Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Orzeszek napisał:

Od takiej ilości błonnika kupa twarda jak adamantium pewnie. Jeszcze ta kawa, balas wystrzeliwuje jak z armaty brzdęk pewnie w opocznie słychać 

Byłem właśnie urodzić i pragnę Cię poinformować, że wyszło elegancko, czwóreczka w skali bristolskiej :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

to ja polecam w takim wypadku kupić komputer typu malinka i samemu zaprogramować sprzęcik i zbudować obudowę. Trochę dałem doopy bo poszedłem po taniości i wziąłem najtańszy model, no i jest gimnastyka z portami usb. Nalepiej jednak kupic model z kilkoma usb i tym bluetoothem + wifi.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Orzeszek napisał:

to ja polecam w takim wypadku kupić komputer typu malinka i samemu zaprogramować sprzęcik i zbudować obudowę. Trochę dałem doopy bo poszedłem po taniości i wziąłem najtańszy model, no i jest gimnastyka z portami usb. Nalepiej jednak kupic model z kilkoma usb i tym bluetoothem + wifi.

 

Trochę to nie w moim stylu, bo ja wolę coś "naprawiać" niż "budować", szczególnie, że nie jestem jakimś mistrzem w lutowaniu itd. a przy malince takie umiejętności się przydają. O wykonywaniu własnej obudowy to już nawet nie mówię :P

Na razie po głowie czasem chodzi mi jeden pomysł. Mam FATa 80gb dawcę, z którego w całości już nic nie będzie. Mam też chińskiego "pegaklona", którego obudowa jest zrobiona chyba z gów...gumy. Jak najdzie mnie wena, to pewnie wezmę obudowę od PS3 i wpakuję do niej tego pegazłoma, oczywiście tak aby port na kartridże nie był w doopie, tak jak ma to miejsce w "Funstation 3" xD To jest coś na mój skill w lutowaniu i ogólnym "majsterkowaniu" :P

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, II KoBik II napisał:

Nie bawiąc sie w podstawki FS mogłoby jeszcze wypluc Demonsy remaster i tasowanko do oporu. :ohstop:

 

IMG_20180525_190851_352.jpg 

 

Jedyne co brakuje do ideału, to Dark Souls 3 w wersji azjatyckiej zamiast tego złotego gunwa co dostaliśmy (też jest po angielsku)

 

s-l1600.jpg

Edytowane przez Mr. Bamboo
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...