Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak może większa ilość? Nie, to sam dysk i jego specyfikacja :), no owszem jak miałem zawalony cały dysk 500gb to i zamulała (nie lubię wszystkiego kasować) a teraz wczytuje się i śmiga nawet troszkę lepiej niż w day 1 :) także polecam każdemu.

 

Info z eurogamera:

 

Thief - Level One Load 52.08( dysk sony ps4 500gb) vs. 39.54 (seagate 2tb)

 

Ładowanie na przykładzie pierwszego levelu z gry Thief

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Zapomniałem odpisać :D

 

Tak, pozytywnie zaskoczył mnie dysk z PS4, spoko opcja jako dysk zewnętrzny ;p

Muszę jeszcze dokupić jedną obudowę do starego dysku z PS3 bo leży i się marnuje, 250gb zawsze się do czegoś przyda, ale sporo już tych urządzeń mam podpiętych do stacjonarki, pomału wygląda to jak jakaś banda pijawek żerujących na nim :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Panowie czy 2TB znajde coś lepszego w kategorii cena/ wydajność?
Samsung SpinPoint M9T 2TB znalazłem po 385zł i to dobra cena bo tylko kilka sztuk ma
http://allegro.pl/dysk-2-5-2tb-samsung-sata3-24m-gw-fv-i5770124606.html

Czy szukać coś z Seagate?

 


http://allegro.pl/seagate-backup-plus-slim-portable-2tb-usb-3-0black-i5775509717.html
http://www.euro.com.pl/archiwizacja-danych1/seagate-expansion-portable-2tb-usb-3-0.bhtml?from=skapiec&promo=true&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral

w obu środku jest ten sam Samsung M9T 2TB prawda?
nie ma chyba specjalnie problemu z wyjęciem dysku jak tak patrze po youtube co?

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Kupiłem Seagate zewnętrzenego bo był tańszy o 100zł niż normalny, o taki w środku powienien być ten Samsung M9T, jutro powinien mi przyjść.

 

seagate-expansion-portable-2tb-usb-3-0,1

Ktoś wyjmował go z tego "opakowania", jakieś rady praktyczne śrubowketem, karta kredytową czymś innym?

patrzyłem po youtube to nieraz je śrubowkrętem troche niszczą.

Odnośnik do komentarza

Spróbuje tak go wyjąć aby nie zostawić śladów otwarcia, to jest całe na wciski z tego co widziałem na YT.

Do tego dyski twarde mają małą awaryjność, na pewno mniejszą niż choćby konsole.

Do tego cena atrakcyjna poniżej trzech stówek

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

No i poleciał backup 260gb na dysk zewnętrzny USB trwało 2h30min, to wygląda że robi obraz systemu i jutro na nowym już dysku podłacze ten na USB, po instalacji systemu zrzuce obraz kolejne 2h30min i chyba będzie tak samo jak w tej chwili.

Taka jest teoria :)

btw. szkoda, że trzeba wszystko zgrać, a nie można wybrać sobie pojedynczych tytułów do backapu

Odnośnik do komentarza

To mogłeś wywalić gry których nie chcesz do backupu skoro zaraz i tak wywalasz dysk. Będziesz miał wszystko tak samo: ustawienia, tapeta itp. Tylko hasła do konta będziesz musiał wpisać.

P.S. Wiesz już który USB jest w wersji 3.0?  :dynia:

Odnośnik do komentarza

Ten dysk z #82 to dokładnie Samsung M9T tak jak miało być, wyszedł z obudowy bez większych problemów i otarć obudowy, już siedzi w konsoli, soft wgrany, przerzuca sie backup z dysku USB.

Mega fajny upgrade konsoli, ile miejsca teraz :)

Emtebe ile masz miejsca wolnego w tej chwili? Ty dużo gier kupujesz.

Odnośnik do komentarza

Ten Samsung M9T w stanie uśpienia gdy coś sie pobiera jest głośniejszy od fabrycznego Samsunga 500gb czy tylko mi sie wydaje?

gdy wszystko mam wyłączone, w pokoju kompletna cisza słysze go

Dziś upewnie sie jeszcze czy wszystkie gumki pod śrubkami są ok, ale to raczej nie to.

Odnośnik do komentarza

Ten Samsung M9T w stanie uśpienia gdy coś sie pobiera jest głośniejszy od fabrycznego Samsunga 500gb czy tylko mi sie wydaje?

gdy wszystko mam wyłączone, w pokoju kompletna cisza słysze go

Dziś upewnie sie jeszcze czy wszystkie gumki pod śrubkami są ok, ale to raczej nie to.

Skąd mamy wiedzieć, jesteś jednym z nielicznych którzy mają ten niestandardowy dysk, zrób pomiary i nam powiedz....

miernik-poziomu-glosnosci-ut352-tp_56397

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że autor miał na myśli standardowy = zamontowany fabrycznie.

Ja używam Seagate 1TB model ST1000LM014 - mega cichy - w ogóle go nie słychać czy konsola jest włączona czy w stanie uśpienia. W tym nowym modelu PS4 miałem fabrycznie zamontowany dysk Hitachi 500GB HGST Z5K500-500 który też był bardzo cichy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.