Skocz do zawartości

Spis dumnych posiadaczy Wii U


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że najwyższa pora na forumowy spis. Żart o 10 posiadaczach Wii U w Polsce jest dawno nieaktualny. Według danych GfK Polonia w ciągu 9 miesięcy od premiery, sprzedało się u nas 350 sztuk Wii U. Pan z Ultimy twierdzi że dane są zaniżone i w polskich domach może być nawet 2000 tych konsol. Tak czy inaczej, jest nas coraz więcej, konsola się rozkręca i każdy czeka na jakiś hicior od Nintendo. Tradycyjnie podajemy jaki mamy model, jakie gierki, akcesoria. Kto chce może podać Nintendo ID.

 

Proszę o ewentualne podpięcie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam od trzech tygodni, wersja podstawowa z NSMBU i gry z Wii: Metroid Prime 3, Skyward Sword. Akcesoria: sensorbar, nunchack, Wiilot z motion+.

 

Id jest w sygnaturce. Śmiało! Przysyłajcie zaproszenia przez Miiverse!

Edytowane przez kant1983pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam chyba 4 miesiąc :) Wersja premium, do tego 2 wii remote plus i nunchucki :P Gry: Zelda Wind Waker HD, Pikmin 3, The Wonderful 101, Lego City Undercover, Just Dance 4, ZombiU, New Super Mario Bros U, Game&Wario.

 

Moje ID piteros29

 

Zapraszajcie :)

 

To byś chociaż podzielił się pierwszą, polską opinią o Wonderful 101 w odpowiednim temacie :P

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam chyba 4 miesiąc :) Wersja premium, do tego 2 wii remote plus i nunchucki :P Gry: Zelda Wind Waker HD, Pikmin 3, The Wonderful 101, Lego City Undercover, Just Dance 4, ZombiU, New Super Mario Bros U, Game&Wario.

 

Moje ID piteros29

 

Zapraszajcie :)

 

To byś chociaż podzielił się pierwszą, polską opinią o Wonderful 101 w odpowiednim temacie :P

 

Hahah podzielę się :D Może ktoś jeszcze dołączy :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Także stałem się posiadaczem Wii U w wersji Basic. No i cóż, tak wczoraj myślałem i doszedłem do wniosku, że to chyba najlepsze pierwsze wrażenie jakie zrobiła na mnie konsola od czasów PS1 (może jeszcze DC z RE Code: Veronica jest blisko). Na razie mam tylko The Wonderful 101, które jest świetne (choć wymaga treningu), ale w przyszłym miesiącu dokupię pewnie Mariana i Pikminy. Żałuję tylko, że mam skiepszczony router i nie mogę na razie konsoli podłączyć do netu. ; /

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam i ja, przed chwilą przyszła moja nowa miłość. Na razie mam Zeldę WW i Lego City Undercover. Dokupiłem też Pro Controller.

 

CRtdjth.jpg

Aux tomzapodaj swoje id, załozył temat a sam nie poda, aha i nie można Tobie wysłać PW przez forumek. Aha Ragus też może zapodać łaskawie swoje id:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam i ja:-D dzis paczka dotarla z Amazon. Jescze nie odpaliłem bo sie ogrzewa i czekam az syn zasnie ;-)

Konsola mniejsza niz sie spodziewalem pad leciutki. Zakupilem jeszcze mario u i leci do mnie wario, zombi u i pad. Kto mowi ze nie ma gierek na to;-) dla mnie to rok grania, jakby Nintendo padlo to sie nie zmartwie.

https://www.dropbox.com/s/tm9sznangvmrypb/IMG_20140129_170608.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.