Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Apgrejdzik audio w nowym piecyku. :fsg:

7T82HkV.jpg

 

 

Dez0I3m.jpg

 

A tu już zamontowany:
2T7NzIv.jpg

 

Przyznam, że zakup dość mocno na pałę, ale jak na razie jestem kontent, choć ciągle jeszcze szukam najlepszych ustawień pod mój sprzęt :)

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Frantik napisał:

Apgrejdzik audio w nowym piecyku. :fsg:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Dez0I3m.jpg

 

A tu już zamontowany:
2T7NzIv.jpg

 

Przyznam, że zakup dość mocno na pałę, ale jak na razie jestem kontent, choć ciągle jeszcze szukam najlepszych ustawień pod mój sprzęt :)

Kiedyś Creative rządził, teraz co najwyżej wzbudza politowanie. Za te pieniądze pewnie lepszy by był https://allegro.pl/karta-dzwiekowa-audiotrak-prodigy-hd2-advance-blac-i7340185867.html#thumb/1 ale oczywiście wszystko zależy czy będzie używane 5.1 czy nie. Jeżeli nie to Creative to średnia opcja, aczkolwiek na pewno lepsza niż integra z płyty głównej, tfu.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No kuurła, a pytałem w odpowiednim dziale to nikt nic nie radził :frog:

Tak czułem, że pewnie jest coś lepszego, no ale już po ptokach.

Karta głównie pod gierki i filmy w 5.1, muzyka na dalszym planie. Kontemplowałem też Xonara DX w podobnych pieniądzach, na Audiotraka w ogóle nie natrafiłem.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Frantik napisał:

No kuurła, a pytałem w odpowiednim dziale to nikt nic nie radził :frog:

Tak czułem, że pewnie jest coś lepszego, no ale już po ptokach.

Karta głównie pod gierki i filmy w 5.1, muzyka na dalszym planie. Kontemplowałem też Xonara DX w podobnych pieniądzach, na Audiotraka w ogóle nie natrafiłem.

Ostatnio przez te remonty w domu rzadko wchodziłem na forum więc nie wyłapałem pytania. Karta do gier i filmów styknie spokojnie, nie jest to najgorszy wybór. Nie masz się co martwić. :rayos:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.07.2018 o 18:07, Dave Czezky napisał:

Sorry za ta jak to jest zrobione xd Nadpisalo sie z tymi emotkami xd Pelen spontan z dnia przed premiera. 

W sumie jedna z najfajniejszych chwil w pracy z grami, jest moment kiedy przyjezdzaja nowe tytuly. Kazdy taki dzien jest jak gwiazdka xd

 

Dobe było, gdzie i za ile taki Marian trzymacz?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Dave Czezky napisał:

dzieki. A dostalem kiedys od dziewczyny na gwiazdke.

Mamy sporo takich rozych gadzetow, na sprzedaz ale nie sa nigdzie wystawione, czekaja na www.

tylko mi nieśmiertelników z girsów nie sprzedawaj to był prezent! 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, blantman napisał:

tylko mi nieśmiertelników z girsów nie sprzedawaj to był prezent! 

 

kiedyś przeczytałem piękną książkę o minimalizmie, która zmieniła moje życie. Powiem tak: no i hui, że prezent? To, że podarunek, to znaczy, że ma już teraz tylko całe życie leżeć gdzieś na półce/strychu/w piniwcy i porastać coraz to grubsza warstwą pajęczyn, kurzu i innego syfiastwa? Okej, prezent, wartość emocjonalna - to jest ważne. Ważnym jest by pamiętać o tym prezencie, o tej osobie, by mieć dobre wspomnienia ze wspomnianym przedmiotem, ale jeśli ma się on tylko kurzyć i być nieużywanym - to po co to trzymać? Lepiej sprzedać/podarować komuś innemu/wyrzucić, bo to tylko fizyczna manifestacja uczuć związanych z daną osobą. A przecież nie trzeba się otaczać bezużytecznymi przedmiotami, tylko dlatego, że je od kogoś dostaliśmy. Najważniejsze i tak są tylko emocje i dobre wspomnienia. 

  • Plusik 1
  • WTF 2
  • Smutny 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...