Skocz do zawartości

Danganronpa: Trigger Happy Havoc


Accoun

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno od jedynki lepiej, a nawet trzeba zacząć. Też poluję na jedynkę od jakiegoś czasu, ale nie potrafię się zabrać za zakup. Na VGP.ca może jest w dobrej cenie?

 

Edit: 120zł za jedną część. Całkiem niezła cena, ale było już chyba poniżej 100zł.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

driveclub jest super, kupilbym go pewnie dopiero w grudniu po patchu z pogoda ale mialem cyfrowego preordera wiec skad mialem wtedy wiedziec ze przez prawie 2 miesiace nie beda dzialac serwery i wyzwania :P

 

nie zydze ale po prostu rozgladam sie gdzie taniej dorwac, podobna zasada jak nie kupowanie z tesco itp gdzie ceny sa przesadzone, uwazam ze pierwszy dangan juz troche jest na rynku wiec jakims swietym gralem nie bedzie wyszarpac uzywke w jakiejs przystepnej cenie

Odnośnik do komentarza

Podobno od jedynki lepiej, a nawet trzeba zacząć. Też poluję na jedynkę od jakiegoś czasu, ale nie potrafię się zabrać za zakup. Na VGP.ca może jest w dobrej cenie?

 

Edit: 120zł za jedną część. Całkiem niezła cena, ale było już chyba poniżej 100zł.

ja za 89zł D1 wyrwałem właśnie tam.

P.S.

Phoenix Wright: Ace Attorney  - gdzie można w przystępnej cenie grę dostać :P?

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem pierwszy chapter i było dosyć intensywnie, dosyć negatywnie jestem nastawiony w tego typu grach na angielski dubbing ale w tym przypadku jak i w personie się pozytywnie zaskoczyłem - głosy są świetnie dobrane. Pięć godzin wieczorkiem jak z bicza strzelił przy grze #noregrets :).

Jeszcze całą gra przede mnią plus dwójeczka, cudownie. 

Odnośnik do komentarza

anime aż tak złe? Obejrzałbym z dziewczyną, ale jak nie oddaje feelu gry to może rzeczywiście nie warto.

 

Według mnie anime warto obejrzeć tylko po to, żeby sobie ewentualnie odświeżyć fabułę przed drugą częścią. Gra jest dużo lepsza w odbiorze, w chińskiej bajce wszystko dzieje się za szybko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...