Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy owszem :) Bardzo fajny wątek, ruszę tyłek i porobię fotki ostatnich zakupów. Piękny był tu na początku ból tyłków, ale moderacja usunęła i słusznie. Moim zdaniem w takich wątkach nie chodzi o chwalenie się, ale głównie o podzielenie się z innymi swoją radością z zakupów. Mnie sprawia radość oglądanie real fotek z konsolami, grami i gadżetami.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Ten NFS jest najlepszym Need for Speedem jaki wyszedł (równo z NFS: Porsche i przebił w moim rankingu pierwsze Most Wanted), mega miodny i mega grywalny, w dodatku świetnie wygląda. Absolutnie nie żałuję wydanej kasy. Na starej generacji ta gra nie wygląda tak dobrze i nie chodzi tak dobrze ;)

Kiedyś podobnie zagrywałem się w NFS II, też mnie wkręcił nieziemsko.

Ale to taka offtopicowa dygresja :P

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział że tak samo dobry. Wersja na PS4 wygląda rewelacyjnie. A co do Knacka to chciałem go samemu sprawdzić. W razie czego bym go szybko sprzedał. Ale gierka trafiła w mój gust i zostaje. Ciekawostka - w nowym CDA dali 2/10 i napisali że jest "odmóżdżający i nudny" :)

Odnośnik do komentarza

Fakt, w CDA jest pocisk za pociskiem w stronę Knacka, a w plusach dali: "eee...", "antyaliasing działa poprawnie", "teoretycznie można by odpalić Knacka dziecku, aby mieć pół godziny spokoju". Minusów cały zalew od góry do dołu.
 
Za to o Rivals napisali, że to najlepszy NFS od lat i dostał 8, ale zebrał wiele pochwał. W tym sporo za model jazdy (który i w mojej opinii jest bardzo przyjemny).

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem zdjęcie na inne forum, a tam można też dawać nie-growe fotki. Będziecie musieli przeżyć płytkę. :P

 

u8rRqA7.jpg

 

Po tym, jak turniej Quake Live na Dreamhacku się skończył, oglądnąłem sobie resztę turnieju Starcrafta 2 i nabrałem ochoty na tę grę. Raczej mi nie pójdzie, więc kupiłem sobie jedynkę. Też dobra :)

Ace Combat X na PSP bardzo mi podszedł, więc kupiłem dwójkę. Oby też była dobra.

Beaterator... Wiem, że Timbaland itepe. Ale ma tryb Studio, w którym to podobno całkiem przyjemna zabawka... :) Jeśli kupię sobie DS-a, to będę musiał obczaić też ten programik od Korga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...