Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ping napisał:

Zayebista okazja. Jak kupiłem na forume za 450zł ze trzy lata temu to byłem bardzo zadowolony.

Myślałem że jakoś po 350-400 latają na allegro, ale już dawno tam nie widziałem gołej sztuki, więc w sumie możesz mieć rację. No i trzeba też wziąć pod uwagę, że kupowałem niesprawdzoną, a już raz się nadziałem na zepsutą (teoretycznie nic poważnego - parę wyłamanych zębów w mechanizmie lasera, ale do tej pory nie udało mi się znaleźć tych części).

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ping napisał:

Zapas niewydymanych padów do N64 i kilka ciekawych gier (no, crapulce też są...).

 

9 godzin temu, chmurqab napisał:

Jakbyś chciał puścić jednego niewydymanego pada do N64 to :ogor:

 

Panowie - są zamienne części do oryginalnych padów - prowadnice, grzybki i pudełko w którym grzybek jeździ.
Wiem bo sam sprowadzałem w dużej ilości z US. Działa ideolo.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.06.2018 o 09:21, ping napisał:

Kiedyś były od chińczyka, ale tu trzeba było coś spiłować, tam nie do końca coś pasowało, ścierały się szybko i tak dalej. Rozumiem, że te amerykańskie to jakiś wynalazek z metalu? (coś mi się obiło o oczy). Jakie to koszta?


Nie, plastik o bardzo duużej wytrzymałości. Zamontowałem do mojego pada i różnica była kolosalna. Stronkę posłałem na PW
 

W dniu 4.06.2018 o 09:49, chmurqab napisał:

Zamienniki analogów (obydwa rodzaje, klasyczny i wersja gamecube'owa) to o kant dópy potłuc, nie polecam. A prowadnice rzeczywiście widziałem, ale jakoś nigdy nie chciało mi się z tym yebać.


Prowadnice mało dadzą jak to pudełeczko jest przetarte w środku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...