Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja po zakupie zadowolony podłączyłem konsole. W połowie konfiguracji wyłączyła się. Włączyłem ja ponownie przeszedłem konfiguracje, i kiedy już myślałem że jest ok konsola ponownie się wyłączyła. Zadzwoniłem do Sony poradzili by przytrzymać 7 sekund przycisk power i po ukazaniu sie ekranu wybrać opcje 6 ( albo 7) nie pamiętam już. Niestety i to nie pomogło. Poradzili wysłanie konsoli do serwisu.

ciekawe ile będą ją naprawiać.

Odnośnik do komentarza

mam to samo co pan na filmiku. Konsola wyrzuca mi płyty podczas gry a potem silniczek co 6-8 sec jakby chciał płyte wyciągnąć której już w konsoli nie ma..... komedia po prostu... Nie wiem czy stawianie rozwiąże kłopot jutro sprawdzę dziś już mi się nie chce....

Odnośnik do komentarza

Ok sorry za posta pod postem ale chyba znalazłem rozwiązanie dla mojego problemu chociaż może rozwiązanie to za duże słowo :P . Kartka papieru pod konsolą po lewej stronie tam gdzie nóżki nie ma i na razie 2h grania bez wyrzucenia dysku. Na forach hamburgerskich znalazłem też inne rozwiązanie odwrócić konsole i lekko pociągnąć przycisk eject. Podobno to właśnie w wadliwym i zbyt czułym przycisku tkwi tutaj problem no ale na 100 % nie wiadomo. 2 tygodnie po amerykańskiej premierze sony nadal na swoim oficjalnym forum nie ustosunkowało się do tego problemu ! A ludzie narzekali na support ms :P

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam jeden problem z PS4 - nie mogę zalogować się do PSN. W momencie kiedy próbuję zalogować się do PSN pojawia się komunikat:

 

"Wystąpił błąd

(CE-34452-8)"

 

Bez PSN nie mogę otworzyć przeglądarki WWW, USTREAM'a etc, pograć w Multi etc...

 

Czy jest możliwe, że ten błąd związany jest z przeciążeniem sieci PSN ? Czy ktoś miał podobny problem.

W sieci jest bardzo mało informacji z w/w kodem błędu.

 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam jeden problem z PS4 - nie mogę zalogować się do PSN. W momencie kiedy próbuję zalogować się do PSN pojawia się komunikat:

 

"Wystąpił błąd

(CE-34452-8)"

 

Bez PSN nie mogę otworzyć przeglądarki WWW, USTREAM'a etc, pograć w Multi etc...

 

Czy jest możliwe, że ten błąd związany jest z przeciążeniem sieci PSN ? Czy ktoś miał podobny problem.

W sieci jest bardzo mało informacji z w/w kodem błędu.

 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

 

Jeśli wiesz to poco pytasz? To chyba oczywiste.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Samemu konsoli się nie naprawi, należy ją oddać do producenta. 

 

Chciałem sprawdzić gdzie została wyprodukowana moja konsola Japonia czy Chiny, więc:

  • wyłączyłem listwę zasilającą
  • odłączyłem kabel od konsoli
  • wziąłem konsole w dłonie i niechcący nacisnąłem któryś z przycisków, power albo eject i konsola piknęła. Po chwili znów to zrobiłem i konsola znów piknęła - czyli dała dźwięk jaki wydaje podczas włączenia się. 

Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Chyba mam problem z PS4. Otoz po wylaczeniu konsoli przyciskiem power (wiatraczek wylaczyl sie, swieci tylko pomaranczowe swiatlo) czworeczka wydaje takie dziwne, ciche dzwieki, jakby strzykania pradu. Slychac to tylko, kiedy przyloze glowe blisko do konsoli. Czy to moze byc dzwiek jaki wydaje z siebie HDD? Po odlaczeniu kabla zasilajacego wszystko cichnie.

