Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Naughty Dog Reveal, 01

We have great news for all our Uncharted fans – Amy, Justin, and the team are hard at work on an amazing new installment of the Uncharted series to be released exclusively on the PlayStation 4 system. Our goal is to continue what we’ve done in previous console generations and once again deliver the best in storytelling, performance capture, technical innovation and graphics on the PS4. We can confirm that the voiceover is performed by Todd Stashwick and he will play a character in the game.

 

 

 

 

kilka ciekawostek z teasera:

 

Trailer dissection:
- The island is called Ile St. Marie, off the east coast of Madagascar
- Thought to be the location of Libertatia/Libertalia, a (possibly fictional) haven for Pirates
- Founded in the late 17th century, which rules out Francis Drake (he died in 1596 in real life, and a little bit later in Uncharted lore)
- Their motto was 'For God and Liberty' (right there on the map)
- 'Hodie Mecum Eris In Paradiso' is 'Today, you shall be with me in Paradise' in Latin, one of the seven last words of Christ
- I'm guessing the narrator is an old adventuring buddy of Nate's (like Harry Flynn and Eddie Raja), who Nate presumably left to rot in an awful prison somewhere, who's now escaped and is plotting revenge. Of course, maybe the game has nothing to do with Nate at all.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Ja mam duże wątpliwości i nadzieję że się potwierdzą. Dla mnie TloU to zamknięta, świetna historia, zrobienie z tego kolejnej części psuje wrażenie "spełnienia" po 1szej, IMO. Ale takie singlowe DLC ktore ma sie pojawić jest swietnym rozwiazaniem.

W przeciwieństwie do Uncharted, gdzie wydawanie kolejnej "przygody" to naturalna kolej rzeczy.

 

Ciekaw jestem daty premiery nowego U, nie biore (najprawdopodobniej :)) ps na premiere i chetnie wzialbym ją w zestawie z nowym U, który, jak sądzę, oprawą AV pokaże co to nextgen. Ale pewnie będzie to jakoś na jesień coś czuje.

Edytowane przez humanno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cieszy, że Naughty Dog zapowiedziało nowe Uncharted. To położy kres tym głupim pomysłom, że to SCE Bend robi Uncharted na PS4 (oni nie mają do tego "predyspozycji" ;) ).

 

Mam nadzieję, że na VGA pokażą właściwy trailer, który nam powie z jakim protagonistą mamy do czynienia, bo teraz można tylko spekulować.

Może wzorem Killzone: Shadow Fall i inFamous: Second Son będzie to taki jakby reboot z nowym bohaterem itp. a nie bezpośredni sequel, bo finał Uncharted 3 może wskazywać, że historia Drake jest skończona.

 

EDIT: Chociaż w sumie nie wyobrażam sobie, że mogliby zostawić trójkę Drake, Elena i Sully :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Gdy rano oglądałem na żywo ten zwiastun pierwsze co mi przyszło do głowy to, to że chyba zrobią część w oparciu o nowego bohatera, o którym słyszeliśmy przez wszystkie części a mianowicie Francisko Draka. I wiecie co to może być moc!!! Stare czasy, drewniane łajby, ocean, wyspy itd. Może wyjść bardzo klimatyczny produkt!

Odnośnik do komentarza

Ech, mogliby jednak na dyrektora kreatywnego wrzucić Druckmanna, skoro widać że ma chłop pomysły na scenariusz i rozgrywkę. Tymczasem znowu powrót do Richmonda i Hennig. Jeden zrobi znowu Indiane Jonesa, druga powsadza elementy fantasy.

 

No ale ważne żeby rozgrywka była ciekawa. Mnie ogólnie seria nie grzeje, ale uznaję ją za ważną dla przebiegu generacji.

Odnośnik do komentarza

Hah, oglądam tego eventa i na pytanie czy będzie znowu Nathan czy inna postać była odpowiedź, że nie mogą o tym mówić, ale oglądając trailer jest kilka wskazówek więc jestem już raczej pewien, że będzie nowy bohater, być może właśnie Francis Drake. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...