Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kolekcjonerka z Muve dotarła już przed południem :) Całość wygląda ładnie, elegancko i sprytnie zapakowana. Myślałem, że figurka będzie jakaś tandetna, a tu zdziwienie, że jest ciężka i jeszcze te detale :) Prawie można się nią bawić z lalkami Barbie zamiast Kena :)

Spoiler

IMG_20190125_120026.jpg

Pozostałe zdjęcia zawartości edycji można znaleźć tu.

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Ale wiecie ze po naciśnieciu w wrzucone zdjecie mozecie je zeskalować żeby było troche bardziej dopasowane do ekranów a nie caly? 

Przykład na poprzedniej stronie. Dokładnie ten post, gdzie dałeś minusa, sam nie wiem za co ? Także nie musisz sie rozpisywać w liczbie mnogiej. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, elvis004 napisał:

Panowie (i Panie) Resident Evil 2 zamówienie z Muve.pl Wersja steelbook + DLC

Kodzik na DLC dostanę na maila, ktoś już dostał od Muve.pl? W pudełku ani w steelbooku brak. Ktoś, coś?

Rozchodzi się o pierdołe ale jak miało byc DLC to ma byćemoji3446.pngemoji3444.png

16307e49117157341781c6aefa564f8f.jpg
 

Napisz w temacie Residenta, bo tylko spuszczanko zakupami,

Odnośnik do komentarza

Uzupełniania staroci ciąg dalszy:

 

qfLsNlv.jpg

 

Cieszę się z Wrecklessa, sporo grałem na PS2, a wersja Xboksowa to praktycznie inna gra. Maximum Chase pomimo reputacji 'crapa' też mnie interesuje - wygląda na prostego arcade racera w stylu Runabout. Oprócz tego Cabela na PS3 (lubię tę serię), God Wars (mam już na Switcha, ale jRPG/sRPG biorę w każdej ilości) i Blowout - gra z najpaskudniejszą okładką jaką miałem ostatnio okazję oglądać, choć gameplayowo całkiem OK - bardzo przypomina mi Abuse (młodsze pokolenie może nie znać).

 

Edytowane przez ping
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Wyszedłem po bułki do biedry a tam gierki to wziąłem żeby przestowac na bestii Mon Huna i ponownie Wolfa tym razem w 4K z HDRem. Do tego dawno temu kupiony Wipeout i Steelbox DKS bo jakoś tak lubię tę serię. Wiedźmin był za free, a borderki wprawdzie kupione dwa razy już bo i na starej generacji jak i na PS4 ale zagra się z walikonikami. Dishonored też dostało updated do 4k i sprawdzę znów bo gierka mi się podoba :banderas:

NY7k7Avh.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...