 

e: jesli mozecie sprawdzic u siebie czy tez tak macie, to bylbym wdzieczny :]

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Niestety mój problem się powtórzył dziś. Wczoraj cały dzień bez problemu grałem a dziś znów wyrzucił płytę z grą :( . Dzwoniłem na seriws sony i mówią że mogą przysłać kuriera po konsole i że wymienią na nową. Dzwoniłem też do MM w olsztynie i pan powiedział że w piątek będzie dostawa i mam  w czwartek konsole przywieźć a na paragon dadzą mi nową w piątek (pod ladą) . Więc chyba skorzystam z opcji numer 2. Na razie da radę grać ale jak coś się już powtórzyło to powtórzy się znowu. Wolę wymienić konsole niż potem żałować. 

 

Muszę w tym miejscu pochwalić i support polski sony i obsługę mediamarkt. Pomocni i kłopotów nie robią, a to nie zawsze norma.

 

Konsola made in china to tak dla ciekawych :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Chyba mam problem z PS4. Otoz po wylaczeniu konsoli przyciskiem power (wiatraczek wylaczyl sie, swieci tylko pomaranczowe swiatlo) czworeczka wydaje takie dziwne, ciche dzwieki, jakby strzykania pradu. Slychac to tylko, kiedy przyloze glowe blisko do konsoli. Czy to moze byc dzwiek jaki wydaje z siebie HDD? Po odlaczeniu kabla zasilajacego wszystko cichnie.

 

e: jesli mozecie sprawdzic u siebie czy tez tak macie, to bylbym wdzieczny :]

 

Po pierwsze nie wyłączyłeś konsoli tylko tak jak kolega wyżej pisze weszłeś w tryb czuwania, a co do tego dźwięku to przypadkiem nie jest to jedno takie strzyknięcie na jakiś czas ? jeśli tak to jest to dysk twardy a raczej jego igła.

Odnośnik do komentarza

Ja też się wpisze.

 

Na mojej konsoli w zależnosci od telewizora nie ma obrazu/są artefakty ale dzwięk gra normalnie.

 

I dopiero jak wsadze płytke z killzonem i gierka w tle sobie pochodzi z 5-10 min i nagrzeje konsole to obraz wraca.

 

 

Tak więc w piątek też cisne do mm po nową sztuke.

 

Tylko daj ludziom w MM wcześniej znać w środę najlepiej. Bo ty przyjdziesz w piątek a już ps4 nie będzie a bez konsoli na stanie nikt ci nic nie wymieni :) Oni mi powiedzieli że warunkiem odłożenia konsoli jest przyniesienie starej przed dostawą.

Odnośnik do komentarza

Grając w AC IV (ściągnięta z pss) mam dziwny blur (obwódkę) przy konturach Edwarda/napisów (nie jest ona duża, ale przy przyjrzeniu się widać ją wyraźne), najbardziej widać to przy szybkim obracaniu kamery. Co ciekawe w żadnej innej grze owy problem nie występuję... także nie wiem czy to wina gry, czy hdmi/konsoli.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Piszcie tutaj o swoich problemach z PS4. Ja miałem taki problem jak na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=jJAqwJN5tOk. Działo się tak tylko z Assassin's Creedem i z FIFĄ w trakcie instalowania. W przypadku Assassin's Creeda konsola chodziła w ten sposób non stop w trakcie gry, w pewnym momencie zaczęła bardzo przycinać i miała zaniki głosu. Kilka razy próbowałem wyjąć i włożyć z powrotem płytę, problem powtórzył się przy niektórych próbach i teraz już go odpukać póki co nie ma. Nie ma tego hałasu. Jak myślicie, skoro chodzi już normalnie to jest się czym przejmować i próbować reklamacji, czy nie? I czym może być spowodowany ten dźwięk?

 

Odnośnik do komentarza

Moja konsola poki co smiga bez zastrzezen, ale z 50 konsol, ktore sprawdzalem przed premiera (wszystkie Made in China) wrocilo juz 5 sztuk. Jedna konsola w ogole nie dzialala, a 4 pozostale nie odtwarzaly zadnych plyt =/ Wiem, ze to nie jest jakies miarodajne, ale mimo wszystko nie wyglada to ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.