Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pacquiao napisał:

 

Rozmowa z żoną wyglądała mniej więcej tak:

Żona: 200 funi? Już wyszła nowa konsola Nintendo?

Chmura: Nie, ona ma przeszło 20 lat.

Żona: To nawet nie antyk!!

Chumra: Ale pacz jak się ładnie świeci :Coolface:

właśnie dlatego chmura nie chce brać ślubu 

 

by nie musieć prowadzić takich rozmów

Odnośnik do komentarza

Takie tam

cspLavN.jpg

Człowiek w końcu w pełni wraca na łono PCMR i czuje się z tym :banderas:

 

TbbBuwD.jpg

 

OTtcrtO.jpg

 

Bydlaka ciężko zmieścić w kadrze :yao: I ciężki sakramencko.

 

Zestaw pracowo-gierkowy... no dobra: bardziej gierkowo-pracowy - kogo ja oszukuję? :D W końcu porzuciłem zabytkowego Phenoma II na rzecz Ryzena 2700X, do tego mobo MSI i pamiątki G.Skill Ripjaws V 2x po 8GB 3200MHz z CL14. Nie ma na fotkach, bo już siedzą w maszynie, a nie ma chyba sensu wrzucać samego rozerwanego plastiku z ulotką. Zestaw zasila dodatkowo, nabyty z pół roku temu, Radeon RX580 8GB, 128-gigowy SSD Plextora przerzucony ze starej maszyny, takoż 600-watowy zasilacz od SilentiumPC, na deser nowiutki 1TB HDD od WD.

Śmiga jak marzenie :fsg:

Buda, jakby kogoś, interesowało: Armis AR7 TG RGB od SPC. Hartowane szkło na bocznym panelu i, zgodnie z dzisiejszą modą, nie mogło zabraknąć pełnego oświetlenia RGB, mogącego świecić w większości kolorów tęczy. I powiem, że jak niezbyt rozumiałem szał na świecidełka. tak teraz, widząc na własne oczy, muszę powiedzieć, że po ciemku prezentuje się to co najmniej zacnie :notbad: Świeci to tak mocno, że aż aparat w telefonie ciężko ma złapać ostrość, co niestety widać powyżej.


 

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 11
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam sporą kolekcję albumów na CD, w czymś trzeba to odtwarzać gdy najdzie ochota, a nie wszystko jest na Spotify\YT wbrew pozorom. :) Poza tym wychodzę z założenia, że skoro nie wadzi, a zawsze może się przydać, to po co miał tkwić w kadłubku starego kompa? :dunno: 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MEVEK napisał:

Prezentacja kolekcjonerki psuje grafikę na froncie. Co za zje.b to tam umieścił? Z tyłu to jeszcze zrozumiem. Czy to tylko papierowy pokrowiec?

 

Jest dokładnie tak jak mówisz - to jest papierowy pokrowiec. Kolekcjonerka nie jest jeszcze otwarta :). Planuję otworzyć dopiero jak do Yakuzy 6 dotrę, niedługo biorę się za jedynkę jak wyczyszczę kolejkę aktualnie zaczętych gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...