Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, chrno-x napisał:

 

Dobry kolego podziel się informacjami ile czasu musiałeś czekać na przybycie tego zacnego wydania i czy jest spory problem aby sprowadzić sobie go do Polandii?

Amazon.co.jp wysłał w poniedziałek, w piątek było u mnie. Lepiej niz niezle.

200 polskich złotych

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kubson napisał:

Jak juz brałeś Goldy to mogłeś wziąć ta nowa ulepszona wersje:)

Mam te same, ktore wciąż działają bardzo dobrze. Problem to zdzierająca sie skórka kryjąca uszy - prawdopodobnie od częstego użytkowania. 

Za te dałem 55 euro, także dobry deal, tym bardziej, iz jestem zadowolonym posiadaczem. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kmiot napisał:

Jestem spontanicznym człowiekiem, więc kiedy wstałem rano, to powiedziałem do mamy: Mamo, daj mi na konsolę do gier wideo. Matka trochę kręciła nosem, ale w końcu dała, jednak nie tak do końca za darmo, bo musiałem przy okazji zrobić jej zakupy w zieleniaku, jak również obiecać, że w końcu poszukam sobie pracy. Twarda z niej negocjatorka, więc z bólem serca przyjąłem warunki i o ile z tym drugim mogę grać na czas, to zieleniak trzeba było w drodze powrotnej zaliczyć. Ech, zawsze pod górkę.

20180430_113658.jpg

Na koniec się trochę zdenerwowałem, bo robi człowiek w takim Saturnie zakupy na prawie 2 tysiące złotych i nawet reklamówki za darmo na to nie dadzą. Musiałem dopłacić 2 zł z własnej kieszeni. Ech.

 

A to nie dlatego, że Unia Europejska zakazała darmowych reklamówek? Teraz jedynie mogą być płatne?

Odnośnik do komentarza

Nastepny tydzień następna dobra gierka w wyśmienitym wydaniu za grosze tylko na pc 

 

n8M21gV.jpg

 

Ten steelbook sam seks :)

t4mXevJ.jpg

 

w spoilerze reszta zawartości w tym karty władców z opisami z drugiej strony

Spoiler

yZdziCV.jpgfowSvjp.jpgDRVuh6m.jpgCIl56y3.jpgOxai0GN.jpg

 

 

Przepraszam jak zdjęcia troszkę niewyraźne to z podniecenia że moja ulubiona seria wraca po kilku latach do historycznych realiów :obama:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Krzysztof Tomczak napisał:

 

A to nie dlatego, że Unia Europejska zakazała darmowych reklamówek? Teraz jedynie mogą być płatne?

A w zieleniaku dostałem za darmo. Szach mat.

Nie no, bekę cisnę, bo zawsze mnie to bawiło i wyczuwam zażenowanie u kasjerki, gdy mówi "muszę panu do tej kwoty 2 zł doliczyć". 

Wtedy ja miłosiernie kiwam głową ze słowami "no trudno, cóż począć".

Odnośnik do komentarza

Dziś poszedłem na spacerek, to też wpadło kilka gierek.

kJgu1Us.jpg

Wonderboy i Voez :banderas: na Switcha, Destiny 2 w cenie dwóch czteropaków piwa, King of Fighters 94 na NeoGeo MVS za siedem dych i parę pomniejszych pierdółek :).

Edytowane przez ping
  • Plusik 10
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...