Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się sytuacja uspokoi i kurz upadnie to kupie swój egzemplarz PS4 za rok. Sory ale nie chcę być beta testerem konsoli, trochę to kosztowne.  Za rok Sony pewnie wypuści jakiś model PS4 CECH....coś tam z poprawionymi wadami które na pewno  będą w premierowych egzemplarzach. Od czasu PSX tak jest i tak będzie tym razem ;)

Edytowane przez GwynBleidd_79
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak się sytuacja uspokoi i kurz upadnie to kupie swój egzemplarz PS4 za rok. Sory ale nie chcę być beta testerem konsoli, trochę to kosztowne.  Za rok Sony pewnie wypuści jakiś model PS4 CECH....coś tam z poprawionymi wadami które na pewno  będą w premierowych egzemplarzach. Od czasu PSX tak jest i tak będzie tym razem ;)

 

przypomnij mi proszę jaka wada była w pierwszych osiemdziesiątkach ps3 z chromowanymi wykończeniami? bo z tego co wiem ps3 obyło się bez większych wtop życia niemowlęcego. 

Odnośnik do komentarza

Kolejna informacja z rynku. Rozmawiałem dzisiaj ze sprzedawcą z RTV EURO AGD i stwierdził ,,Tylko karty pre-order gwarantują odebranie konsoli 29.11. Oczywiście, może być taka sytuacja, że konsole będą stały na pułkach, ale tego nie są w stanie powiedzieć, bo nie wiedzą ile otrzymają ich od dystrybutora". Na moje pytanie ile planują i jakie jest zapotrzebowanie odpowiedział, że ,,niestety to informacje handlowe i nie może udzielać takich wiadomości". Zapytałem jeszcze, czy dużo osób pyta o konsolę, stwierdził, że bardzo często ludzie się pytają.  Każdy może sobie to zinterpretować na swój sposób, czy to zwykła paplania, czy koleś powiedział prawdę.

Odnośnik do komentarza

Z konsol miałem w kolejności PSX, PS2, Xbox360. Czyli teoretycznie dla równowagi powinienem wybrać xbox one, ale sam nie wiem jeszcze. Kusi niższa cena PS4, poza tym Kinect mi jest niepotrzebny, jak również nie interesuje mnie konsola jako multimedia-box (tylko coś co włączę i gram).

Tyle jeszcze jest do ogrania na X360 (a czasu brak), dodatkowo wolałbym zamienić się na PS3 i jeszcze ograć sonowskie exclusivey. Po jakimś czasie wyjdą nowsze, mniej awaryjne edycje next genów za niższą cenę, ustabilizuje się ich pozycja na rynku (będzie wiadomo, na którą wyjdą lepsze gry).

Chyba nie dam się hajpowi w dniu premiery.

PS.
nie wiem czy mam pisać to na forum o PS4 czy o XO, bo w zasadzie musiałbym tu i tu przelewać swoje przemyślenia:p

 

 

Ten moment przychodzi raz na kilka lat i dlatego wszelkie teksty o tym "o nie ja to chyba później, ja to po premierze, ja to nie ograłem jeszcze SPYRO z PSXa" włózmy między bajki. O to w tym chodzi, dlatego będę wdzięczny jeśli ludzie którzy nie ograli jeszcze pierwszego metal gear solid założyli sobie o tym odpowiedni temat :)

Ups, no to chyba mój post nie wpasował się w Twoje oczekiwania ;)

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

kupno nowej konsoli to radość, święto gracza i zarazem szaleństwo i ekstrawagancja. To nie jest racjonalne myślenie, tutaj nie szukamy logiki tylko rzucamy się w owczy pęd przyjemności elektronicznej rozrywki podniecając się zapachem otwartego pudełka i dotykiem jeszcze zimnego plastiku. Pierwsze włączenie do prądu, odpalenie, konfiguracja, a nas już bolą nadgarstki od dawania sobie przyjemności. Ten moment przychodzi raz na kilka lat ..)

Ależ oczywiście i w 100% się z tym zgadzam i nie mam zamiaru mówić że jest inaczej. Ja po prostu już raczej  na chłodno podchodzę do takich rzeczy.

Z wiekiem już raczej bardziej liczy się dla mnie zimna kalkulacja niż spontan. Generalnie to mnie to bardzo cieszy że większość ludzi tak nie myśli i mam nadzieję że tak nigdy się nie stanie, bo jak by wszyscy mieli zaczekać to sprzedaż by była marna.

