Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

karol666 - ja pytałem.

Z facebooka odpowiedź:

"Sytuacja została wyjaśniona. Wszyscy, którzy zamawiali, gdy była tamta grafika dostaną prezent niespodziankę. Niestety mieliśmy ograniczoną ilość prezentów, były one tylko dla pierwszych osób."

"Chcemy Państwa zaskoczyć, więc nie ujawniamy tego przed premierą :)"

 

Z maila odpowiedź:

"Dla Pańskiego zamówienia będzie dołączany gratis i tak jak było to wcześniej wskazywane, ujawnimy go przed premierą. Informacja znikła ze strony, gdyż obecnie składając zamówienie przedsprzedażowe, kupujący takowego gratisu nie otrzyma."

 

Również liczę na prezent pokroju smyczki Sony :D

Edytowane przez grykom
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na oficjalnym fejsie euro rtv agd napisali 19 października, że dodadzą informację nt. bundli i innych akcesoriów do PS4 w przeciągu tygodnia. Coś się cały czas nie kwapią. Premiera za miesiąc i wszystko robione na ostatnią chwilę. Polska zawsze będzie 100 lat za murzynami.

Odnośnik do komentarza

Na oficjalnym fejsie euro rtv agd napisali 19 października, że dodadzą informację nt. bundli i innych akcesoriów do PS4 w przeciągu tygodnia. Coś się cały czas nie kwapią. Premiera za miesiąc i wszystko robione na ostatnią chwilę. Polska zawsze będzie 100 lat za murzynami.

wszedzie tak jest
Odnośnik do komentarza

Naprawde jestem ciekaw, czy jesli DZIS pojde do polskiego sklepu i powiem - 'poprosze preorder na PlayStation 4', to czy takowy dostane. No i czy dostane 100% gwarancji, ze odbiore go w dniu premiery. 

 

Mieszkam w UK - preorderowanie skonczylo sie na poczatku sierpnia. Nie ma konsol. Nigdzie. GAME, GAMESTOP, AMAZON, HMV, ASDA, TESCO - gdzie tylko sprzedaja PS4, tam PS4 zwyczajnie nie ma. Moj preorder lezy w GAME od lutego 2013 - zlozylem go natychmiast po informacji, ze Sony robi Playa 4 i ma zamiar dostarczyc go do sklepow jeszcze w tym roku. Miesiac temu dostalem z GAME telefon, czy chce gole PS4, czy moze w bundlu. Naturalnie zamowilem bundla z Killzonem, kamera i dwoma padami. 

 

Nigdzie nie ma konsol - czy naprawde polska (celowo z malej litery, bo i szacunek po polski mam w czterech literach) jest krajem, gdzie PS4 mozna zamowic i miec 'od reki'? :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Nigdzie nie ma konsol - czy naprawde polska (celowo z malej litery, bo i szacunek po polski mam w czterech literach) jest krajem, gdzie PS4 mozna zamowic i miec 'od reki'? :)

 

Jeżeli nie będzie PS4 dostępnej prosto z ulicy dla zwykłego, szarego obywatela to będzie to pierwsza premiera konsoli, gdzie skończyły się paczki. PS3 miałem od ręki, Vita w Polsce była dostępna również szeroko (w Niemczech stali w kolejkach). Tylko było mało akcesoriów (typu ps move). W Polsce nawet nowe ajfony masz od ręki w sklepie bez łaski, gdzie na zachodzie ludzie wpisują się na listy kolejkowe i stoją dobę wcześniej. 

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi sie zeby byly az takie akcje jak w 2005 i 2006 roku podczas premiery X360 i PS3 gdzie potem ludzie sprzedawali konsole po $2000. Wydaje mi sie, ze obie firmy maja spokojnie rozpracowany s&d. I pomimo jakis tam brakow na poczatku, konsole w miare szybko i regularnie beda dostarczane do sklepow. Oczywiscie tyczy sie to glownie US, bo to jest rynek o ktory zarowno Sony i Microsoft beda sie bili najmocniej. W UK tez powinno byc w miare w porzadku... zwroccie uwage jak co chwile pojawiaja sie newsy, ze xbox one i ps4 nie sa dostepne, a potem na pare godzin pojawia sie info zeby zrobic preorder na PS4 albo XOne i potem znowu niedostepne. Dobrze to swiadczy bo konsole rozchodza sie jak cieple buleczki :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dostalem od sklepu GAME instrukcje, bo spodziewaja sie (i slusznie), ze 29/11 bedzie bardzo goraczkowy. Otoz mam pojawic sie w sklepie kilka dni wczesniej, zaplacic za swojego bundla, odebrac bilet, a potem - juz w dniu premiery - okazac bilet, zabrac zestaw, uciekac i nie blokowac przejscia :) Co wiecej, wystawilem owe PS4 na ebay za 1099 funtow i nie uwierzycie - mialem ponad 300 odwiedzajacych i ponad 15 obserwatorow. Nie wiem, czy by sie sprzedalo, czy nie - bo ebay aukcje mi zamknal z tlumaczeniem, ze sprzedaje fikcyjny (poki co) przedmiot :) Za kilka dni sprobuje ponownie numeru z aukcja :P

Odnośnik do komentarza

Ja dostalem od sklepu GAME instrukcje, bo spodziewaja sie (i slusznie), ze 29/11 bedzie bardzo goraczkowy. Otoz mam pojawic sie w sklepie kilka dni wczesniej, zaplacic za swojego bundla, odebrac bilet, a potem - juz w dniu premiery - okazac bilet, zabrac zestaw, uciekac i nie blokowac przejscia :) Co wiecej, wystawilem owe PS4 na ebay za 1099 funtow i nie uwierzycie - mialem ponad 300 odwiedzajacych i ponad 15 obserwatorow. Nie wiem, czy by sie sprzedalo, czy nie - bo ebay aukcje mi zamknal z tlumaczeniem, ze sprzedaje fikcyjny (poki co) przedmiot :) Za kilka dni sprobuje ponownie numeru z aukcja :P

niedawno wyczaiłem konsolkę, za 600e z Killzonem i 3 miesięcznym PS+ na Irlandzkiej giełdzie. jesli wszystko inne mnie zawiedzie pójdę na ten układ ;) zobaczymy jak będzie - tonący brzytwy sie chwyta  :)

 

p.s

spróbuj wystawić pre-order na pleya, a nie samego pleya. to powinno sie udać.

bo ps4 siła rzeczy jeszcze nie ma, jest tylko kwitek.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

W Irlandii nigdzie konsoli juz zadnej nie ma.Rozmawialem w HMV to gosciu powiedzial ze przestali brac zamowienia na konsole bo sa wyprzedane wszystkie na 3 dostawy do przodu.

W Gamestopie tylko lista rezerwowa od 2 miesiecy, ja na szczescie zalapalem sie podobno na dzien premiery.

Odnośnik do komentarza

 Jeżeli nie będzie PS4 dostępnej prosto z ulicy dla zwykłego, szarego obywatela to będzie to pierwsza premiera konsoli, gdzie skończyły się paczki. PS3 miałem od ręki, Vita w Polsce była dostępna również szeroko (w Niemczech stali w kolejkach). Tylko było mało akcesoriów (typu ps move). W Polsce nawet nowe ajfony masz od ręki w sklepie bez łaski, gdzie na zachodzie ludzie wpisują się na listy kolejkowe i stoją dobę wcześniej.

 

Po cichu liczę ze pójdę do mm czy innego Saturna 29 i po prostu kupie. Mam nadzieje ze dużo z tych "preorderow" okaże sie wydatkiem w złym momencie i,ludzie nie odbiorą.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...