Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ale chcesz słuchawki po prostu do grania czy headset? 

 

# jak headset to poczekaj na jakis nowy, oficjalny od sony, bo te obecne chyba nie beda działać (przynajmniej takie było info ostatnio)

# jesli słuchawki-słuchawki, to zainteresuj się jakims DAC-iem z zintegrowanym wzmacniaczem słuchawkowym, do tego słuchaweczki... tylko tutaj 350zł nie wystarczy :)   

 

musisz sie jakos lepiej okreslić, zeby ktokolwiek mógł Ci pomóc.  

Odnośnik do komentarza

Słuchawki tylko do Grania tak zeby w miarę wytłumiły mi żonę i prawie 5 letniego syna...:D

Nie jestem audiofilem więc nie mam konkretnych upodobań ;) na Alledrogo są słuchawki niby kompatibilne z PS4 mianowicie Turtle Beach za 149zł ale nie wiem czy czasem nie są one z "tańszej półki" i będzie to zbędny wydatek

Odnośnik do komentarza

Turtle Beach ogolnie są spoko, mają całkiem dobra jakość dźwięku tzn wystarczają do grania. imho najwieksza bolaczką sa kiepskie kable na odcinku sterownik-słuchawki. miałem u siebie już 3 pary px21, w których wymieniałem kable, bo nie przetrwały próby czasu :) jeden taki szrot mi został i uzywam z kompem do TeamSpeaka :)

 

gdyby ps4 miało wyjscie analogowe audio-video, tak jak ps1/2/3, to byloby prosciej skompletować sensowny set do grania na słuchawkach w niskiej cenie.

 

poszukaj info w necie, czy oficjalne headsety (np ten pulse) od sony dzialaja z ps4 - pewnie juz ktos to sprawdzał :)    

Odnośnik do komentarza

Pulse

no własnie nie ma jeszcze potwierdzenia, ze zadzialają. 

 

aha, jak masz amplituner z wejsciem optycznym to swietnie :) no chyba, że nie ma tam wyjścia słuchawkowego :D co tez się zdarza. 

 

preferujesz słuchawki otwarte czy zamknięte? otwarte mogą nieco przeszkadzać domownikom, ale za to będziesz miał szerszą scenę i zazwyczaj takie słuchawki mniej męczą uszy :)  

 

//edit jeszcze co do tych pulse-ów - "When it comes to the Pulse/Pulse Elite headset from Sony, they confirmed that you will have to wait for a future PS4 system update to use them." - czyli trzeba czekać. Ja bym zaczekał.   

Odnośnik do komentarza

Było:

What PS4 software features have been announced, but won’t be available at launch in North America?
Below is an overview of certain features that have been announced that will not be available when PS4 launches in North America.

  • Share controller via the internet to assist a friend
  • Suspend/Resume mode
  • Wireless Stereo Headsets support
    • Wireless Stereo Headset
    • Pulse Wired Stereo Headset
    • Pulse Wireless Stereo Headset Elite Edition

http://blog.eu.playstation.com/2013/10/30/playstation-4-the-ultimate-faq/

Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

CoATI jeśli słuchawki mogą być kablowe to polecam zapoznać się z tym co robi AKG. Firma specjalizuje się w sprzęcie telewizyjnym, więc masz długie, grube kable z przejściówką na jacka (nie mylić z minijackiem). Moje AKG k514 warte obecnie ok. 180zł, a grają jak cudo. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz puścić sygnał przez ampa, to polecam z zamkniętych Shure 240/440. Grają neutralnie, ale są bardzo podatne na equalizer. Z otwartych, Grado sr60i. Są świetne, tylko otwarta konstrukcja sprawia, że wszyscy słuchają razem z tobą. Z półotwartych może Superlux HD330. AKG polecane wyżej są super wygodne, ale skłaniałbym się ku AKG 540, które są bardziej uniwersalne. Z ciekawych opcji jest jeszcze jeszcze Akg 518 i JBL J55 jeśli lubisz dużo basu, i chciałbyś używać je również jako portable.

Odnośnik do komentarza

nie śledziłem ostatnio tematu, wiec nie za bardzo rozumiem...

słuchawki przewodowe Bose, nie będą działały po podpięciu ich do TV, do którego podpięte jest PS4 kablem HDMI (niemożliwe!) ?

Chodzi o bezpośrednie podłączenie do PS4, wszystkie inne wariacje jak podłączenie pod tv czy kino, działają - muszą działać.

Odnośnik do komentarza

To że Pulse będą działać po kolejnej aktualizacji to świetna wiadomość, mam te słuchawki i dobrze działają z ps3. Tylko konsola nie może stać blisko silnego routera bo co jakiś czas zrywa sygnał. To jedyna wada tych słuchawek. Ale wystarczy router przenieść w inne miejsca albo samą konsolę i problem znika. Idealne słuchawki. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Pokombinuj z sygnałem - pozmieniaj kanały - na Starym Linksysie WRT54GL ciągle miałem zakłócenia na HS'ie i zrywanie sygnału - zmieniłem kanał i wszystko przeszło - na nowym TP Linku WDR4300 konsola stoi 40 cm od routera i nie mam żadnych zakłóceń - 5GHz robi swoje ale nawet nie pojawiają się jak jakieś urządzenie podłącza się pod 2,4 GHz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.