Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak Słuchawki HyperX Cloud Flight dają rade wygodne nie cisną nawet sie nie poci chyba ze na polu 35 temp to sie poci :) dźwięk super i o dziwo głośne a jak coś w grze wybuchnie to potrafi nieźle po uszach walnąć az na początku pierwszy raz z lekka sie zląkłem później juz przyzwyczaiłem ale tez i ściszyłem dźwięk i nie ma ładowania co 10 czy 15 godzin :) tak ze zostają u m nie jak wyjdzie ps5 to sie kupi bezprzewodowe 7.1 :) no i ta cena 449zł Polecam i dzięki za pomoc Pozdrawiam

Edytowane przez Jacek6663
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam to mój pierwszy post,a dylemat dość spory.Związku z tym że po przeczytaniu dużej ilość materiałów na temat  nurtującego mnie zagadnienia nie znalazłem konkretnej odpowiedzi,postanowiłem zadać to pytanie na tym forum.

 

Sprzęt który posiadam to PS4 Pro podpięte pod  amplituner Onkyo TX-NR656 + QUADRAL Quintas 6500 + Magnat Monitor Supreme Sub 302A obraz wyświetla Samsung SUHD UE55KS7000S + Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 który to właśnie się połamał na pałąku jak większości użytkowników,nie wspominając już o łuszczących się nausznikach.

 

Najwyższy czas zmienić więc słuchawki,które służyły głównie do grania na plejce i sporadycznego słuchania muzyki jeżeli można tu mówić o słuchaniu na słuchawkach  gamingowych.

Przy serii Battlefield  jak i innych grach sprawdzały się dobrze szczególnie miło zaskoczyło mnie pozycjonowanie dźwięku,no ale już nadają się do kosza i pora zakupić nowe.

 

Pytanie tylko czy kupić z przeznaczeniem gamingowym pokroju SteelSeries Siberia 840 czy lepiej wykorzystać amplituner i zakupić słuchawki (audio)  z firm typu AKG,Sennheiser,Audio-Technica. Zastanawia mnie jak wygląda sprawa jeśli chodzi o jakość dźwięku,jakość wykonania i pozycjonowanie dźwięku w grach,jak z podłączem mikrofonu jeśli zdecydował bym się na słuchawki bez niego (czat w grach typu BF ma dla mnie znaczenie)  wiec jeśli nie można było by podłączyć mikrofonu po przez amplituner lub pada to już mam odpowiedź.Jeżeli można to w jaki sposób ?

Budżet około 1300 zł Ps a może to przesada i wystarczą STEELSERIES Arctis 5  lub HYPERX Cloud II

 


Pytanie kieruje raczej do osób posiadających amplitunery,aczkolwiek  chętnie przeczytam każda opinię.

 

 

Pozdrawiam DawkaSmiertelna

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, DawkaSmiertelna napisał:

Witam to mój pierwszy post,a dylemat dość spory.Związku z tym że po przeczytaniu dużej ilość materiałów na temat  nurtującego mnie zagadnienia nie znalazłem konkretnej odpowiedzi,postanowiłem zadać to pytanie na tym forum.

 

Sprzęt który posiadam to PS4 Pro podpięte pod  amplituner Onkyo TX-NR656 + QUADRAL Quintas 6500 + Magnat Monitor Supreme Sub 302A obraz wyświetla Samsung SUHD UE55KS7000S + Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 który to właśnie się połamał na pałąku jak większości użytkowników,nie wspominając już o łuszczących się nausznikach.

 

Najwyższy czas zmienić więc słuchawki,które służyły głównie do grania na plejce i sporadycznego słuchania muzyki jeżeli można tu mówić o słuchaniu na słuchawkach  gamingowych.

Przy serii Battlefield  jak i innych grach sprawdzały się dobrze szczególnie miło zaskoczyło mnie pozycjonowanie dźwięku,no ale już nadają się do kosza i pora zakupić nowe.

 

Pytanie tylko czy kupić z przeznaczeniem gamingowym pokroju SteelSeries Siberia 840 czy lepiej wykorzystać amplituner i zakupić słuchawki (audio)  z firm typu AKG,Sennheiser,Audio-Technica. Zastanawia mnie jak wygląda sprawa jeśli chodzi o jakość dźwięku,jakość wykonania i pozycjonowanie dźwięku w grach,jak z podłączem mikrofonu jeśli zdecydował bym się na słuchawki bez niego (czat w grach typu BF ma dla mnie znaczenie)  wiec jeśli nie można było by podłączyć mikrofonu po przez amplituner lub pada to już mam odpowiedź.Jeżeli można to w jaki sposób ?

Budżet około 1300 zł Ps a może to przesada i wystarczą STEELSERIES Arctis 5  lub HYPERX Cloud II

 


Pytanie kieruje raczej do osób posiadających amplitunery,aczkolwiek  chętnie przeczytam każda opinię.

