Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Panowie ktos tu ogarnia jaki model pro teraz nalezy kupic aby byl cichy,moj model z pazdziernika 2017 to istny odrzutowiec.

 

Loteria. Az mi sie nie chce wierzyć ze tylko przy Darksiders jest odrzutowiec. Przecież ta gra nic nie ma co moglaby to powodowac.

 

Kazdy AAA od Sony to istny skowyt tego plastiku. I zwykla i matowa i biala i dwa rozne prosiaki. :reggie: za ten szajs to Sony ostatnimi czasy po Spidermanie stoi i czeka w sumie nie wiem na co. Balbym sie odpalac RDR2 na tym. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2018 o 18:35, Ryo-San napisał:

Mi przy RDR2 PROsiak nakoorwia tylko tuż po odpaleniu gry, poźniej jest już git.

 

 

Mam podobnie aczkolwiek przy Darksiders1 miałem odrzutowiec. Ostatnio odpalałem troche gierek i przy każdej miałem jak Ryo a włączywszy ponownie Darksiders znowu odrzutowiec. Niewiem czym to jest podyktowane bo gra nie sprawia wrażenia by konsola miała sie przy niej pocić.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.11.2018 o 19:53, hubert222 napisał:

Witam. Mam pytanie czy ten zestaw jest warty kupna? Konsola SONY PlayStation 4 Pro 1TB G Chassis Czarna + FIFA 19 + Playstation Plus 14 dni z mediamarkt za 1939 zł? 10 zł mniej kosztuje wersja B Chassis. Co to oznacza za różnicę w stosunku do G Chassis?

 

Te wersje B czy G to chyba kosmetyka, zresztą sama kwota to sugeruje. Jeśli chodzi o cenę zestawu, to, po pierwsze, PS Plus na 14 dni to żaden big deal, i tak jako świeży użytkownik będziesz mógł go sobie wypróbować bez niczyjej łaski, bodajże z poziomu PS Store. FIFA: no co kto lubi, gra stosunkowo świeża, więc nówkę można przeliczać na jakieś 200 zł, także biorąc to wszystko pod uwagę, cena całości jest znośna, ale bez jakiegoś szału. Na pewno wolałbym bundle'a z RDR2, który śmiga w podobnej cenia, a w zestawie masz grę nieporównywalnie większego kalibru, która raz, że jest zwyczajnie ciekawsza, dwa, nie straci na wartości tak bardzo i tak szybko, jak FIFA. 

 

Za 3 tygodnie wjadą poważniejsze promocje, więc ja bym się wstrzymał. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.10.2018 o 22:45, KarolJanuszGejmingu napisał:

Panowie ktos tu ogarnia jaki model pro teraz nalezy kupic aby byl cichy,moj model z pazdziernika 2017 to istny odrzutowiec.

Roczną konsolę chcesz wymieniać ? 

Pierwszy lepszy serwis komputerowy ci paste i termopady za 60zl wymieni i bedziesz mial spokój. Oczywiscie mam nadzieje ze odbudowe bazy danych robiles? Na odrzutowe dzialanie ps4 zwykle w 70% pomaga. Konsola po tym zabiegu nie zamierza juz odlecieć.

Odnośnik do komentarza
Roczną konsolę chcesz wymieniać ? 

Pierwszy lepszy serwis komputerowy ci paste i termopady za 60zl wymieni i bedziesz mial spokój. Oczywiscie mam nadzieje ze odbudowe bazy danych robiles? Na odrzutowe dzialanie ps4 zwykle w 70% pomaga. Konsola po tym zabiegu nie zamierza juz odlecieć.

Problem w tym,że ja to robiłem samemu

Jeszcze arctic silver 5 używałem,nic to kompletnie nie dało.

Jak chodzi jak suszarka tak chodzi.

Odbudowy bazy danych nie próbowałem bo co to ma do tego? Spróbuję...

Kupiłem wersje z spiderem i to niebo a ziemia, odpalając Wolfena w końcu mogę grać bez słuchawek.

 

I tak ponoć wersja z rdr 2 jeszcze chodzi Ciszej...

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Kupiłem wersje z spiderem i to niebo a ziemia, odpalając Wolfena w końcu mogę grać bez słuchawek.

Możesz też kupić inny sprzęt dostępny na rynku, który pozwala odpalać gry bez konieczności siedzenia w słuchawkach :potter:Kumpel kupił tego bundla i póki co mówi, że cisza ale wiesz jak to jest, zmienia się proces technologiczny co chwilę i nowe rewizje są cichsze ale nigdy nie dają ci gwarancji, że nie dostaniesz z zyebanym chłodzeniem i będzie wyć. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, _Be_ napisał:

Możesz też kupić inny sprzęt dostępny na rynku, który pozwala odpalać gry bez konieczności siedzenia w słuchawkach :potter:

Na Switch nie pogra w świetne gry dostępne tylko na PS4. 

 

DF sprawdził najnowszy model Pro. 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-playstation-4-pro-cuh-7200-review

 

Edytowane przez YETI
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Labtec nie każdy jest zafixowany na trofkach i wbijaniu platyn. Ja gram jak pooyebany i platyn mam chyba 4 czy 5. Mi osobiście szkoda byłoby czasu na przechodzenie gry drugi czy trzeci raz tylko po to żeby wbić platynowy puchar. O przechodzeniu majonezów tylko pod trofki nawet nie wspominam bo takich ludzi mi nawet nie żal :yao:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Co mają trofea do tego?
Że nie zbieram jakiś debilzmow typu zbierz 7 kamieni w czasie 2 minut to znaczy że nie gram?

 

no nie wiem co ty tam zbierasz jak masz 0% przy większości i mówisz ze na 4tej konsoli, nie mój problem tylko luźny fakt

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trofea :reggie: wyznacznikiem.

 

Sporo zbieralo sie na początku istnienia aczikow na x360 no ale co z tego skoro i tak tysiące godzin szly w Girsach, gdzie juz po wymaksowaniu gralo sie dalej. 

 

Dwa. Moj ojciec napyerdala na eSce w czwarte Gyrosy. No i ma juz na liczniku ponad 40 dni online. Konsolka nawet nie pierdzi. :lapka:

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Czytam i dziwie sie niektorym. U mnie w pracy prosiak chodzi kupiony dwa lata temu dzien dnia po 6-7h od poniedzialku do piatku i zero zgrzytow. Choc przyznam ze przy god of war wyl tak ze myslalem ze mam wiatrak wlaczony :obama:

 

Przy rdr2 chodzi na lajcie. 

A tutaj niektorzy czwarte konsole 

Sam myslalem nad kupnem nowszego modelu ale uznalem to za bezsens i poczekam na ps5 po prostu

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...