Jump to content

Guest GregZPL

Zakupy growe!

Recommended Posts

Tyle te dzisiejsze kikuty powinny kosztowac.

Meh, slabo wyszlo. :[

4sp0OaR.jpg

Wracajac z roboty skrecilem na centrum i postanowilem kupic, jak sie nie spodoba no to przed premiera pewnie jeszcze zdaze sprzedac. :cool:

• Upvote 3

te 165zl to normalna cena tej gierki w tym sklepie czy za kasa twoj znajomy albo dales jakas starsza gierke na wymiane?

Nic wielkiego, ale trzeba się będzie teraz za jakąś fajną japońszczyzną do tej Vity porozglądać. :sorcerer:

Ta klawiatura :banderas:

Hehe, no właśnie. Model M?

Hehe, no właśnie. Model M?

Tak. Dostałem do mojego pierwszego własnego komputera (IBM PS/ValuePoint po tym, jak wujek kupił sobie coś nowszego - jak dostałem, to był już przestarzały, ale był MÓJ) i przez większość czasu od tego momentu była w użyciu. Myszkę (z czasów przedscrollowych) też mam, choć oczywiście już nie używam - wisi sobie na karniszu przy biurku.

te 165zl to normalna cena tej gierki w tym sklepie czy za kasa twoj znajomy albo dales jakas starsza gierke na wymiane?

Normalna cena to między 220 a 250.

Pytanie raczej jest takie, jakim cudem już macie te gry, skoro blisko tydzień do premiery - 29/11.

Edited by marcinwks

ja sie pytam o cene w tym konkretnym sklepie, a nie ogolna na polske :P

games4you czyli slaska sieciowka ma juz dzis, chorzowski zwykly sklepik z grami ma dostac jutro - od dawna nie ma problemu z dorwaniem gier wczesniej w malych sklepach o ile wydawca nie narzuca chorego embarga straszac karami

jUvQ1pE.jpg

Dobra, szybko fota cyknięta a teraz grać zanim ojciec wróci bo się znowu w(pipi)i że tak jak 10 lat temu fixuje na punkcie jakiegoś pedała z Japonii.

Nie wierzę że ta gra wyszła...

Darling, stand by me.

Edited by Kalel

ja sie pytam o cene w tym konkretnym sklepie, a nie ogolna na polske :P

games4you czyli slaska sieciowka ma juz dzis, chorzowski zwykly sklepik z grami ma dostac jutro - od dawna nie ma problemu z dorwaniem gier wczesniej w malych sklepach o ile wydawca nie narzuca chorego embarga straszac karami

Wybacz, że dopiero teraz zauważyłem pytanie - 165 ze względu na to, wymieniłem przy tym batmana ;) Ogólnie w tym sklepiku mam kartę stałego klienta i po zdobyciu określonych punktów możesz dostać też rabat 50zl na gierkę.

• Upvote 2

daj znac jak yomawari w odpowiednim temacie, w ogole skad i za ile brales?

btw. grales wkoncu w te grand kingdom?

Dotarły wszystkie fanty, to już chyba przedostatnie zakupy w tym roku. Najbardziej się cieszę z wielkiej księgi Halo, jak to jest pięknie wydane, jakie ma piękne ilustracje, rewelka! I cena fajna bo dałem w promocji 49zł (Empik), a to wygląda jak drogi artbook za 150zł. Duży plus dla Egmontu. A do skarbonki odkładam hajsy na Switcha, czaicie dow(nene)? Symbol Segi trzyma kasę na nowe Nintendo :)

8528aIf.jpg

Aux, ja przepraszam bardzo, ale co to za banery reklamowe na pudelkach poksow? Czy to jakas nowa polska tradycja?

daj znac jak yomawari w odpowiednim temacie, w ogole skad i za ile brales?

btw. grales wkoncu w te grand kingdom?

Starzeje sie chyba, bo ostatnio wiecej kupuje niz gram :( tego granda wtedy wzialem ze soba i w koncu nie odpalilem, a gry w tym miesiacu prawie wszystkie z zavvi, dostalem losowo kod na -20% to przyszalalem, z tego co widzialem to yomawari w limitce sie juz skonczylo na zavvi.

Aux, ja przepraszam bardzo, ale co to za banery reklamowe na pudelkach poksow? Czy to jakas nowa polska tradycja?

No trochę słabo to wygląda i strach oderwać bo klej zostanie. Miejmy nadzieję że to jednorazowy przypadek, nie chcę czegoś takiego na kolekcjonerskiej Zeldzie. Te Poki Deluxe to w ogóle ciekawy przypadek. Rzadko się zdarza żeby tylko nasz region (jeszcze Czechy i Węgry) dostał coś unikatowego.

• Upvote 1

No trochę słabo to wygląda i strach oderwać bo klej zostanie. Miejmy nadzieję że to jednorazowy przypadek, nie chcę czegoś takiego na kolekcjonerskiej Zeldzie. Te Poki Deluxe to w ogóle ciekawy przypadek. Rzadko się zdarza żeby tylko nasz region (jeszcze Czechy i Węgry) dostał coś unikatowego.

Bo Conquest się postarał i wypuscili w swoich krajach takie limitki :lapka:

KiG tez naklejal takie cos na pduelkach, cdp tez. 

U mnie wczoraj zlecialy ostatnie paczki, haslem miesiaca oczywiscie ukochana roznorodnosc :banderas:

1HNFYZX.jpg

Sorry za cytat, jakis chochlik na telefon mi sie wkradł

Edited by kacprzak1991

wchodze do chorzowskiego sklepu z gierkami, patrze co maja z uzywek, wchodzi jakis gimbus z finalem15 w rece i gada ze wczoraj kupil i chce sprzedac bo goowno straszne, liczyl na cos jak wiedzmin3 a tu brzydkie (pipi) jak z ps3 i sie biega i nudzi na pustyni, koles mu gada ze skupi za 150zl, ja do jaj mu mowie, ze kurcze fajna cena, tyle to moga kosztowac nowki, sam bym za tyle bral, to gimbus mi gada ze woli mi sprzedac, poszlismy pod bankomat i deal klepniety xDDDDDDDddd

yxZbqYs.jpg?1

• Upvote 10
  • Downvote 1