Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem pre ordera na XOX Project Scorpio w Media Markt. Odbiór w sklepie i płatne przy odbiorze. Ktoś z was tak już preorderował droższy sprzęt w MM. Tzn.czy faktycznie ta konsola jest w 100% zaklepana i będzie na mnie czekała nówka sztuka w dzień premiery?

Nie jest to pewniak w stu procentach, pewnie dostałeś maila, ze wpłynęło zamówienie Ale nie jest równoznaczne z rezerwacją.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Od niedawna jestem posiadaczem Xboxa One S w zestawie z Battlefield 5. Jeszcze w nic nie grałem ale jestem trochę rozczarowany. Póki co ściągam tylko gry ze subskrypcji Game Pass, EA Acces i Live równocześnie grając w RDR 2 na ps4 ;)

O ile praca ps4 jest słyszalna podczas pracy odtwarzacza płyt na początku ładowania gry to już w przypadku xboxa jego praca jest słyszalna cały czas... Wentylator cały czas przypomina o tym, że jest. Nie wiem czy tak pracuje tylko mój egzemplarz czy to norma.

W moim zestawie jest kod na darmowy GamePass i Live na 14 dni, niestety nie mogę z ich skorzystać ponieważ skorzystałem już z promocji kupując dwa powyższe po 1 zł za miesiąc przy ostatniej promocji... Mam problem ze ściągnięciem Dragon Age 2 o czym pisałem w innym temacie. Sklep store trochę zamula i brakuje opcji zaznaczania "hurtowo" gier z GamePass, które chciałbym ściągnąć. Teraz muszę za każdym razem wchodzić do 'kolejka' i stamtąd ściągać gry wertując wszystkie tytuły od a do z. Może wynika to jeszcze z mojej nieznajomości systemu konsoli.

Po rejestracji konta na live dodało mi jakiegoś radomowego gametaga, którego musiałem zmienić. Już myślałem, że konsola była przez kogoś używana ;) Pojawił się problem ze zmianą obrazka. Był domyślny tygrys, a jak zmieniałem to i tak wracało do ustawionego domyślnie tygrysa. Obecnie jest już ok.

 

To za krótki okres czasu aby móc powiedzieć coś więcej i jestem przekonany, że gry zrekompensują mi ww. niedogodności ;) póki co nie ma tego wow jak przy xbox360.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...