas obecny. Vitowa wersja to jedyna słuszna moim zdaniem. Idealna gra w podróży, samolocie, itp. Gra cały czas zaskakuje i robi to skutecznie, nawet po 50 próbach wejścia do zamku. Spelunky mi kompletnie nie podeszło. Tutaj, aż się oderwać nie można.

 

PS. Dla plusowiczów jes zniżka na grę.

Edytowane przez Marian446
Odnośnik do komentarza

Szkoda, bylem ciekawy o co w tym chodzi, bo smiesznie wyglada :P

 

Ogralem proteusa (tragedia...) i metrico (nic specjalnego). Crapsisa 3 nawet nie chce mi sie sciagac, a Feza mam na xboxie :/

Najgorszy miesiac plusa od 14 miesięcy posiadania abonamentu, jedynie w Lego sobie moja kobieta zagra, ale nie za takiego plusa placilem.

Odnośnik do komentarza

Mi się Proteus podoba. Właśnie ogrywam. Jak się chwilę człowiek przyzwyczai do grafki 8 bitowej to muzyka i dźwięki na słuchawkach bardzo chillujące i trochę tajemnicze. W ogóle jak ktoś pamięta z dzieciństwa serial Tajemnicza Wyspa i lubi gry od thatgamecompany to jest szansa że Proteus mu się spodoba swoją innością, tajemniczością i klimatem. Możecie się śmiać ale taka nieskrępowana ekspolracja zróżnicowanego terenu ze zmiennymi porami dnia i pogodą przypomina mi odrobinę łażenie w Elder Scrolls`ach :P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Ludzie, wy bierzcie tego Swappera bo to arcydzieło. Ograłem rok temu i dla mnie najlepsza gra zeszłego roku. Soundrack miażdży suty, atmosfera przygnębiająca, choć gra jest głównie łamigłówką. Najlepsze przedstawienie obcych w historii gamingu. Najlepsze jest to, źe całe środowisko w grze jest zrobione na bazie gliny.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...