Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Pulse elite mikrofon jest wbudowany. Mam nadzieje,ze sa lepszej jakosc niz Pulse elite i nie beda pekaly.

 

Preorder na play-asia

http://www.play-asia.com/gold-wireless-stereo-headset-paOS-13-49-en-70-6w97.html

 

Kosztuja okolo 96 euro(+koszt wysylki),czyli taniej niz pulse elite. Widze,ze wywalili Bass impact.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Ja używam Brainwavz hm5 z dołączanym mikrofonem na kablu co przypina się do np. koszulki lub kabla od słuchawek. Wszystko podłączone przejściówką z 2 minijacków w jeden i do DS4. Jakości dźwięku jak z PC nie ma i nie będzie, ale daje rade.

 

Słuchawki kupiłem do PC i dodatkowej karty dźwiękowej i na niej spisują się genialnie, na integrze laptopa kiepsko, a jak są podpięte do pada działają nie najgorzej.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam zainteresowanie się Astro A40, słuchawki są mega drogie, ale dostarczają też mega jakości. Dźwięk przestrzenny mega daje radę, a amp daje pełną kontrolę nad tym co w nich słyszymy i z jakim natężeniem. Konstrukcja jest lekka, wygodna i wytrzymała. Jeżeli ktoś bawi się w competitive to już wogóle wydają się niezbędne. Polecam.

 

PS. Co bardzo ważne słuchawki działają z każdą możliwą platformą, nie tylko z PS4.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

A50 są bezprzewodowe, a powiedzcie gdzie to można kupić żeby mi to wysłali? Bo w Polsce raczej niemożliwe. :confused:

 

edit.

Znalazłem na allegro, za jedyne 1280zł. :P Chociaż teraz widzę, że w tym samym sklepie, też nowe, są za niecały tysiak. :)

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Tak jak w nazwie tematu, poszukuję headsetu MONO do rozmów głosowych w grze. Istnieje jakiś zamiennik tego dołączanego do konsoli? Chodzi mi o słuchawkę mono z mikrofonem douszny najlepiej. Dodam że posiadam headset mono na micro jack, podłączyłem go poprzez adapter micro jack - mini jack i NIE DZIAŁA. Po przełączeniu w opcjach dźwięku na pada, wszystko słychać (menu, dźwięki z gry itp itd) łącznie z rozmową z imprezy, ale po przełączniu tylko na rozmowę głosową nie słyszę innych co mówią, plus nie działa mikrofon. Chodzi mi o najprostszy headset MONO z mikrofonem, ma służyć tylko i wyłącznie do rozmów w imprezie/grze... Nie chcę się również wykosztować.

Odnośnik do komentarza

A50 są bezprzewodowe, a powiedzcie gdzie to można kupić żeby mi to wysłali? Bo w Polsce raczej niemożliwe. :confused:

 

edit.

Znalazłem na allegro, za jedyne 1280zł. :P Chociaż teraz widzę, że w tym samym sklepie, też nowe, są za niecały tysiak. :)

Astro ma swoją europejską witrynę, choć jak ostatnio sprawdzałem to mieli spore problemy ze sprzętem w magazynach. Co do ceny - jasne jest ona wysoka, ale w zamian za nią zyskujesz sprzęt który jest kompatybilny z każdą możliwą platformą.

Odnośnik do komentarza

^^^ Zapędziłeś się bo na pewno nie jest kompatybilne z X1 :)

Ze strony Astro

PS4 Compatibility

ASTRO headsets are fully compatible with PS4 once the Firmware 1.50 update has been applied to the console. Our headsets will deliver Dolby® Digital 5.1 and 7.1 game audio and full voice chat functionality over the PlayStation Network.

 

Xbox One Compatibility

Our headsets will all deliver Dolby® Digital GAME AUDIO on the Xbox One, just like they do for the Xbox 360. However, the chat connector on the controller is now a proprietary connector, meaning that our current products will require an adapter to connect to the controller for Xbox Live voice chat. Fortunately, until this chat adapter is available, the built-in Kinect microphone will provide full voice communication access to Xbox Live while using ASTRO headsets on the Xbox One.

Odnośnik do komentarza

Tak jak w nazwie tematu, poszukuję headsetu MONO do rozmów głosowych w grze. Istnieje jakiś zamiennik tego dołączanego do konsoli? Chodzi mi o słuchawkę mono z mikrofonem douszny najlepiej. Dodam że posiadam headset mono na micro jack, podłączyłem go poprzez adapter micro jack - mini jack i NIE DZIAŁA. Po przełączeniu w opcjach dźwięku na pada, wszystko słychać (menu, dźwięki z gry itp itd) łącznie z rozmową z imprezy, ale po przełączniu tylko na rozmowę głosową nie słyszę innych co mówią, plus nie działa mikrofon. Chodzi mi o najprostszy headset MONO z mikrofonem, ma służyć tylko i wyłącznie do rozmów w imprezie/grze... Nie chcę się również wykosztować.

Weź słuchawki od telefonu i załóż tylko jedną, będziesz miał mono, mikrofon i się nie wykosztujesz. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Czy Bluetooth Wireless Headset Sony da się podłączyć pod ps4 ? Aktualizacja pobrana i przy próbie sparowania wyskakuje komunikat :"Nie można znaleźć profilu obsługiwanego przez PS4"

Z tego co jest napisane na ps blog eu to tylko Gold,Pulse i Wireless Stereo Headset.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...