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Jeśli to prawda i oprócz Second Son, po tym jak przesunęli właśnie Watch Dogsy, również Driveclub leci na wiosnę 2k14, to ja sobie chyba na spokojnie jeszcze zaczekam, bo po prostu... nie będzie w co grać. Killzone i Knack z dużych tytułów krojonych specjalnie pod PS4, a dalej co? Zobaczymy, jeśli na gwiazdkę będzie z 3-4 ryjące beret tytuły - bierę, jeśli nie, zapewne jak wielu graczy poczekam.

Odnośnik do komentarza

Jestem pewny że kupie PS4 niestety xboxa tym razem zdradzę ale na wiosnę :D Nie ma ani jednej gry do zagrania to i po co ma stać i się kurzyć :D Kupię sobie 3dsa ;)   Hype mi sie mimo wszystko udziela i 29 wpadnę na forum z popcornem aby poczytać wasze wrażenia :D

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie to jest najnormalniejsza w świecie praktyka handlowa, straszeniem brakiem towaru aby zwiększyć sprzedaż i hajp, szczególnie w PL gdzie wiadomo rynek konsol nie jest tak chłonny i rozbudowany jak np w GB. Dostali takie wytyczne i tyle. Podobnie (lecz zgoła odwrotnie:) )  robi się z wszelkiego rodzaju promocjami, które są ogłaszane jak najpóźniej żeby konsumenci nie zwlekali ze konsumpcją bieżącą i nie odkładali zakupów na czas promocji (zabicie chwilowe sprzedaży). Tak więc zobaczycie, że w PL będzie luzik z kupnem konsoli ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no właśnie co jak co, z sony nie ma żartów przypomnę tylko sytuacje z ps move w 2011r jak sony polska sprezdałą cały nakład akcesoriów do hiszpanii na okres świąteczny i różdżki chodziły po 350zł na allegro, teraz mamy ten sam okres analogicznie i ta sama sytuacja czyli na duzych rynkach konsol brak, a scep by wyrobić większe słupki sprzedaży opyerdoli do włoch czy innej hiszpanii towar w polsce będzie 3 miesięczna posucha i konsole trzeba bedzie ściągać za chory hajs zza granicy. przypomne się z tym postem w stosownym czasie :banana:

Odnośnik do komentarza

Tez pamietam sytuacje z ps move, pare godzin po premierze juz nigdzie nie bylo zestawow z kamerka, a samych rozdzek to nigdzie prawie nie bylo.

ALE

ps4 to nie move za 200 zl i ludzie tak sie nie rzuca.

 

Dla watchdogsow bym kupil, a dla samego killzone, nawt dla magii kupienia nowej konsoli w premiere to chyba nie warto. Jak zapowiedza jakies bundle to przemysle sprawe jeszcze, a jak nie to poczekam do swiat.

Odnośnik do komentarza

Czy lokalne sklepy, bądź Sony Center, w których zamawialiście PS4, informowały już was o możliwości wyboru zestawu? Chodzi mi o "golasa", zestaw z 2 padem i kamerą oraz bundle'a z KZ:SF? Pytam, bo do premiery, jak dobrze liczę 43 dni, a tu ani widu, ani słychu. Dzwoniłem dzisiaj do SC gdzie zamawiałem - nic nie wiedzą. Na centrali Sony - nic nie wiedzą. Zaczyna to zakrawać na kpinę powoli. Dodatkowo w centrali poinformowali mnie, że ceny nie mogą podawać, ale prawdopodobnie będzie to kwota rzędu 1800 PLN.

Jak na 1,5 miesiąca przed launchem to zbyt dużych niewiadomych w nadwiślańskim przybytku. Dodatkowo nie jest pewna nocna premiera, co już wyjątkowo mnie obruszyło.

