Skocz do zawartości

Świąteczne granie 2013


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregZPL

Jak co roku, holiday season oznacza ucztę dla graczy. W co planujecie pograć w tym roku?

 

Dla mnie druga połowa listopada - koniec grudnia to czas na gry kolorowe, śliczne, klimatyczne. Ten rok będzie wyjątkowy, bo spędzę go tylko z platformami Nintendo. Pierwszy raz od 1997 mam taką sytuację. Ale już rokład gier jest obiecujący. Na WiiU zagram w Super Mario 3D World, potem Zelda Wind Waker, a na koniec zostawiam Rayman Legends. Na 3DS na pierwszy ogień idzie Zelda: ALBW. Dalej, żeby odpocząć od tego typu gier, Phoenix Wright. Na koniec Luigi Mansion 2. Znając życie przeciągnie mi się to do stycznia, bo plan ambitny. Będzie klimatycznie

Odnośnik do komentarza

Ja może nadrobię małą część zaległości z tego roku. Moje typy to The Last of Us, Dragon's Crown i Batman: Arkham Origins - dwie ostatnie jeśli zejdą do jakiś aprobowanych cen (<100 zł). Jakiś czas temu obstawiałem WiiU i nadrabianie zaległości z Wii, ale to niestety jeszcze nie teraz :P Rayman Legends już mam to może dokończę Origins i też pociągnę, tak trochę zmieniając klimat w ostatnie grudniowe wieczory :)

Odnośnik do komentarza

Mario Galaxy 2 oraz Zelda Skyward Sword. Może na DS-a kupię sobie jakieś Laytona na podróże, ale okropnie drogie są. Granie w zimę jest najlepsze <3 Prószący śnieg za oknem, świadomość, że jest okropnie zimno na zewnątrz, a jednak Ty masz w środku ciepło, z choineczką, grubymi skarpetami i piernikami. Próbując zapomnieć o bezdomnych umierających z zimna w tym samym momencie <3

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ja zabrałem się za Asasyna IV a więcej czasu na granie będę mieć dopiero w połowie grudnia więc to będzie chyba mój numer jeden w tym okresie, biorąc pod uwagę, że gra bardzo mi się spodobała i że chcę jak najwięcej z niej wycisnąć.

A dodatkowo myślę, że w końcu kupię 3DSa na którego się czaję od dłuższego czasu, i że w pierwszej kolejności wybór padnie na nową Zeldę albo na Mario 3D world. 

Odnośnik do komentarza

Mój plan zakłada nadrobienie zaległości na PS3, dokończenie rozgrzebanych gierek. Zaś główne danie zimowego okresu stanowić będą u mnie Gran Turismo 6, Zelda Wind Waker HD i Super Mario 3D World. Na Gamecubie dokończę Zelda Twilight Princess. Mam też w planach zaliczenie Shenmue 1 i 2, ale to już chyba w styczniu.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, chyba coś jest ze mną nie tak, bo powstał temat o grach, które mamy w planach i jak widzę odpowiedzi typu nowy Killzone czy AC4 to nie traktuję tych gier poważnie a raczej jako demo technologiczne czy kolejna część tasiemca od Ubi.

 

Ale za to jak czytam, że niektórzy planują grać w Shenmue czy Zeldę na GC to od razu mam iskierkę w oku  :sorcerer:

 

 

Ja zakupiłem ostatnio 3DS i będę męczył Pokemony, Zeldy, Mariany itd.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przerwa świąteczna będzie w tym roku dla mnie dość długa, bo ponad 2 tygodnie, na uczelnię wracam dopiero 7 stycznia, więc trochę sobie pogram w końcu.
 
Na pewno będzie pykane NBA 2k14 z bratem, bo to już rytuał. Bardzo chciałbym sprawdzić Gran Turismo 6, ale nie wiem, czy mamony mi starczy w tym świątecznym szale. Jeśli nie, to nadrobię zaległości i zakupię Castlevania, Wolfenstein, albo The Saboteur, bo przymierzam się do któregoś z tych tytułów. Generalnie, to...

 

 

1312671650jak-dla-mnie-bomba.jpg

 

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

PS2 slimka i niszowe gierki, między innymi z tej listy: http://www.racketboy.com/retro/sony/ps2/the-best-undiscovered-playstation-2-ps2-games

 

The Red Star, Darkwatch, Mr. Mosquito, KoF XI, może jeszcze któraś część Romance of the Three Kingdoms

 

Dwie pierwsze to znakomity wybór. Kurde jakie giery mega na tej liście god hand, mark of kri, frequency, outrun2006, valkyrie profile 2, ring of red, ico, primal, shadow of rome, psychonauts no kur.wa mać do usrania mógłbym wymieniąc

 

 

Ja jakieś indyki będę ogrywał plus Demon Souls, BIoshock pierwszy potem Infinite tak to widzę. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

GTA V wszystkie misje na złoto, potem dojdę w Borderlands 2 do 50 levelu, a potem w końcu wezmę się za backlog który jest potężny ;( Na dysku konsoli mam

 

- Metro 2033

- Metro Last Light

- Deus Ex HR

- Dead Rising 2

- Devil May Cry

- Assassin's Creed 3

- Far Cry 3

- Batman Arkham City

- Dishonored

- Tomb Raider

 

do świąt 2014 nie wiem czy ogram to...

 

EDIT: zapomniałem oczywiście o hasztag nadkonsoli, ogram hasztag killzona, w hasztag weekend kampanię a potem hasztag multi do świąt.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Jak dobrze pójdzie, to GTA V całe Święta i pewnie ze dwa następne miesiące, może w międzyczasie Batman AC, gdzieś tam po drodze coś krótkiego jeszcze (planuję od jakiegoś czasu zaliczyć Back to the Future : The Game, będzie dobre combo z powtórką trylogii).

Ale nie powiem, chętnie bym sobie w tym okresie pyknął w jakąś kozacką platoformówkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przez święta jeszcze Fallout New Vegas, jeżeli nie skończę chyba zrobię przerwę i kilka "exów" na PS3 trzeba będzie zaliczyć (Heavy Rain, God of War 3).

W międzyczasie Klonoa 2 do dokończenia będzie, być może jedynkę trzeba będzie na pożyczony PSP machnąć, albo w końcu memorkę do psone zakupić.

 

Chociaż istnieje jeszcze zupełnie inna opcja jak do domu zawita Wii, trochę nie mogę się doczekać.

 

A prawda jest taka, że jak w ogóle usiądę w przerwie świątecznej do grania to będzie sukces... W każdym razie nowy rok witam na pewno past i current-genami.

Odnośnik do komentarza

Troszkę gier mam zaczętych więc będzie okazja by choć część z nich ukończyć. A jeśli chodzi o konkrety to na PC do ukończenia mam Shogun2, indyki,Yu-No. PS2 to Digital Devil Saga 2, Killer 7, Persona FES (chociaż do połowy dojść). Na PSP postaram się również pocisnąć Metal Gear Acid gdzieś tak do połowy. PS3 to głównie maksowanie jednostek w Gundam VS Extreme i story mode z Persona4:Arena. Tjaa ciekawe ile z tego tak na prawdę uda mi się zaliczyć :teehee:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...