Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Czułem, że będą ze trzy akapity z lekko nadętym tonem.

 

Nie mam powodu, żeby zakładać cokolwiek na temat usera z 3 postami, zresztą bardziej mi chodziło o takie kategoryczne i proste stawianie sprawy "to jest bezsensu, a to już nie", bo, jak pokazały kolejne posty, jednak różne są opcje i faktycznie jak facet chce po prostu sprawdzić kilka exów na monitorze FHD, to nie widzę potrzeby, żeby bulić więcej (oczywiście zawsze jest opcja późniejszego sprzedania konsoli, no ale to inny temat). To nawet nie jest kwestia "nie uciułałem 1500 zł, więc kupuję Slima", tylko "wystarczy mi Slim, więc wydam mniej". 

Odnośnik do komentarza

Dobry jesteś, najpierw wiedziałeś, że gościu chce sprawdzić gierki na monitorze FHD na pół dnia zanim w ogóle o tym monitorze wspomniał, a na końcu to przeczucie o trzech akapitach :obama: . Jakieś przeczucia co do jutrzejszego kursu bitcoina może?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jeszcze chciałem tylko zauważyć, że póki co różnica między PRO a Slimem to ~400zł a jeśli komuś sie nie spieszy to w okresie komunii będzie więcej okazji żeby w dobrej cenie ustrzelić konsole. I tak jeśli ktoś wybiera sprzęt tylko pod zagranie kilka exów to może faktycznie kupowanie PRO pod monitor 27 cali może nie mieć wielkiego sensu, ale w takim przypadku polecałbym wyrwać po prostu jakąś używke FAT, które można dostać w przedziale 500-700zł. 

 

Bez kontekstu to faktycznie cięzko doradzić, ale jak już wiemy po co ma być używany to chyba wychodzi na to, że ziomek chce tanim kosztem ograć kilka gier i spylić sprzęt wtedy chyba rzeczywiście inwestowanie wiecej w sprzęt mija się z celem. 

 

Chociaż jak ktoś chce ograć takie gry jak The Last Guardian, Nier, Nioh to polecałbym jednak PRO bo już nawet pomijając lepszą grafikę to w każdym przypadku gry mają stabilniejszy framerate. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym brał Pro, mimo monitorka 24", bo i tak jest boost mode + teraz ta opcja supersamplingu + całe życie nie będziesz siedział na monitorku. Może za 2-3 lata trafi się jakiś fajny TV 4K HDR.

 

Jak zapowiedzieli PS4 Pro, to czytaliśmy, że nie będzie żadnych tytułów tylko na Pro, że po prostu niektóre gry będą miały tylko lepsze tekstury i szybszy czas wczytywania.
Minęło trochę czasu, wyszło boost mode w firmware, ulepszające stare gry i nie tylko.

Za chwilę wyjdzie opcja supersamplingu, sztucznego podbicia rozdzielczości na ekranach Full HD. 

I czuję, że za jakiś czas będą wychodzić gry "only on PS4 Pro". W sumie tak już jest na konsolkach Nintendo i ich 3DSie:
https://www.nintendo.com/games/detail/mom-hid-my-game-3ds

Taka grafa i tylko na ulepszonym 3DSie.

Odnośnik do komentarza

I gdybym miał kupić PS4, bo czytałem "nowsze gry na pro będa się szybciej wczytywać", to bym brał Slimkę. A jak widać wprowadzili kilka opcji w firmware i nie wiadomo, co jeszcze wymyślą. Więc cieszę się z zakupu prosiaka.
A i wybór też jest oczywisty, jeśli ktoś nie miał żadnego PS4 wcześniej. Nie wiem, czy chciałoby mi się sprzedawać slimkę i zamieniać na wersję Pro.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, grzybiarz napisał:

Właśnie Rayos, pokazałem ten tytuł celowo - bo co on ma takiego że nie ruszy na zwykłym 3DSie? Chyba powstał z lenistwa developerów.

Rayos to ninjaedit, chciałem żeby mi złączyło posty :/

 

no wlasnie tez chcialem ninjaedita zrobic i mi sie wyebales z 

 

5 minut temu, grzybiarz napisał:

I gdybym miał kupić PS4, bo czytałem "nowsze gry na pro będa się szybciej wczytywać", to bym brał Slimkę. A jak widać wprowadzili kilka opcji w firmware i nie wiadomo, co jeszcze wymyślą. Więc cieszę się z zakupu prosiaka.
A i wybór też jest oczywisty, jeśli ktoś nie miał żadnego PS4 wcześniej. Nie wiem, czy chciałoby mi się sprzedawać slimkę i zamieniać na wersję Pro.

 

xD

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
6 minut temu, Nemesis napisał:

Interesowałem się tym ostatnio właśnie. Szkoda, że to dobre głównie dla posiadaczy 1080p a nie dla kogoś kto gra w 4k. Pewnie grając w tym trybie nie zauwazę różnicy. Ja w grach zawsze odpalam tryb rozdziałki bo po co kupiłem droższy TV.

Nie rozumiem o czym ty tutaj piszesz to nie jest "głównie" a tylko i wyłącznie dla posiadaczy telewizorów FHD. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, Nemesis napisał:

Jak Ty mnie czasami irytujesz to ja pyerdole. Czepiasz się szczegółów byle tylko nabić pyerdolony post. Dobrze, dla posiadaczy fhd, może być?

:rotfl:

 

Jakich szczególów? Przecież totalnie opacznie zrozumiałeś chyba intencje tego patcha. Supersampling wystepował już w grach na PS4 PRO na telewizorach full hd ale tylko tych, które miały patche. Teraz update wprowadza supersampling systemowy dla gier bez patcha. Mając TV 4K taki tryb jest dla ciebie bez użyteczny bo twój telewizor wykona już tę robotę odpowiednio skalując obraz

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.