Jump to content

Zakupy growe!

Guest GregZPL

Recommended Posts

Wiem, co masz na myśli, bo USK też bym nie tknął, ale akurat brytyjskie, czy amerykańskie wersje jak dla mnie są spoko i  biorę w ciemno :)
Zresztą teraz ciężko znaleźć coś z PEGI, jeśli chodzi o takie starocie.
Chciałem jeszcze Alana Wake do tego dorzucić, ale to już w ogóle karkołomne zajęcie, bo albo nie ma real foto (w przypadku używek to mus), albo jest, ale pudełko i okładka wyglądaja, jakby ktoś je osrał :bad:

20 minut temu, MYSZa7 napisał:

Jestem trochę purystą okładkowym ( :potter: ), jeśli tak to można określić i jak widzę te brytyjskie oznaczenie wiekowe to od razu pomijam ofertę. Na grzbietach wygląda to słabo. Choć niemieckiego USK nic nie pobije.

Najlepsze oznaczenie jesli nie chcesz trafic w ciemno na jakies skandynawskie czy holenderskie wydanie. Dla mnie brytyjskie koleczka i trojkaciki zawsze sa priorytetem.

35 minut temu, Wredny napisał:

Wiem, co masz na myśli, bo USK też bym nie tknął, ale akurat brytyjskie, czy amerykańskie wersje jak dla mnie są spoko i  biorę w ciemno :)
Zresztą teraz ciężko znaleźć coś z PEGI, jeśli chodzi o takie starocie.
Chciałem jeszcze Alana Wake do tego dorzucić, ale to już w ogóle karkołomne zajęcie, bo albo nie ma real foto (w przypadku używek to mus), albo jest, ale pudełko i okładka wyglądaja, jakby ktoś je osrał :bad:

PEGI, a jeszcze angielskie :obama: No jest ciężko, ale jak już znajdziesz to :banderas:

@Mejm A to fakt, wtedy wersja angielska to pewniak, ale no na półeczce dla mnie gorzej się prezentuje. 

5 godzin temu, bluber napisał:

@Wredny czegoś szukasz jeszcze na X360/XO? Mam jakieś 100 pudełek na xboxa więc może by Cię coś zainteresowało :lapka:

Tymczasem bydlak w domu

Plusik za kozak kurła demonsy.

5 godzin temu, bluber napisał:

Nie wiem xd musiałbym zobaczyć co mam i jaki stan dokładnie plus nie wszystko chce sprzedać 

https://vgcollect.com/bartezoo/xbox360eu/ ale tutaj mam chyba aktualną listę

Jestem zainteresowany takim zestawem  Alan Wake, Fallout 3, Grand Theft Auto IV, Kameo: Elements of Power, Mass Effect 1,2,3, Project Gotham Racing 3, Too Human :ogor:

W dniu 19.02.2021 o 17:26, Ukukuki napisał:

Jestem zainteresowany takim zestawem  Alan Wake, Fallout 3, Grand Theft Auto IV, Kameo: Elements of Power, Mass Effect 1,2,3, Project Gotham Racing 3, Too Human :ogor:

PGR3 chyba nie ma we wstecznej, jak coś :lapka:

W dniu 18.02.2021 o 15:08, maciucha napisał:

heCbwP1.png

kupiłem słuchawki, lego i 1 metr kota

Słuchawki do grania czy ogólnie do muzy? Jestem ciekaw twojej opinii na temat tych soniaczow i może jakieś porównanie do wcześniejszych słuchawek?