Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo,tyle że podłączyłem konsolke kabelkiem zamiast zmieniać kanał ;)

Ja też mam konsolę kablem spiętą - to zgrzytało jak np. żona używała laptopa w tym samym czasie jak ja miałem je podłączone do konsoli :) Albo mnie rozłączało lub było słychać nieprzyjemny "zgrzyt" albo jej internet w lapku siadał :) Odpukać od prawie 2 lat jest spokój.

Odnośnik do komentarza

Ale to masz ich urządzenie u siebie w domu? Nie wiem jak tam w Vectrze jest ale teoretycznie powinieneś mieć dostęp chociaż do podstawowych ustawień. Ja mam Multimedia - mam ich modem kablowy podpięty do routera który sam sobie kupiłem (oni proponowali jakieś słabe gówienko) którym udostępniam net na cały dom więc mam do niego pełny dostęp i mogę dowolnie konfigurować.

 

Te słuchawki 7.1 chodzą na paśmie 2,4GHz więc tutaj świetnym rozwiązaniem jest zainwestowanie w Router dwuzakresowy - niestety w PS4 nie ma karty która działa na 5GHz a szkoda bo to pasmo jest dużo mniej zaśmiecone i na 100% by nie kolidowało ze słuchawkami.

 

Edit -  Dół: Racja - jak coś dobrze działa to nie ruszać :D

Odnośnik do komentarza

Podsumuje ktoś temat słuchawek? Wcześniej nigdy nie korzystałem z headsetów w konsolach. Czy jest możliwość, aby jednocześnie dźwięk z gry jak i rozmowy głosowe były słyszalne przez słuchawki? Jak włączyć opcję, aby słuchawki stereo działały podczas połączenia z padem? U mnie nadal nadaje dźwięk z TV a nie słuchawek.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem jednak Pulse Elite, myślałem też o turtle beach PX5 ale dostać chat cable to jakiś dramat teraz. Słuchawki Sony jak na razie spisują się dobrze czekam na update aby działały w pełni :]

 

Ja mam Pulse base i na razie nie działają :/ liczę że nowy firmware w końcu umożliwi mi granie w nocy w słuchawkach 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie wyczytałem że pulse headset działa po podłączeniu do kablem do dualshocka 4, ściąga to oczywiście baterie ale działa 

 

 

PlayStation Pulse Elite headset works great, as long as you use the included headphone wire. By pluging into the DualShock 4's Head phone jack, with or without the Headsets (PlayStation Pulse Elite) power on. You get great sound but it eats away at the DualShock 4's battery life.

It was previously rumoured that this headset wouldn't work at launch due to Sony's unclear FAQ but rest assured, it works and it works great.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...