Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

ja pierdziele przecież tak jest prawie zawsze na premierze konsol. W przypadku ps3 i x360 problemu z dostępnością nie było bo u nas premiera była później i zdążyli wyprodukować tych konsol więcej:) . Patrzcie jednak na kolejki w USA po nowe ipady etc :) Normalka. Poczekasz 3-5 miesięcy i konsol bęzie pod dostatkiem w sklepie ci co chcieli już się rzucą nawet za zawyżoną cenę. Na 100% zaraz po premierze będą aukcje na ebayu czy allegro z ps4 za 4 tysie i wyżej :)

Odnośnik do komentarza

Po glebszym namysle i obczajeniu sytuacji preorderowej, cenowej i przede wszystkim growej, stwierdzam ze nie ma co sie napalac i Plejstona 4 najlepiej sobie na wiosne 2k14 wziac, bo grac nie bedzie w co, a i mnie jako przykladnego, polskiego konsumenta konsol traktuje sony jak wiesniaka z dziczy. Zalecam to samo, ograc generacje do konca, odhaczyc zaleglosci i akurat nawiosne wziac PS4 za ten 1500 z watch dogsami, second sonem i killzonem w cenie paluszkow juz

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem u siebie też opad poziomu szajby preorderowej. Dostepnosci konsoli sie nie obawiam, bradziej braku gier. BF owszem, po becie czuję ze 4 znowu mnie wciągnie w multi, ale co poza tym? Chciałby sie zagrac w coś więcej, najlepiej jakiś nowy tytuł.. a tu przez najbliższe miesiące nima nic. Takie pajdy jak brak odtwarzania mp3 czy CD też mnie do sklepu nie ciągną. Z 2giej strony, cena konsoli na pewno nie spadnie w najbliższym czasie wiec jedyne co mozna zyskać z jego upływem to tańsza, używana gra.

Na ten moment jestem małą zagubioną dziewczynką która tak na prawdę nie wie co zrobi 29ego. :(

Odnośnik do komentarza

W związku z tym, że lubię drążyć temat znów zadzwoniłem na infolinię i do sony center. Infolinia nadal nic nie wie, nie może nic powiedzieć, a cena leży w gestii każdego sklepu. Co się dowiedziałam w sony Center? Czekają na cenę z centrali, a ta będzie znana najpóźniej, to mnie rozbawiło, 29-11. Będą mieć golasy w cenie między 1799 a 1899, Bundle z kz:sf miedzy 1999 a 2199 i zestaw z kamerą w granicach 2399. Prawie parsknąłem śmiechem. Aha dostępność na 29-11 nie jest jeszcze potwierdzona. Euro nie można płacić. Podsumowując. Pier....się Sony polsza

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wchodze sobie przed chwilą na stronę Media Markt i Saturn i co widzę, nie ma w ofercie PlayStation 4. A może Sony milczy w tej sprawie, bo okaże się, że firma przeniesie premierę sprzętu w naszym kraju na późniejszy termin:)

 

Nie no wiadomo, że bajeruje w tej chwili, ale towar zniknął ze strony powyższych sklepów, więc trochę to dziwne, nie?

Odnośnik do komentarza

 

W Polsce nawet nowe ajfony masz od ręki w sklepie bez łaski, gdzie na zachodzie ludzie wpisują się na listy kolejkowe i stoją dobę wcześniej. 

To nie tak. Premiera iPhonów zawsze w cywilizyowanych krajach jest wcześniej. iPhone 5s był dostępny już miesiąc temu, dlatego ludzie stoją w kolejkach. W Polsce premiera była dopiero 25 października, ale i tak jest 2-3 tygodnie okres oczekiwania na wysyłkę przez Apple Online Store. W oficjalnej dystrybucji wciąż czekamy, a to że iSpot ma to inna sprawa, bo oni sprowadzają sobie z zagranicy i sprzedają nawet po 4 tysiące złotych za podstawową wersję. Zresztą też z dostepnością jest krucho, bo ludzie wykupują na pniu. Byłem w sobotę w gdańskim iSpocie i nie ma do kupienia, trzeba czekać. Saturny i MM też mogą sobie sprowadzić konsole z Niemiec, czy UK, nie muszą czekać na przesyłki od Sony.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Za to Media Markt dodano sporo bundli z PS3. Trochę to dziwne, bo za miesiąc premiera nextgena? Euro się nie sugeruje, bo to banda oszustów.

 

Nie sądzicie, że ta cała mgiełka tajemnicy w naszym kraju jest conajmniej dziwna?