Odnośnik do komentarza

Te Sony Center to się nadają do pompowania liści. Masa zblazowanych gości nie mających pojęcia co tam sprzedają. 
W przypadku premiery PS2, jeśli ktoś pamięta, Sony otwarcie informowało jaka ilość konsol i na jaki rynek. Wtedy było to chyba po 500 tys. sztuk na USA i Japonię. Zabrakło.
W chwili obecnej przy nieskomplikowanej architekturze produkcja na bank idzie bez zakłóceń i pełną parą. Chwalili się tym więc na pewno naprodukują z górką.Planuję kupić PS4 jako "człowiek z ulicy" i o słuszności wyborów przeczytam zapewne po premierze. Zresztą wcześniej będzie premiera w USA co da jako taki obraz na sytuację.
Poza tym obecnie zakup PS4 to nie jest zbytek, czy szpan ale raczej tęsknota za nową jakością. Z całym szacunkiem ale brzydota z PS3 już mi się znudziła. Najdłużej panujący cykl konsol w historii więc i zmęczenie materiału duże. Gier mało ale mam to w nosie bo  na PS3 nowości nie uświadczysz.
Tak na prawdę ile gości podnieca się premierą PS4? 1000 czy 2000? Jak będzie tyle to sukces. Bez paniki.
 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

A ja chyba (o ile się to uda bez preordera) kupię jeżeli nie na premierę to zaraz na święta. na ps4 poogrywam siebie jakies ciekawsze tytuły a resztę i tak będe jeszcze cisnał na ps3. Nie będe czekał rok- dwa aż się okaże czy konsole sa awaryjne czy wyjdzie jakas tam gra x. Chcę miec juz nowy sprzęt w domu i wali mnie to czy będe następne pół roku grał w multi battlefielda czy killzone'a.

Odnośnik do komentarza

postanowiłem iść w ślady Brazylijskich graczy :)

 

okazało sie, ze RTVEUROAGD w J.Gorze, wciąż ma rezerwy PS4 :woot: . w ten o to sposób sprawa rozwiązała sie sama obierając inny kierunek   :banana:

ten kierunek to  zamówienie NextGen'a w PL -  olewając siec sklepów GameStop.Ie ciepłym moczem  :bad:.

bilety z wysp to koszt 100e w dwie strony, a poza tym spotkam sie ze znajomymi i dołożę swoja cegiełkę na  polski rynek, co tez mnie cieszy.

nic, tylko sie cieszyć. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

postanowiłem iść w ślady Brazylijskich graczy :)

 

okazało sie, ze RTVEUROAGD w J.Gorze, wciąż ma rezerwy PS4 :woot: . w ten o to sposób sprawa rozwiązała sie sama obierając inny kierunek :banana:

ten kierunek to zamówienie NextGen'a w PL - olewając siec sklepów GameStop.Ie ciepłym moczem :bad:.

bilety z wysp to koszt 100e w dwie strony, a poza tym spotkam sie ze znajomymi i dołożę swoja cegiełkę na polski rynek, co tez mnie cieszy.

nic, tylko sie cieszyć.

Ale co zlego w gamestop.ie?
Odnośnik do komentarza

dokładnie o to chodzi. jak składałem pre-order to dawali mi gwarancje, a teraz odwracają kota ogonem. 

ja nie mam czasu na czekanie do premiery, żeby sie dowiedzieć, ze nie starczyło dla mnie 1 egzemplarza. 

zrobię wszystko zęby mieć konsolkę na premierę tuz przy sobie. mało tego..  nie nazwę sie graczem, jeśli tak nie będzie, bo kto inny, jak nie My powinien mieć konsole na premierę ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dokładnie o to chodzi. jak składałem pre-order to dawali mi gwarancje, a teraz odwracają kota ogonem. 

ja nie mam czasu na czekanie do premiery, żeby sie dowiedzieć, ze nie starczyło dla mnie 1 egzemplarza. 

zrobię wszystko zęby mieć konsolkę na premierę tuz przy sobie. mało tego..  nie nazwę sie graczem, jeśli tak nie będzie, bo kto inny, jak nie My powinien mieć konsole na premierę ?

 

 

Mevek a jeśli można wiedzieć, jaką grę będziesz brał z konsolą? Ja liczę na to, że 29 listopada z rana uderzę do Empiku, lub MM i spróbuję kupić swój egzemplarz, w sumie w trójmieście będę miał sporo miejsc do obskoczenia.

Odnośnik do komentarza

Mevek a jeśli można wiedzieć, jaką grę będziesz brał z konsolą? Ja liczę na to, że 29 listopada z rana uderzę do Empiku, lub MM i spróbuję kupić swój egzemplarz, w sumie w trójmieście będę miał sporo miejsc do obskoczenia.

Sprawa jest oczywista:

PS4 + KILLZONE + DUALSHOCK4 CZERWONY = :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.