 

 

Pozdrawiam DawkaSmiertelna

 

 

 

Wiadomo ze z ampli z porządnymi słuchawkami będziesz miał najlepsze audio, ale....

- nie masz chatu musisz podpiąć mikrofon do pada

- zawsze tylko stereo

- generalnie musisz mieć włączone ampli jak grasz na konsoli 

 

Ja osobiście mam Siberie 840, ten ich mały sterownik dźwięku jest na tyle fajny ze masz trochę opcji i dodatkowo ładuje się w nim baterie. Osobiście miałem tez HyperX Cloud 2 i są to rewelacyjne słuchawki ale ja potrzebowałem czegoś bezprzewodowego i wybrałem siberie.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłeś HyperX Cloud 2 na SteelSeries Siberia 840 tylko ze względu na bezprzewodowość  ? :D 

 

Z drugiej strony sądzę że przetworniki dźwięku w Onkyo TX-NR656 będą kilku kronie lepsze od tych w karcie dźwiękowej SteelSeries Siberia 840,słuchawki na kablu bez żadnych strat dźwiękowych (kabel to jednak kabel) a co za tym idzie pozycjonowanie dźwięku też powinno być znacznie lepsze od wirtualnego 5.1,7.1 nie wspominając już o kwestiach odsłuch audio.Mikrofon oddzielny w niewielkiej cenie np Zalman ZM-MIC1 ponoć też przewyższa ten z słuchawek SteelSeries Siberia 840.Oczywiście to są tylko moje domysły bo gdybym był pewien to już bym coś wybrał.

Na pewno największa zaletą jest kompatybilność bluetooth w SteelSeries Siberia 840

 

Ps jaki posiadasz amplituner bądź wzmacniacz  ?

 

Edytowane przez DawkaSmiertelna
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.10.2018 o 21:16, Wojo0110 napisał:

Witajcie.

Posiadam słuchawki bezprzewodowe Pioneer. Chciałem używać ich do PS4 dlatego kupiłem adapter bluetooth na USB.

Niestety ten system nie działa.

Czy w ogóle to mogło się udać?

Pozdrawiam

nie mogło

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Warto brać jeszcze TB800? Bo wyszły jakieś Elite Pro, ale to chyba nie bezpośredni następca, do tego są jakieś elite pro 2 i to one są chyba następca TB800, ktoś jest na bieżąco w tych modelach?

 

Chociaż teraz patrzę na stronę Turtle Beach, to te Elite Pro i Elite Pro 2 to w ogóle jakaś inna kategoria, bo są przewodowe, nie cofali by się chyba w rozwoju wydając następcę na kablu.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem warto, tym bardziej, że można wyrwać o połowę taniej. Sam teraz kupiłem drugie za 200zł pod plejaka (mam pod xa), co prawda połamane, ale mam ziomka co spawa plastiki, a z resztą sama stacja by mi wystarczyła aby moje działały z plejem też w pełni bezprzewodowo (bo elektronika odpowiadającą za kompatybilność siedzi w stacji).

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie jak mają się Turtle Beach Elite 800 do Platinum używając efektu 3D audio ?   W jednej recenzji wyczytałem coś takiego.

" A jak sprawdza się 3D Audio? Kosmicznie dobrze. Różnica między 7.1, a 3D Audio w Uncharted 4 jest mniej więcej taka, jak między zwykłymi słuchawkami stereo, a słuchawkami przestrzennymi..." 

Odnośnik do komentarza

Ja od ponad 3 lat używam Turtle Beach PX5 wyrwałem je kiedys w dobrej cenie dlatego zaryzykowałem zakup. Zastanawiam się nad zmianą na coś nowszego, ale jeżeli nowe słuchawki mają grac podobnie jak te, to nie wiem czy jest sens, chodzi mi o to, że boję się czy to 5.1 (o 7.1 już nawet nie mówię) w słuchawkach to nie czysty markeiting ponieważ moim zdaniem efekty przestrzenne w tych słuchawkach są bardzo słabo słyszalne, a teksty w necie w stylu " słysze z której strony dochodzi każdy dzwięk" można włożyć miedzy bajki (chyba, że ja mam wyjątkowy jakiś felerny model albo coś z uszami;)). Niestety musiałem zdemonotować już jakiś czas temu swój dotychczawsowy zestaw Logitecha Z-5500 i jestem zdany tylko na słuchawki w których oglądam również filmy. Poza słabym dzwiękiem przestrzennym doskwiera jeszcze słaby bas w tych słuchawkach. Teraz pasowało by zmienić na coś lepszego, ale boję się że będzie podobnie jak z tymi TB PX5 niby opinie dobre na necie i wgl, a w rzeczywistości troche lipa:/

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...