Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy Bluetooth Wireless Headset Sony da się podłączyć pod ps4 ? Aktualizacja pobrana i przy próbie sparowania wyskakuje komunikat :"Nie można znaleźć profilu obsługiwanego przez PS4"

Z tego co jest napisane na ps blog eu to tylko Gold,Pulse i Wireless Stereo Headset.

 

Co swoją drogą jest niezłą kpiną :/, jaki jest sens wypuszczać uaktualnienie które sprawia, że tylko WYBRANE headsety SONY zaczynają działać? Nie będę ukrywał, że jako klient oczekiwałem, że po prostu wprowadzą obsługę urządzeń peryferyjnych przez Bluetooth tak jak to miało miejsce w przypadku PS3, totalnie nie rozumiem czemu wypuszczają taką połowiczną łatkę :/ 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ktoś mógłby polecić jakiś dobry i niedrogi headset do ps4 na wzór tego dodawanego do xboxa 360 ?

zaden nie bedzie dzialac z Ps4 do jakiegos patcha ktory pozwoli na dzialanie innych hs'ow. Na chwile obecna albo uzywasz hs z zestawu z ps4,albo hs pulse.

Odnośnik do komentarza

Na pewno kilku użytkowników tutaj posiada ten zestaw słuchawkowy http://allegro.pl/sluchawki-pulse-wireless-stereo-headset-sony-ps3-i3944738083.html, czy po dzisiejszej aktualizacji śmigają one bezproblemowo, planuje je sobie zakupić z racji tego, że ostatnio mam czas grać tylko po nocach i nie chce budzić reszty domowników, i jakiej jakości jest słyszalny dźwięk kiedy my mówimy?

Odnośnik do komentarza

Na pewno kilku użytkowników tutaj posiada ten zestaw słuchawkowy http://allegro.pl/sluchawki-pulse-wireless-stereo-headset-sony-ps3-i3944738083.html, czy po dzisiejszej aktualizacji śmigają one bezproblemowo, planuje je sobie zakupić z racji tego, że ostatnio mam czas grać tylko po nocach i nie chce budzić reszty domowników, i jakiej jakości jest słyszalny dźwięk kiedy my mówimy?

 

Mam je i używam z PS3, jedyny problem jaki miewałem to gubienie sygnału, ale rozwiązałem go przełączając sygnał routera z 3 na 5ghz, bo to powodowało problem, router stał blisko konsoli, nawet jednego metra odległości nie było. 

 

Z ps4 po aktualizacji ten Headset został wykryty a przed aktualizacją konsola wyświetlała komunikat że ten headset nie współpracuje z tym urządzeniem (PS4). Ale na wykryciu się skończyło bowiem po włączeniu nadal nie działał, nie było głosu w słuchawkach a jak mówiłem do mikrofonu to nie widać było jak mój głos jest wykrywany, jak głośno mówię. Więc wszedłem w Settings / Sound and Screen / Audio Output Settings / Output to Headphones / i tutaj ustawiłem All Audio i dopiero po tym głos w słuchawkach się pojawił.

 

Jakiej jakości jest dzwięk kiedy ja mówię? Nie wiem sprawdzałem w Tomb Raider na chwilę i pogadałem w ludźmi w lobby więc pewnie mnie dobrze słyszą. 

Odnośnik do komentarza

Mialem okazje testowac pierwszy bezprzewodowy headset od SONY po wczorajszej aktualizacji, i szczerze mowiac nie polecam. Jakosc dzwieku generowana przez te sluchawki jest co najwyzej srednia, efekt przestrzenny owszem dziala, ale u mnie powodowal wrazenie ciaglego zatykania uszu i byl tak meczacy ze wolalem go wylaczyc. Co ciekawe jego dzialanie bylo slychac w sumie tylko w BF4 bo np w COD:GHOST nie bylem w stanie stwierdzic roznicy pomiedzy wlaczonym a wylaczonym dzwiekiem przestrzennym. Szkoda ze sluchawki nie maja po prostu DOLBY tak jak wiekszosc headsetow z wyzszej polki. Ja rowniez stwierdzilem szumienie na granicy slyszalnosci w kazdej grze, ale najbardziej slyszalne bylo w BF4 i AC IV. Co ciekawe opcja regulacji CHAT/SOUND w niektorych grach dzialala a w niektorych nie. Z plusów moge wymienic fajnie pomyslana obsługe wszystkich funkcji bezposrednio na sluchawkach, jest to tak intuicyjne i dobrze pomyslane, ze obslugujesz od pierwszego razu bez wiekszych problemow. Samo wykonanie headsetu nie budzi wiekszych zastrzeżen, choc wszystkie plastiki ostro trzeszcza i sama sluchawka wyglada dosc komicznie na glowie. Za cene 300zl chyba bym sobie odpuscil i poczekal na nowy model. Najbardziej rozczarowalem sie w tych sluchawkach jakoscia dzwieku i efektem przestrzennym.

Odnośnik do komentarza

No ja nie wytrzymam i nie zważając na opinie "znawców" kupię te nowe dedykowane słuchawki do PS4, więc podzielę się wrażeniami czy warto, czy nie warto ;)

 

Masz już jakieś newsy gdzie je będzie można wyrwać ? Mi jedyne co na razie udało się ustalić to to, że w Polsce mają być 11 lutego według twittera PlayStation Polska, ale gdzie, po ile i czy faktycznie 11.02 nigdzie nie ma żadnego info.

