Skocz do zawartości

Gość GregZPL

Zakupy growe!

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Rayos napisał:

Idealny przykład jednostki o słabym umyśle, która zamiast spróbowac przetworzyć wykraczające poza strefę komfortu psychicznego informacje (bo jak to tak, sprzedawać z własnej decyzji gierki?!), woli obrazić drugą osobę ku uciesze innych sobie podobnych :) 

Ej Rayos, ale z tymi książkami to...ty się wygłupiasz? A jeśli nie to co następne czytasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie nic szczególnego, ale w kolejce czekają wojny konsolowe :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pitole dorabiac ideologie pod sprzedaz gierek bo laska karze bys dorosnal i zmienil zyciowe priorytety...a potem placz gdzie sie da ze by sie pogral w octopath czy mario tennis

Gardze

• Plusik 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby chodziło o minimalizm, to Rayos by sobie wszystko do kartonu wpakował i schował do szafy. A tak, gdy usłyszał od dziewczyny "These lips are sealed", minutę później już był na allegro i olx ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Pacquiao napisał:

Gdyby chodziło o minimalizm, to Rayos by sobie wszystko do kartonu wpakował i schował do szafy. A tak, gdy usłyszał od dziewczyny "These lips are sealed", minutę później już był na allegro i olx ;)

Jedna z ważniejszych rzeczach odnośnie minimalizmu to właśnie starać się nie trzymać rzeczy w kartonach pochowane gdzieś gdzie nawet przez lata nie spojrzysz. Takie rzeczy to pierwsze przedmioty do pozbycia się :) żadnego chomikowania. A gierki przecież nadal mam, znacznie mniej, ale mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pitol tylko dawaj plusy za gierki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimalizm to miałeś postawiony no i sie obsrales. No trudno. Skoncz pitolic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.07.2018 o 20:36, Rayos napisał:

Idealny przykład jednostki o słabym umyśle, która zamiast spróbowac przetworzyć wykraczające poza strefę komfortu psychicznego informacje (bo jak to tak, sprzedawać z własnej decyzji gierki?!), woli obrazić drugą osobę ku uciesze innych sobie podobnych :) 

Ty ale weź spadaj na forum dla starych, brzydkich feministek z takimi tekstami.

Tu jest fpe, ziemia potem i krwią przesiąknięta i nie mamy cierpliwości na twoje chuyowe wywody o tym dlaczego zdecydowałeś się być ci.peuszem.

Jesteś to jesteś, ale na cholerę się z tym obnosić? Taknieco?

• Plusik 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

7VbEFSP.jpg

No, czas obaczyć, co tam pan niejaki Dawid Klatka natworzył tym razem. 

Przy okazji trzeba poszukać tych forumkowych pro-tipów  na usuwanie naklejek. Co tam było najlepsze, majonez? :nosacz3:

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 4
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Frantik napisał:

majonez?

Tak jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Frantik napisał:

7VbEFSP.jpg

No, czas obaczyć, co tam pan niejaki Dawid Klatka natworzył tym razem. 

Przy okazji trzeba poszukać tych forumkowych pro-tipów  na usuwanie naklejek. Co tam było najlepsze, majonez? :nosacz3:

Izopropanol. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby smarować gierkę majonezem, a potem kłaść to na półkę :( 

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ping napisał:

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby smarować gierkę majonezem, a potem kłaść to na półkę :( 

Legenda głosi, że sposób z majonezem odkrył żerom jak mu Dark Souls w pracy z rąk wyleciało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, ping napisał:

Izopropanol. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby smarować gierkę majonezem, a potem kłaść to na półkę :( 

Smarujesz majonezem, wycierasz potem morką szmatką i po sprawie :potter: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, _Be_ napisał:

Smarujesz majonezem, wycierasz potem morką szmatką i po sprawie :potter: 

Każdego kto tak robi nazywam debilem -_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo dlaczego?

• Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego samego powodu co okaleczenie traktuję octaniseptem a nie musztardą delikatesową. 

Wierzę @_Be_ że kręcisz bekę ale ileż można z tym majonezem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

O, jestem debilem, najs :) Ile ja pudełek wyczyściłem majonezem to ciężko zliczyć. Wiadomo że trzeba potem wodą przeczyścić żeby się nie kleiło.

Zresztą nawet baron Playstation tak robi :)

Edytowane przez aux
  • Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ślady po naklejkach tylko i wyłącznie usuwam majonezem. Jeżeli klej przywarł tak srogo i nie idzie tego się pozbyć, to wtedy w ostateczności używam alkoholu izopropylowego i po problemie. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi