Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, chris85 napisał:

Kiedy byłem pierwszy raz w UK, też kupowałem taki szajs. Carboot, te wszystkie charity shops. 

Na szczęście szybko mi przeszło. 

Akurat zakupy z UK się mi bardziej opłacają stąd też cały czas stamtąd zamawiam. Fakt idzie się wkręcić z tym kupowaniem, ale przemeblowałem mocno kolekcje i zbieram wybrane tytuły. Niektóre cheesy tytuły jakie wpadają to są kupowane tylko po to by mieć pudełko na podmiankę, a jak wiadomo casy do gier na szaraka są łamliwe. 

Odnośnik do komentarza

Little Britain xD

 

pamiętam jak sąsiad byl  zachłystnięty sciaganiem dicxów z osiołka, drukował kolorowe okładki i  sicagal wszystko, na półce miał np.  "gulczas a jak myslisz". Miał tysiące pudełek. Gdy się pozbywal to pukał się w głowę "na ch,uj ja to sciagałem". Myślę że gdyby miał oryginał to by jeszcze płakał.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wpadło kolejne kilka gierek:

Q6VAjgF.jpg

 

Yakuzę chętnie odświeżę - po premierze wyplatynowałem okazyjnie nabytą wersję chińską (dobrze, że dubbingu nie lokalizowali na chiński), a że trochę czasu minęło, z przyjemnością zagram drugi raz.

Ever Oasis ciekawił mnie mocno od dłuższego czasu, ale barierą psychologiczną było 100zł - niby zdarzały się egzemplarze w tej cenie, jednak były to wydania z niemiecką okładką (i olbrzymim logiem USK) - niby nie jestem fetyszystą okładek, ale w tym przypadku wolałem poczekać.

SNK Heroines to rzecz, którą pomimo szanowania marki SNK pominąłem na premierę, bo wyglądała mi na średniaka. Po promocji na Amazonie (okolice 16 funi) postanowiłem dać szansę.

Edytowane przez ping
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2019 o 11:02, CoATI napisał:


No troszkę porysowane. może się kiedyś za to wezmę i ją odnowię. 200PLN dałem 

 

No to faktycznie "trochę" przepłaciłeś, ale czymże jest te 200zł w obliczu takiej przyjemności ;)

Kiedyś chyba lokalnie na OLX widziałem taką w podobnym pieniądzu, chyba z jakimiś kablami itd, ale jakoś kolejna plejka nie ciśnie mi się na siłę, no chyba że kosztuje mnie mniej niż 50zł :D A i ten kolor mnie aż tak nie urzeka, wolałbym ciemnoniebieską.

Mimo wszystko propsik za udany zakup.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...