Odnośnik do komentarza

 

No ja nie wytrzymam i nie zważając na opinie "znawców" kupię te nowe dedykowane słuchawki do PS4, więc podzielę się wrażeniami czy warto, czy nie warto ;)

 

Masz już jakieś newsy gdzie je będzie można wyrwać ? Mi jedyne co na razie udało się ustalić to to, że w Polsce mają być 11 lutego według twittera PlayStation Polska, ale gdzie, po ile i czy faktycznie 11.02 nigdzie nie ma żadnego info.

 

 

Chwilowo wiem właśnie tyle, co Ty, ale być może będę zamawiać z Amazonu ;) To zależy po ile będą w Polsce i jakie ceny znajdę w necie. W Kanadzie już były, to jestem dobrej myśli, że w przyszłym tygodniu gdzieś je dorwę.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Recenzja

 

I opine uzytkownikowa neogaf:

 

Physical Features:

    The buttons are pretty sweet, they're molded into the soft smooth plastic of the headphones (ie: they don't stick out).
    USB charge cord is ridiculously small.
    USB dongle needed, no bluetooth, but we all knew that.
    Instructions mention a "Companion App" available in PS Store... but it's nowhere to be found :(
    I have a lot of hair, so it's a pain to slip them on. Once on, they fit snug and comfortably. Some headphones hurt your ears if you wear them for prolonged periods. After an hour of play, I hardly notice a thing.
    Sound canceling... hmm, I didn't hear my neighbors as usual. I barely heard my voice when I yelled "Playstation, Home Screen". So I had to plug my PSEye back in to register my voice properly because the headset didn't register when when I spoke (and yes, I checked the mute). Maybe I didn't speak loud enough? I guess the fact that I'm not sure says the sound canceling worked well. I turned on Flappy Bird and listened to the bird smack into a pipe... it was faint. I'll test them out further this weekend.
    Over all, they're pretty sleek for appearing to be so bulky in pictures.


Sound in Game (AC4)

    When on foot, maybe it's me but the surround sound was minimal. Perhaps with a little tinkering it would be more noticeable. Only once (when people were speaking near me) did I really notice the direction the noise was coming from. I thought the headset would help me detect where guards may be, but the map makes its use redundant. Perhaps a game like MGS GZ would be more suitable to try this out... or Outlast.
    Underwater... my goodness, it was great! I think the reason why is due to lack of music (except when pursued by sharks). Really added to the atmosphere.
    In navel battles the sound is crisp, explosive, and robust. I don't think I ever paid much attention to the wood of the ship creaking, the waves crashing along the side of the ship, the direction of cannon fire before. But the headset does a great job at amplifying little details. Again, the lack of music in this particular section may be the reason why these little touches stood out so well. And the shanties sound much more clear.
    Over all in game they're pretty good. At first (when on foot while bgm is playing) I couldn't really notice much of a difference between using say iPhone head phones or these. It wasn't until the later sections where music was not drowning out the other audio elements that I noticed.

 

 

These are not "wobbly" as someone suggested. I think what they mean is that the earphone cups have a lot of range of motion which is a HUGE improvement over the Elites which would only fit certain people's head. Here, the cups can swivel and turn to better fit each person's head shape.
    Comfort is better than the Elites. These headphones still grip your head pretty firmly like the Elites but the entire top band is a cushion so no thin, hard plastic digging into your skull. The ear cups are large enough to hold my entire ear inside and have more room in the back for your ear to fit, like the Elites.
    The sounds is quite good. There is bass. It's clear and they can get very loud.
    I'm not sure how good the VSS is. I seemed to notice it a little in Tomb Raider but I simply don't have a good way to test this at the moment.
    Buttons are much better than the Elites. There's far fewer and they are easy to find. And since they are not physical buttons, they fell less cheap. I was surprised how little effort it was to find them considering they are not plastic, protruding buttons but they work well.
    The USB transmitter is half the size of the Elites. It also has a tiny blue light at the tip verses the Elite's blue bar. Much more subtle but still as functional.

My only initial complaints would be that they are still a tad on the heavy side for my tastes and the dongle doesn't have the line-in port like the one that comes with the Elites. That'll probably be for the "Platinum" version.

Odnośnik do komentarza

Według mnie ten nowy HS będzie słabszy od elite pulse - widać, że wypusczają go na szybko, cena niska więc musieli pojechać po jakości materiałów = przetworników etc. Dongle nie ma wejścia jack, według mnie to lekko zmieniona 1 wersja słuchawek. IMO nadal najlepszym hs'em jest pulse elite. 

Odnośnik do komentarza

Pulse Elite ma jedną wadę, te słuchawki wbijają się w głowę, przez co po godzinie grania robią się takie jakby fałdy i na początku głowa mnie od nich bolała. Dzisiaj dalej słuchawki powodują te fałdy na głowie, ale już z bólem nie mam problemów. W tych nowych jest to lepiej rozwiązane.

 

Można sobie z tym radzić, ale wygląda na to, że w testach ktoś nie zauważył problemu, który wystepuje.

 

8748011303_d72b16ea20_c.jpg

 

 

 

 

 

Z chęcią wymieniłbym słuchawki na nowe, ale bardzo lubię bass impact i pewnie brakowałoby mi tego.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.