Mgiełka tajemnicy to była w Smoleńsku ; )

 

Myślę ze to zadna tajemnicia, tylko taki jest obieg informacji w firmach, ze nikt nic nie wie. Z doświadczenia wiem ze nie należy sie juz sugerować wielkością firmy i uważać że "w oficjalnym oddziale firmy w Polsce" to powinni wiedzieć. :P taki wuj.

Odnośnik do komentarza

Cała sprawa z PS4 jest mega dziwna. Nikt nic nie wie.

Jak brałem preorder w EURO RTV i dostałem kartę preorderową to w sklepie nikt nie wiedział na jakiej zasadzie będzie to wszystko działać. Niby mam gwarancję dostępności - ale co jeśli przyjdzie mniej konsol niż wydanych kart...?

 

Generalnie to jeśli będzie naprawdę lipa z dostępnością, a zobaczę na allegro, że ludzie kupują zwykłe wersje za 2500zł to też swój egzemplarz pogonię. Poczekam 3-4 miechy, pojawią się gry, kupię spokojnie konsole w sklepie jak się sytuacja uspokoi i mając te 700zł zysku będzie mnie stać na gry :P

Odnośnik do komentarza

 

Jak brałem preorder w EURO RTV i dostałem kartę preorderową to w sklepie nikt nie wiedział na jakiej zasadzie będzie to wszystko działać. Niby mam gwarancję dostępności - ale co jeśli przyjdzie mniej konsol niż wydanych kart...?

 

a to też ciekawe jest - załóżmy, że masz preorder i gwarancję zakupu w dniu premiery. Ale nie miałeś czasu podejść w pierwszą dobę i kupić, polazłeś dzień później. Czy napewno odłożą egzemplarz dla Ciebie, zgodnie z jakimś tam numerem karty?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to jest z tymi preorderami. To zwykła "kartka" jest z fakturą na 100zł.

I w ogóle były jaja jak ją obierałem. Pierwotnie zamawiałem preorder przez net z obiorem w sklepie. Idę więc do sklepu i mówię, że po zamówienie z internetu. Koleś mi mówi, że nie trzeba było, wziął preorder "z półki", dał mi go, zapłaciłem 100zł i nara. Po jakimś czasie dostawałem powiadomienia ze sklepu, że towar ciągle na mnie czeka... Napisałem do sklepu wyjaśniając sprawę i koniec końców musiałem iść do sklepu jeszcze raz na spotkanie z kierownikiem gdzie ten w końcu wręczył mi mój preorder.

Mam więc nadzieje, że oni jakoś potem liczą te kartki które sprzedają i taką MINIMALNĄ ilość konsol dostarczą do sklepów. I mam wielką nadzieje, że te właśnie konsole będą zamknięte na zapleczu czekając na preorderowców.

 

PS.

Stwierdziłem, że na ps4 nie będzie w co grać ;) Jedyną grą wartą uwagi jest Killzone. Ale czy warto wydawać na niego 450zł? (250zł gra + 200zł PS+) Ten kto nie ma preordera niech nie żałuje. Gdybym nie miał preordera to kupiłbym konsole za 3-4 miesiące. Będzie DriveClub w PS+, konsola będzie dostępna normalnie bez ceregieli, killzone będzie tańszy. Dla mnie to same zalety.

Jedyna zaleta posiadania PS4 na premiere to własna satysfakcja, że wącham jako jeden z pierwszych czarnulkę we własnym pokoju.

 

 

waldusthecyc - EURO RTV od dawna nie gwarantuje dostępności.

Uwaga!!!
Dostępność konsoli w dniu premiery będzie ograniczona, zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń. Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

gdzie w EURORTV pisze o dostępności na premierę ? w opisie pisze

Uwaga!!!
Dostępność konsoli w dniu premiery będzie ograniczona, zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń.

 

a jakiś czas temu chyba orzeszek pisał w statusach o tym, że anulowali mu preordera z czerwca (chyba tego bez karty za 100zł)

Odnośnik do komentarza

gdzie w EURORTV pisze o dostępności na premierę ? w opisie pisze

Uwaga!!!

Dostępność konsoli w dniu premiery będzie ograniczona, zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń.

 

a jakiś czas temu chyba orzeszek pisał w statusach o tym, że anulowali mu preordera z czerwca (chyba tego bez karty za 100zł)

 

przez telefon i osobiście w krakowskim euro nadal tak twierdzą. 

Odnośnik do komentarza

Moze zaspamowac im profil na FB :ninja:

A może ktoś z redaktorów tego czasopisma by ruszyl swoje 4 litery i zadał polskiemu oddziałowi sony pytanie wprost: za ile i już. Ja odnoszę wrażenie, że wszyscy mają nas graczy w poważaniu. Może polskie sony nie wie, ale preorderow nie składają casuale tylko ludzie, którzy wiedzą co się dzieje i są świadomi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...