Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam też że żadne słuchawki podłączone przez usb poza oficjalnymi nie obsługują dźwięku przestrzennego na ps4. 7.1 działa tylko kiedy podłączymy słuchawki przez optyk z czym wiąże się konieczność posiadania ps4 fat lub pro.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2019 o 16:02, kes napisał:

Dodam też że żadne słuchawki podłączone przez usb poza oficjalnymi nie obsługują dźwięku przestrzennego na ps4. 7.1 działa tylko kiedy podłączymy słuchawki przez optyk z czym wiąże się konieczność posiadania ps4 fat lub pro.

Nie prawda, istnieje inne wyjście chociaż mam PS4 Fat to i tak mam podłączone słuchawki przez optyka. ale z TV przepuszcza sygnał dalej i mam DD na słuchawkach. Oczywiście musi być wyjście optyczne w TV 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Milo napisał:

Nie używam, ale pewnie by działał ponieważ w moich słuchawkach akurat jest równiez Bluetooth wiec można sparować z PS4

 

Na bank w takiej konfiguracji mikrofon CI nie będzie działał. Mikrofonu nie puścisz przez optyka tak samo po BT nie puścisz.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, jaro napisał:

 

Na bank w takiej konfiguracji mikrofon CI nie będzie działał. Mikrofonu nie puścisz przez optyka tak samo po BT nie puścisz.

Szczerze nie próbowałem i nie zależy mi na mikrofonie, ale jeżeli komuś zależy na DD 5.1 lub DTS, a ma ps4 slim to da się uzyskać bez HDMI to tylko trzeba mieć wyjście optyczne w tv 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tutaj tylko posiadacze Turtle Beach 800 :D i służę mała pomocą bez wrażeń  ;) 
Mogłoby się wydawać się że kanał "Tech Legend" to zwykła papka marketingowa ale sprawdza się wyśmienicie i wielu innych przypadkach typu TV pod gaming, 4K, soundbar, słuchawki,laptopy, tablety, lustrzanki,smartfony czy headsety bezprzewodowe po kablu itp Na dodatek bardzo wiarygodna w miarę pomocna i co ważne na bieżąco aktualizowana.

 

 

Odnośnik do komentarza

No z ciekawości zajrzałem na soundbary i troszku śmiesznie bo model mniejszy od mojego jest na liście a mojego wcale nie ma:( dlatego w słuchawkach biore pod uwage top 5 a decyzje ustalam pod swoje preferencje

 

 

Słuchawki od sony odpadają w przedbiegach po tym jak w 7.1 w kupionych jeszcze za żywota ps3 tydzień po gwarancji zobaczyłem popękany pałąk(no ale przynajmniej teraz mają wyjątkowy design... poklejone sylikonem na gorąco)

 

Nie mam pojęcia co wziąść, wiem tylko że bezprzewodowe(jakbym brał po kablu to steelseries pro z DAC) a tak to wersja bez kabla jest droższa i bez przetwornika więc tak cieńko:dry:

 

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, grabipl napisał:

Czy miał ktoś słuchawki Steelseries arctis pro, Asus Strix 7.1, Razer Thresher Ultimate lub Astro A50 i może podzielić sie wrażeniami?

Ja mam Arctis Pro świetny sprzęt pod każdym względem. Wcześniej miałem Arctis 7 byłem bardzo zadowolony tak długo jak ich używałem tak Arctis Pro to co najmniej klasa wyżej jeśli chodzi o jakość dźwięku (szczególnie na ps4) i feautery. To są słuchawki wszystko mające; jakość wykonania top noch, Hi Res Audio, najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o baterię a GameDac to prawdziwy game changer. Nie wiem czy to wszystko usprawiedliwia cenę jaką przyjdzie nam za nie zapłacić ale jeśli budżet pozwala to śmiało nie ma lepszych słuchawek do ps4 na rynku.

Odnośnik do komentarza

Siema,

 

Mam pytanie dotyczące słuchawek Solo Beats 3 i ich nie działających słuchawek w połączeniu z PS4.Słuchawki, które posiadam są bezprzewodowe, żeby zadziałały z PS4 muszę podpinać je na kabel, w którym jest mikrofon. Słuchawki działają, gorzej z mikrofonem. W opcjach "devices" mam wszystko pokonfigurowane, tylko jeżeli chcę przetestować mikrofon mam tylko "Pik" i później nic się nie dzieje.
Czytałem, że kabel z iphone nie chce współpracować z PS4 i z DS4. Filmiki, na których jest pokazany tip, żeby słuchawki współpracowały, czyli szybkie odpięcie i wpięcie "dzeka" do DS nie działa.

 

Macie jakiś pomysł, żeby mikrofon z tymi słuchawkami zadziałał? Specjalny kabel trzeba kupić? Jak tak to jaki?

 

Dzięki z góry za odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2019 o 13:22, kes napisał:

Ja mam Arctis Pro świetny sprzęt pod każdym względem. Wcześniej miałem Arctis 7 byłem bardzo zadowolony tak długo jak ich używałem tak Arctis Pro to co najmniej klasa wyżej jeśli chodzi o jakość dźwięku (szczególnie na ps4) i feautery. To są słuchawki wszystko mające; jakość wykonania top noch, Hi Res Audio, najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o baterię a GameDac to prawdziwy game changer. Nie wiem czy to wszystko usprawiedliwia cenę jaką przyjdzie nam za nie zapłacić ale jeśli budżet pozwala to śmiało nie ma lepszych słuchawek do ps4 na rynku.

 

 

Rozumiem, że masz wersje z GameDAC? Brałem je też pod uwage, ale z tego co wyczytałem to hi-res nie działa pod ps4 i dopiero podpinając pod PC wykorzysta swój potencjał w 100%, do tego ten kabel z wiszącym GameDACiem ze słuchawek średnio mi sie widzi... 

Wybór słuchawek zawęziłem do Steelseries Pro Wireless i do tych samych tyle że z... GameDAC(200zł + - nie robi mi już różnicy) mimo że są na kablu. Wybór nigdy jeszcze nie był tak trudny:ermm:

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, grabipl napisał:

Rozumiem, że masz wersje z GameDAC? Brałem je też pod uwage, ale z tego co wyczytałem to to hi-res nie nie działa pod ps4 i dopiero podpinając pod PC wykorzysta swój potencjał w 100%, do tego ten kabel z wiszącym GameDACiem ze słuchawek średnio mi sie widzi... 

Wybór słuchawek zawęziłem do Steelseries Pro Wireless i do tych samych tyle że z... GameDAC(200zł + - nie robi mi już różnicy) mimo że są na kablu. Wybór nigdy jeszcze nie był tak trudny:ermm:

Ja mam Arctis Pro Wireless i to jest headset zgoła taki sam co Arctis Pro + GameDac (którego role pełni Transmitter Base Station) tylko bez kabla.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie dziecko w drodze i potrzebuje lada moment zakupić słuchawki do PS4, przedział cenowy od 1000 do 2,500zl. Zależy mi na jak najbardziej hi res opcji. Widziałem kilka modeli na necie w okolicach 1500zl ale nie wiem czy będą kompatybilne z konsolą. Dobrze jakby były bezprzewodowe, dobry bas i dźwięk przestrzenny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.