Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy w życiu zainwestowałem większa kasę w TV  :obama: 
Wszystko dla przyszłości gamingu....     i dla mojego nadchodzącego MediEvil'ka w 4K.
 
IMG_20180616_133833.jpg
 
IMG_20180616_134037.jpg
 
 
Podziękowania lecą w stronę forumka i mojej starej bmki, dzięki której udało sie dowieść sprzęt w całości   :yeti::lapka:
 
Telewizor droższy od auta

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, himus napisał:

Telewizor droższy od auta emoji14.png

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
 

Nie kojarzę Cie, wiec nie wiem, czy sobie robisz jaja, czy stwierdzasz fakty.    Ujmę to tak: w przeciwieństwie do innych, ja nie kupuje na pokaz. TV należało sie wymienić, bo branża idzie do przodu toteż nie będę zostawał w tyle, skoro cena przystępna. Poza tym, jako gracz spędzam wiele godzin przed tv. Co do BMW to fakt, ma juz swoje lata, ale to nie znaczy, ze nie zasługuje na szacunek. Autko sprawuje sie idealnie na drodze. Jest bezawaryjne, oszczędne, pojemne i wygodne, zwłaszcza na długie trasy, jak ta dzisiaj, po telewizor.  Nie będę sie jej pozbywał tylko dlatego, ze ma juz swoje lata. To jest pierwsze autko brata na wygnajewie. Oboje mamy do niego sentyment. Autko zostaje z nami, bez względu na komentarze znajomych, czy sąsiadów   :steamroller:

Auto z dusza  :master:

Edytowane przez MEVEK
  • Lubię! 1
  • WTF 4
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MEVEK napisał:

Po raz pierwszy w życiu zainwestowałem większa kasę w TV  :obama: 

Wszystko dla przyszłości gamingu....     i dla mojego nadchodzącego MediEvil'ka w 4K.

 

IMG_20180616_133833.jpg

 

IMG_20180616_134037.jpg

 

 

Podziękowania lecą w stronę forumka i mojej starej bmki, dzięki której udało sie dowieść sprzęt w całości   :yeti::lapka:

 

Też mi się marzy wymiana na OLED, ale jakoś celuję w blisko 2x droższe Sony. Nie mam zaufania do LG, w przeszłości widziałem kilka ich telewizorów LCD i LED i jakością to mnie nie zachwyciły. Zabawne jest tylko w tym wszystkim to, że OLEDy Sony bazują na bebechach LG, więc już sam nie wiem. :D 

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza
Nie kojarzę Cie, wiec nie wiem, czy sobie robisz jaja, czy stwierdzasz fakty.    Ujmę to tak: w przeciwieństwie do innych, ja nie kupuje na pokaz. TV należało sie wymienić, bo branża idzie do przodu toteż nie będę zostawał w tyle, skoro cena przystępna. Poza tym, jako gracz spędzam wiele godzin przed tv. Co do BMW to fakt, ma juz swoje lata, ale to nie znaczy, ze nie zasługuje na szacunek. Autko sprawuje sie idealnie na drodze. Jest bezawaryjne, oszczędne, pojemne i wygodne, zwłaszcza na długie trasy, jak ta dzisiaj, po telewizor.  Nie będę sie jej pozbywał tylko dlatego, ze ma juz swoje lata. To jest pierwsze autko brata na wygnajewie. Oboje mamy do niego sentyment. Autko zostaje z nami, bez względu na komentarze znajomych, czy sąsiadów   steamroller.gif Auto z dusza  master.png

 

Luzik smieszkuje sobie tylko. 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2018 o 20:57, marcinwks napisał:

Zabawne jest tylko w tym wszystkim to, że OLEDy Sony bazują na bebechach LG

Nie na bebechach tylko na matrycach, i Soniacze posiadają dwa razy wyższy input lag w trybie gry niz LG :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...