Skocz do zawartości

Prędkość pobierania z PSN ?


Bllu-Man

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do was pytanie jakie prędkości pobierania osiągacie przy pobieraniu zawartości z PSN ? Gry, dema, patche etc. 

 

Mam podpięty net 250/20 Mb/s , w teście konsoli pokazuje mi 36/18 Mb/s więc znacznie wolniej.. 

 

Przy obliczeniu realnego pobierania pliku, rzeczywiście osiągana jest prędkość jak w teście ok 30Mb/s , jak to u was wygląda przy określonych prędkościach. 

 

Dodam tylko że dostawcą neta jest UPC, oczywiście konsola podpięta po kablu. Public IP nic nie zmieniło.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wprawdzie nie sprawdzałem liczbowo, jak szybko pobierają mi się pliki na PSN, ale jedno Ci powiem, że kiepsko działa to na PS3.

Dawniej, na Xbox 360 (sprzedany, stara historia) pobieranie demówek, filmów trwało o niebo szybciej, przy tym samym łączu internetowym. Tak więc powodem może być po prostu technologia konsoli.

Odnośnik do komentarza

Ludzie zalecają łączyć się z netem bezpośrednio (bez routera), podobno jest szybciej. Net masz aż 250 megabitów? Cholera, ja mam tylko 10Mb :(
A to jest prędkość DO tylu, nie wszystkie serwery są takie szybkie (chyba że masz konta premium na tych wszelkich stronkach z peba). A już serwery Sony na pewno nie są szybkie.
I oni chcą wkroczyć w stream/gaikai, czy co tam... + dojdą gry na sklepiku po 50 GB.
Bllu-Man, a zobacz na kompie jaki masz transfer, na pewno nie 250 Mb.

Odnośnik do komentarza

No coś jest na rzeczy bo xbox ciągnie z full prędkością a ps3 tylko około 20-30% przepustowości. Net 250mb/s.Z zatoki piratów raz film ściągnął mi się w 50 sekund to myślałem, że coś sie z(pipi)alo... Strasznie to w(pipi)iajace bo nie po to mam światłowody pod samymi drzwiami żeby uncharted 3 szło jak krew z nosa...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...