Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Krzysztof Tomczak napisał:

4k wita, na razie PC master race, ale we wrzesniu wjedzie prosiak pod Spider-Mana, GOW i Detroit Become Human ;)

Szczerze? Nie myślałem że jest aż taka różnica pomiędzy 2160p a 1080p, no ale taka FH3 czy Destiny 2 wygladaja obłędnie :o

Wiesz o co chodzi w życiu, ale jak podkładka to tylko materiał. Tylko wtedy trzeba ciut wyższe DPI ustawić w myszy w porównaniu ze zwykłą.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Krzysztof Tomczak napisał:

4k wita, na razie PC master race, ale we wrzesniu wjedzie prosiak pod Spider-Mana, GOW i Detroit Become Human ;)

Szczerze? Nie myślałem że jest aż taka różnica pomiędzy 2160p a 1080p, no ale taka FH3 czy Destiny 2 wygladaja obłędnie :o

 

FMSNfsD.jpg

 

iOpxNPC.jpg

 

Kupuje wypasiony ekran 4k, gra w grę o małych ludzikach XD i co to za taboret na klawiere XD?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, zawsze żałuję, że nie przykładałem się do nauki niemieckiego, kiedy zgodnie z programem nauczania miałem lekcje tegoż pięknego języka w szkole (a że w szkole bywałem bardzo rzadko to cóż... inna sprawa). Teraz bym miał za bezcen świetne giery od zachodnich sąsiadów :). Cóż, może najwyższy czas zacząć zdobywanie nowej wiedzy.

 

Mi dzisiaj wpadło to:

31905954_170121877018917_112336707872882

 

Niby nic specjalnego, ale niedawno pogoniłem swoje japońskie Wii w ramach pomocy graczowi, który bardzo chciał ograć Poki z Virtual Console, zatem wiedziałem że prędzej czy później odkupię - do grania w importy przerobiony Gacek się nie nadaje, bo brakuje japońskich fontów, za to japońskie Wii jest o tyle eleganckie że odpali moje importy zarówno z kostki jak i Wii. Do tego doszedł złociutki PSP (świetny kolor) w eleganckim stanie, jeno bez ładowarki.

Całość kosztowała około 150zl.

Edytowane przez ping
  • Plusik 9
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

OFuvhOi.jpg


Oto i na salony wkroczył wyczekiwany przeze mnie God of War. Miał być na premierę, ale wyszło jak wyszło i jest teraz :P Pomyślałem też, że skoro i tak nie kupuję "premierowo", to może przyciąć trochę i kupić jakąś używkę, wszak gra świeża to i stan będzie sklepowy. Tym samym w moim ulubionym sklepie z grami na PS4, kupiłem w/w egzemplarz o 50zł taniej niż nówkę, dołożyłem do zaoszczędzonej kwoty 20zł i za 70zł kupiłem w Media Markt nowiutkie i pachnące Rise of The Tomb Raider. Taka okazja, że nawet kumpel się skusił i swoją sztukę wziął :P
 

Oczywiście wracając do domu, nie sposób było ominąć CeX, więc zajrzałem i kupiłem RDR na PS3 za śmieszne 20zł :P


A to i tak w zasadzie nie koniec, bo gołębiem pocztowym idzie do mnie jedna gierka na XClassic, a na OLXie dogaduję się z jednym gościem w sprawie kolejnych trzech :D

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 9
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejna porcja dobroci :D

qFaQiHs.jpg

Zestaw 3 gierek z OLXa, kupiony za 35zł. Płytki w spoko stanie, tyle że w pudełku od The Suffering, jest część druga "Ties that bind", więc czeka mnie dodrukowanie pasującej okładki.


A tu poniżej zakup od kolegi z forumka, któremu jeszcze raz dziękuję, bo za równowartość dwóch dobrych piw nie każdemu by się chciało gonić na pocztę :)

B58YsdQ.jpg

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.05.2018 o 13:46, Quake96 napisał:

Kolejna porcja dobroci :D

qFaQiHs.jpg

Zestaw 3 gierek z OLXa, kupiony za 35zł. Płytki w spoko stanie, tyle że w pudełku od The Suffering, jest część druga "Ties that bind", więc czeka mnie dodrukowanie pasującej okładki.


A tu poniżej zakup od kolegi z forumka, któremu jeszcze raz dziękuję, bo za równowartość dwóch dobrych piw nie każdemu by się chciało gonić na pocztę :)

B58YsdQ.jpg

 

Polecam się na przyszłość, niech Ci RC 2 dobrze służy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.