Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość był dobrym wariatem bo gry miały jeszcze nie odklejone plomby , słuchawki chyba raz użyte jedynie kontroler ma bumper wyłamany więc wymienić muszę. Wszystko oddał taniej niż xone w sklepie (dodatkowo oczywiście mam paragon z datą 30 listopada)

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, SpacierShark123 napisał:

Gość był dobrym wariatem bo gry miały jeszcze nie odklejone plomby , słuchawki chyba raz użyte jedynie kontroler ma bumper wyłamany więc wymienić muszę. Wszystko oddał taniej niż xone w sklepie (dodatkowo oczywiście mam paragon z datą 30 listopada)

Przyznaj się jaką cebulę wyrwałeś by nas aż zapiekło ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marbel007 napisał:

Przyznaj się jaką cebulę wyrwałeś by nas aż zapiekło ;)

Myślałem nad kupnem nowego za 449 ale jeszcze chciałem tego elite padzika kupić plus słuchawki jakieś i już by była suma dużo wyższa. Tutaj za cały zestaw 445e z wysyłką , do tego paragonik by była gwarancja więc jestem bardzo zadowolony. Jedynie drażni mnie ten bumper w padziku mimo że i tak używam łopatek za niego ale po świętach kupi się i naprawi bo z tego co widzę kwestia minuty .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, stoodio napisał:

Pokazałbyś te tłuściutkie pudła na PC w odpowiednim dziale.

 

Z bigboxow nie ma tam nic ciekawego. Heroes 3, BG, Icewind to są bigboxy kioskowe ale mam do nich ogromny sentyment. Reszta to Diablo 2, Giants obywatel kabuto (mega gierka), Jazz Jackrabit 2 christmas chronicles, Newerwinter 1, Saga Baldurs Gate, Świątynia pierwotnego Zła i Lionheart. No trochę piwniczyłem za dzieciaka xD Kiedyś wrzucę zdjęcie. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, stoodio napisał:

Ja uwielbiam te wydania - samego Diablo mam chyba ze 4-5 różnych boxów. To były dobre czasy, dzisiejsze wydania gier na PC to istna kpina.

 

Ja kiedyś myślałem zbierać ale kilka lat temu wydanie Heroes 3 czy 2 kosztowało kupę kasy to dałem sobie spokój. Kilka bigboxow sprzedałem w tym roku ale były to słabe tytuły i zajmowały tylko miejsce. 

 

Pokaż swoje zbiory, bo z tego co piszesz w przeciwieństwie do mnie masz co pokazać. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krupek napisał:

Tak jak i na konsole. Kupowanie i odpakowywanie gierek dziś już takiej radości nie sprawia.

No nie bardzo, jest ogromna różnica między pękatym pudłem wypchanym opasłymi instrukcjami, mapami, podkładkami pod mysz czy t-shirtami a zwykłym casem z płytą czy samym kodem. Na konsolach nie mieliśmy tego typ dobrodziejstw. Teraz się to wszystko wypaczyło i mamy różne edycje limitowane/kolekcjonerskie itp. Przypominam, że te pudła to były standardowe wydania w standardowej cenie.

 

Kiedyś wrzucałem, ale jak tylko odwiedzę dom rodzinny, to pstryknę coś świeżego.

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

L5nzMwG.jpg

 

EsyL1ii.jpg    

 

Wracam do zielonej rodziny króla Spencera dokładnie po 2 latach. Konsola i padzik to jest piękno idealne. :obama: 

Do zobaczenia na XBL wariaty. :cool: :lapka: 



Nie koxik bo nie mam ekranu 4K, a poza tym nie mam na to bydle miejsca, ledwo ta konsola się zmieściła. :pawel: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.