Skocz do zawartości

Gość GregZPL

Zakupy growe!

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Ukukuki napisał:

Na luty to by było na tyle. 

Odnawiam kolekcje na 360, chcę mieć 25 gierek z którymi najlepiej się na tej konsoli bawiłem. Świetny sprzęt, wszystkie gierki ukończyłem niektóre nawet po kilka razy. Jedynie Judgment jest tu na siłę bo jest dla mnie nudny i słaby ale chce już wszystkie części GoW mieć. Za 360 sporo grałem zarówno na kompie jak i konsoli i retro. Moje czasy szkolne i złoty okres grania. Obecnie już niestety tyle czasu na to hobby nie mam. 

PjlXX46.jpg?1

Advance Wars :obama: Uwielbiam tą serię i czekam na kolejną część na Switcha którą mam nadzieje kiedyś zapowiedzą. Dead or Alive może być chociaż SF o klasę lepszy na 3DSa. Luigi jeszcze nie grałem, w sumie to nawet z tą serią nie miałem styczności. 

OVIIFUJ.jpg?1

Złamałem się jak kupowałem Wolfa i dorzuciłem do koszyka Tetrisa. Kolekcje Uncharted kupiłem żeby ograć wszystkie części. W poprzedniej generacji byłem z X360 więc to będzie fajny wstęp przed ograniem 4 i tego dodatku z babkami. 

0FN29cx.jpg?1

Która część Halo ma najlepszą kampanię? Przymierzam się do zakupu na prezent na X360.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 i Reach 

• Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
41 minut temu, adasiulko napisał:

Która część Halo ma najlepszą kampanię? Przymierzam się do zakupu na prezent na X360.

Reach jeśli chodzi o samodzielną część ale ja uwielbiam wszystkie kampanie Halo, nie gram w multi. 4 i 5 wyraźnie słabsze od poprzednich odsłon jeśli chodzi o fabułę ale dalej da się grać z przyjemnością. ODST też jest ciekawe bo gramy komandosem który nie jest tak dopakowany jak Master Chief. 5 to porażka jeśli chodzi o długość kampanii ;/ Serdecznie polecam Halo: The Master Chief Collection gdzie masz wszystkie części halo z głównego wątku do tego 1 i 2 to są remake gdzie możesz w locie przełączyć grafikę ze starej na nową. Pięknie to wygląda. Pozostałe części to zwykłe remastery. 

3 to jest sztos ale nie wykorzystuje potencjału X360 jednak dalej gra miodna mimo 12 lat na karku! Szkoda ,że ten gatunek nie jest rozwijany tak jak dawniej. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.02.2019 o 22:14, Hoipolloi napisał:

Paczka z UK oraz od kolegi z Lublina dzisiaj doszła. Same konkrety :)

cHx86b9.jpg
T6Jbmzu.jpg

a to poniżej na sprzedaż gdyby kogoś interesowało.

Pokaż ukrytą zawartość

feKXNeg.jpg

Cold fear Boże co to jest za wspaniała gra SUrv horror <3

• Plusik 2
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, smallv86 napisał:

Cold fear Boże co to jest za wspaniała gra SUrv horror <3

Motyw na początku jak się chodzi po statku i zmierza ku górze, gdzie w końcu udajesz się do pierwszego pomieszczenia, jesteś w środku, nagle pojawia się błysk od błyskawicy, za oknem jakaś postać w tle we krwi, nagle robi się ciemno, postaci już nie ma... aj.. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedoceniona perełka wzorujący się na re aż chyba trzeba odświeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, adasiulko napisał:

Halo CE.

• Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdzenie co to , doprowadziło mnie do  tego

o boze, level: asian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, milan napisał:

sprawdzenie co to , doprowadziło mnie do  tego

o boze, level: asian

Czyli da się precyzyjnie grać na tablecie. A ja czasem zagram nie tą kartę co chciałem w Hearthstone ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Colin full niemiec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja na Xboxa zawiera Redux w pakiecie. Wersja na Playstation RUSZAJĄCY się theme.

Hueeee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi