Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

eX4cT_PL

Spis posiadaczy PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć! Na forum PSX Extreme jestem nowy, ale moja growa przygoda rozpoczęła się jakieś 20 lat temu. Tak jestem dinozaurem :facepalm:. Urodziłem się trzymając w ręce joysticki od C64 oraz Atari. Potem nadeszła era 32-bitowych konsol i była to przez lata moja główna platforma do gier. W międzyczasie przez ręce przewijały się również coraz mocniejsze PC-ty. Kilka dni temu po raz trzeci kupiłem PS4 (tym razem w wersji SLIM), aby ograć zaległe tytuły i przeczekać na tym do następnej generacji.

PSN ID: BulletPOL

Gry: Call of Duty WW2 - było w zestawie :P

Aktualnie więcej czasu spędzam w trybie sieciowym, głównie strzelanki FPS, ale nie pogardzę w trybie kooperacji serią Dark Souls czy wyścigami jak Gran Turismo, czy DriveClub. Pamiętajcie, nie zawsze mam czas, nie zawsze mam ochotę. Jak już jestem, to możemy pograć. Kto chce, niech dodaje do znajomych. Pozdrawiam.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się. Kupiłem 22 grudnia 2017

Wersja PRO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj dorobiłem się wreszcie PS4, więc mój PSN: lukaszk_9619 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam ogólnie ziomków do znajomych, a aktualnie na multi grywam w BF1.

Ashiro7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

powiększyłem grono właścicieli PS4. Kupiłem w zestawie z RDR2 i teraz tylko to ogrywam jak mam wolny czas, a mam go niewiele. W planach mam granie w ekskluzywne tytuły i gry z początku generacji. Zakupiłem jeszcze The Last of Us ale gierka poczeka aż skończę RDR2. Następnie trylogia UNCHARTED. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ,COD II WW glownie weekendy ktos?
Psn: eeeessence. Pozdr

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

COD II WW raczej weekendy :)
Psn: eeeessence

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi