Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na historię poprzednich odsłon, to teaser dostawaliśmy na VGA, trailer jakoś chwilę później, gameplay na E3, a gra wychodziła zazwyczaj w listopadzie. Podejrzewam, że z tym Uncharted może być podobnie. Mocno liczę na gameplay na E3, zresztą wydaje się to pewne. Podobnie jak gameplay z The Order. Czekam też na zapowiedzi jakichś miażdżących tytułów, bo wszędzie chwalą się, że w produkcji jest 180 gier na PS4, a znamy z tego tylko kilka/kilkanaście.

Odnośnik do komentarza

A nie było tak, że dostawaliśmy teaser przed VGA z urywkami cutscenki, a na VGA pełny trailer? Teraz jest raczej inaczej... jest styczeń, a mamy filmik z pokazaniem mapy :P Plus nowa generacja, więc dłużej to zajmie. Coś wyczuwam 2015 rok.

 

A tu możesz mieć rację - faktycznie chyba tak było. No to cóż... obyśmy dostali gameplay na E3, bo nie mogę się doczekać, co tam Naughty Dog wymodzi na PS4 ;)

Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze, produkowanie gier w pośpiechu to największe przekleństwo wielu tytułów na poprzednia generację. ND też wpadło w tą pułapkę z U3. Dlatego teraz mogę spokojnie poczekać, nawet do końcówki 2015, ważne żeby gra była dopracowana. Już od jakiegoś czasu wychodzę z założenia, że jeżeli jakieś dobre studio robi grę i ją opóźnia to tylko dobrze dla nas graczy, bo to oznacza, że będzie ona dopracowana.

Odnośnik do komentarza

 

I bardzo dobrze, produkowanie gier w pośpiechu to największe przekleństwo wielu tytułów na poprzednia generację. ND też wpadło w tą pułapkę z U3. Dlatego teraz mogę spokojnie poczekać, nawet do końcówki 2015, ważne żeby gra była dopracowana. Już od jakiegoś czasu wychodzę z założenia, że jeżeli jakieś dobre studio robi grę i ją opóźnia to tylko dobrze dla nas graczy, bo to oznacza, że będzie ona dopracowana.

 

 

Dla mnie to zwykle zawsze oznacza, że mają problemy produkcyjne i nie wyrabiają z tym, co chcieli przygotować. Generalnie opóźnianie premiery zwykle kojarzyło mi się z komplikacjami, które zwiastują jakieś wpadki.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Eh, a przeczytaliście pytanie?

 

"UC4 Easter eggs??? UC4 for PS4 in 2014…LOU GOTY edition please!!!!!!! for PS3!"

 

Więc do czego może się odnosic odpowiedź? Niekoniecznie do wszystkiego. Może tylko do ostatniej części "for PS3", co może oznaczac brak planów edycji GOTY. Albo na PS4. Czekam na jaśniejsze potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza

 

I bardzo dobrze, produkowanie gier w pośpiechu to największe przekleństwo wielu tytułów na poprzednia generację. ND też wpadło w tą pułapkę z U3. Dlatego teraz mogę spokojnie poczekać, nawet do końcówki 2015, ważne żeby gra była dopracowana. Już od jakiegoś czasu wychodzę z założenia, że jeżeli jakieś dobre studio robi grę i ją opóźnia to tylko dobrze dla nas graczy, bo to oznacza, że będzie ona dopracowana.

 

Team ICO wychodzi z takiego samego założenia :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Amy Henning odeszła z Naughty Dog:

 

 


Uncharted creative director Amy Hennig has left Naughty Dog, Sony has confirmed.

 

The veteran video game developer had been with Naughty Dog for over 10 years, working on the Uncharted franchise.

Before joining Naughty Dog in November 2003 Hennig spent eight years at Tomb Raider developer Crystal Dynamics, primarily working on the Legacy of Kain series.

 

Hennig's departure from Naughty Dog was first reported by IGN, which said sources claimed Hennig was "forced out" by The Last of Us creative directors Neil Druckmann and Bruce Straley, and that the next Uncharted game for PlayStation 4 may now come under their control.

 

"We can confirm that Amy Hennig has left Naughty Dog," Sony said in a statement. "Amy has made significant contributions to the game industry and we appreciate all she has done for Naughty Dog. The development timeline of Uncharted will not be impacted."

 

http://www.eurogamer.net/articles/2014-03-05-uncharted-creative-director-amy-hennig-leaves-naughty-dog

 

Trochę nie pasuje mi ten fragment o Druckmannie i Straley'u, bo w wywiadach nie wyrażali żadnej chęci powrotu do Uncharted. Mówili jedynie o sequelu TLoU lub nowym IP.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiałem ostatnio, co z cover systemem w nowym Uncharted. Jak wiadomo, w Uncharted trzeba nacisnąć kółko aby postać schowała się za murkiem. Ale już kolejna gra od ND pokazała, że można porzucić przycisk i dalej korzystać z cover systemu.

 

Ja osobiście wolałbym drugą opcję, tą z TLOU, jest znacznie lepsza, od ciągłego naciskania przycisku na padzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Neil Druckmann i Bruce Straley zastąpili Hennig i Richmonda na stanowiskach creative i game directorów Uncharted:
 

GI:So [The Last of Us co-leads] Bruce Straley and Neil Druckmann have stepped in to facilitate Uncharted through this transition period. How is that going and what is the future for Uncharted?

EW: It's not so much a transition period, actually. We've asked them to lead the project. They are excited as veterans of the Uncharted franchise to take the responsibility and they're doing great.


Długi wywiad z prezesami ND: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2014/06/02/a-candid-interview-with-evan-wells-and-christophe-balestra-on-the-state-of-naughty-dog-uncharted-and-the-last-of-us.aspx

No nie wiem, nie podoba mi się to trochę. Wolałbym żeby oni się skupili na tym drugim projekcie, bo przy Uncharted będą się chyba marnować.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

hmmm nie wiem co o tym sadzic, duzo zalezy od tego w jakim stadium produkcji jest ten uncharted - jesli w bardzo zaawansowanym to w sumie bardziej to taki chwyt markeingowy bo jak wiemy ten duet to po prostu platynowi chlopcy i znak jakosci w branzy, jesli natomiast uncharted jest w powijakach to sie ciesze ze sie za niego wzieli bo na pewno jak ONI sie za niego wzieli to wyjdzie po raz kolejny wzorem dwojki arcygenialna czesc, jedyne czego szkoda to faktu ze jesli moja wersja nr2 jest prawda to uncharted4 na ps4 jeszcze dlugo nie zobaczymy i bedzie to kolejny tytul do listy "this is waiting"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...