Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, snoopdogg_tg napisał:

A ja z drugiej strony, jakieś słuchawki do 180zł? Nie bede na nich grał codziennie, beda uzywane sporadycznie do online i imprezy, wiec nie zalezy mi na zadnych dolby digital surround i dzwieku 16.1 :D

 

https://www.x-kom.pl/p/263509-sluchawki-przewodowe-steelseries-siberia-x300-headset-pc-ps4-xbox-one.html

 

coś takiego bym Ci polecił

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, jaro napisał:

jednak coś bezprzewodowego potrzebuje :) za dużo grałem na goldach i przyzwyczaiłem się do braku kabli. Co do X300 to za ta cenę naprawdę świetnie grają

Właśnie się nad nimi zastanawiałem, bo jest promo na 199 zł i zastanawiałem się czy warto z nich skorzystać. Podpinałeś je do pada? 

I do tego dwa ważne pytania - czy mikrofon dobrze zbiera i jak z wykonaniem plastików, bo słyszałem że ponoć strasznie trzeszczą?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Matriks_1111 napisał:

Właśnie się nad nimi zastanawiałem, bo jest promo na 199 zł i zastanawiałem się czy warto z nich skorzystać. Podpinałeś je do pada? 

I do tego dwa ważne pytania - czy mikrofon dobrze zbiera i jak z wykonaniem plastików, bo słyszałem że ponoć strasznie trzeszczą?

 

za 149zl sa w xkomie. Co do mikrofonu to ludzie mi mówili ze cicho mnie słychać, a co do jakości wykonania to jak dla mnie rewelacja nic nie skrzypi itp

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Rozglądam sie za bezprzewodowym headsetem, zmieniło sie cos w tej kwestii czy dalej jedyne słuszne opcje to Astro a50, Turtle Beach Elite 800 i Siberia 800 ?

 

Jak wyglada sprawa z Sony Platinum Headset warto ?

Widziałem też że odświeżyli Goldy ale pewnie w kwestii dźwięku takie same jak stary model ?

 

Astro nie chce bo mi sie nie podobają xD Siberie miałem bardzo fajny headset ale rozłączał się co chwile :/ jedyny minus to brak BT 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, kubson napisał:

Rozglądam sie za bezprzewodowym headsetem, zmieniło sie cos w tej kwestii czy dalej jedyne słuszne opcje to Astro a50, Turtle Beach Elite 800 i Siberia 800 ?

 

Jak wyglada sprawa z Sony Platinum Headset warto ?

Widziałem też że odświeżyli Goldy ale pewnie w kwestii dźwięku takie same jak stary model ?

 

Astro nie chce bo mi sie nie podobają xD Siberie miałem bardzo fajny headset ale rozłączał się co chwile :/ jedyny minus to brak BT 

 

 

 

 

 

ja mam teraz Siberie 840 i nic mi nie rozłącza no i mają BT

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
53 minuty temu, agst napisał:

Dzięki, chociaż trochę ciężko znaleźć ten model, ale poszukam jeszcze. 

faktycznie, to możesz tego kupić podobna jakość

http://allegro.pl/pdp-sluchawki-ps4-afterglow-lvl-1-chat-headset-i7067601858.html

 

Ewentualnie trochę droższa opcja od TB

http://allegro.pl/turtle-beach-recon-chat-headset-ps4-ps4-pro-and-i7309225877.html

ten P4C którego wcześniej polecałem jest spoko bo nie męczy ucha, ten ma podobną budowę i pewnie będzie tak samo :)

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...